הרחקת יונים – הדרך לגור בסביבה בריאה

יונה היא ציפור קדומה ומרשימה שמזכירה לנו כי היא נחוצה למאזן האקולוגי, וכי הטבע שלנו יפיפה ומלא ביצורים מסוגים שונים. ובכל זאת, כאשר היונה בוחרת להטיל ביצים במרפסות שלנו, להותיר לשלשות על אדן החלון ולצייץ ללא הרף באוזנינו – חשוב לדעת כיצד אפשר להרחיק יונים בצורה מקצועית.


איך אפשר להרחיק יונים ביעילות?

יונים עשויות להיות מטרד לא קטן בבתי מגורים, כמו גם בחניונים, במרפסות ובכל מבנה בו חיים בני אדם. נושא הרחקת יונים במבנים התפתח בשל ההתנהגות הפולשנית של יונים עירוניות, אשר בוחרות לבנות קנים במרפסות, על אדן החלון ובמסתורי כביסה. 


מלבד זאת, יונים עושות את הצרכים שלהן בשטחי מגורי ובשטחים ציבוריים. לכן, בהיעדר טיפול נכון –  הן עלולות לגרום למחלות כאלה ואחרות, כמו גם להעביר אל בני אדם טפילים שעלולים לפגוע בבריאות.

אז מה עושים נגד יונים? התקנת דוקרנים נגד יונים יכולה לעזור במידה רבה!

בתחילה חשוב לא לפגוע ביונה וזאת כדי לשמור על זכויות בעלי החיים ועל איזון הטבע. כדי לטפל בנושא באופן מקצועי יש לפנות אל מומחים בהרחקת יונים, כמו המומחים של חברת 'בסיס – הרחקת יונים ועבודות בגובה'.

מלבד הצורך בטיפול מקצועי, חשוב להימנע מניסיונות עצמאיים להרחיק יונים, בעיקר כאלה שדורשים טיפוס על גגות או חלונות – מה שעלול להיות מסוכן במיוחד! המומחים שלנו יבצעו עבודה בגובה והתאמה של שיטת העבודה למבנה, תוך הרחקת יונים בשיטות מתקדמות ויעילות, כגון: התקנת דוקרנים והרחקת יונים, או התקנת רשתות להרחקת יונים.

מדוע כדאי לבחור התקנת רשתות להרחקת יונים

אחד הפתרונות היעילים ביותר נגד בעל החיים המתנחל, היא התקנת רשתות מיוחדות שמטרתן להרחיק את היונה מהמקום. הרשתות מהוות מחסום אסתטי ויעיל שאינו מאפשר ליונים לקנן או להכנס אל המבנה. התקנת רשת להרחקת יונים תחסום את הציפור, בעוד שחשוב לבחור בהתקנת רשת שקופה למען שמירה על אסתטיקה במקום המגורים.

התקנת רשתות להרחקת יונים

זקוקים לפתרון עבור יונים מזיקות? המומחים שלנו מבצעים התקנת רשתות להרחקת יונים, טיפול במסתורי כביסה, סגירת מרפסות, התקנת דוקרנים להרחקת יונים, וכל מה שדרוש לשיפור איכות החיים במבנה.

 מדוע כדאי לבחור דוקרנים להרחקת יונים?

השיטה השנייה בה מומלץ לנקוט כדי למגר יונים ממקום המגורים, היא התקנת דוקרנים נגד יונים. את הדוקרנים ניתן להתקין באופן מקצועי על גגות, אדני חלון, פרגולות, מרפסות וכדומה. הדוקרנים אינם פוגעים בצורה משמעותית ביונה, אלא מרחיקים אותה מהמקום באופן אוטומטי: מיד עם זיהוי הדוקרנים.

 

התקנת דוקרנים להרחקת יונים בגובה מהווה פתרון לאזורים שבהם אין אפשרות לפרוס רשת, ולאזורים בהם היונים אינן מקימות קן, אלא פשוט נעמדות ועושות את צרכיהן על המבנה.

 

התקנת דוקרנים ליונים תמנע את האפשרות של היונים למצוא נקודה יציבה בה תוכל לעמוד, מה שיאלץ את הציפורים לעוף ולמצוא מקום חלופי בו הן יקננו, יחיו ויגדלו את הגוזלים שלהן.

 

כמו כן חשוב לוודא שהדוקרנים להרחקת יונים המותקנים יהיו עשויים מחומר איכותי העשוי נירוסטה. 

 

לסיכום, יונים הן ציפור טובת לב וחביבה שאפשר להאכיל בכיכרות ובגנים ציבוריים. עם זאת, במידה והיא פולשת לאזור המגורים שלכם – היא עלולה לגרום לנזקים תברואתיים ובריאותיים. בכך אפשר לנסות להרחיק יונים באמצעות דחלילים, רשתות, דוקרנים ואף באמצעות הרחקת יונים באמצעות תדרים קוליים. את כלל הפעולות מבצעים המומחים שלנו, תוך עבודה יעילה ומתן אחריות על כל מוצר ושירות.

 

התקנת דוקרנים ליונים בגובה

ללא פשרות, סילוק והרחקת יונים לצמיתות!

התקשרו עכשיו לטלפון: 053-3325272

נתראה בגובה!
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן