כל מה שאתם צריכים לדעת על איטום קירות חיצוניים

כל מה שאתם צריכים לדעת על איטום קירות חיצוניים

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי בתים ודירות פרטיות הופכים מודעים לצורך של חידוש המבנה, כמו תיקון וחיזוק של האלמנטים שבו, זאת מידי מספר שנים. מדינת ישראל שלנו – היא אמנם צעירה ומתפתחת בכל הזמן – אבל עדיין קיימים בה מבנים משנות החמישים השישים השבעים והשמונים. מבנים כאלה שלקראת שנת 2020 זקוקים בוודאי לתיקון חיזוק וחידוש; דורשים בין היתר איטום קירות חיצוניים. הפעולה תאפשר מניעת רעש ותהודה כמו גם מניעת כניסה של קור עז, חום גבוה ורטיבות.

הקירות של המבנה הם חלק מהמוקדים שיש לתקן ולחזק בכל מספר שנים, בעוד שלמרות העובדה שמרבית המבנים בארץ נבנים בבטון (חומר חזק במיוחד) – פגעי מזג האוויר עדיין גורמים לנזק זאת בעקבות הזמן שעובר, בשל התיישנות חומרים ושאר סיבות. כל אלה מובילים לכך שיש לחדש ולאטום את הקירות החיצוניים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבל מה זה אומר – איטום קירות?

המבנה שלנו בנוי מקירות עשויי בטון מחופים באבן שבתוכם שכבות בידוד. בכך נוצרים מבנים ים תיכוניים חזקים ועמידים כמעט מפני כל פגעי הסביבה. עם זאת, תנודות של כדור הארץ, אקלים והתיישנות של החומר – מובלים לא פעם לסדקים, גבשושיות, ושאר בעיות ותקלות בקירות; מה שמוביל לצורך במומחים בתיקון ואיטום קירות. המומחים של חברת  בסיס עבודות בגובה – יספקו לכם שירות מושלם שכולל: בדיקת המבנה, אבחון, תכנית עבודה והצעת מחיר מותאמת אישית.

מתי צריך לאטום?

בכול הנוגע לזמן בו צריך לאטום קירות חיצוניים, חשוב לדעת כי אין זמן מתאים, נכון או קבוע לביצוע העבודה, שכן התפוררות או היסדקות של קיר יכולה להתרחש בכל זמן ובכל מקום. לכן, אם יש לכם חשד קל שבקלים כי המבנה מתחיל להתפורר – זה הזמן לפנות אל המומחים שלנו, כדי שאלה יוכלו לאבחן ולספק לכם מסקנות ותוצאות. עם זאת, נהוג לשער כי מבנים בני שלושים שנה ויותר; אכן יזדקקו לחידוש, תיקון חיזוק ואיטום הקירות.

מספר יתרונות בעת שיפוץ קירות בטון

כאשר אתם מבצעים איטום מחודש של קירות חיצוניים, אתם נהנים ממגוון רחב של יתרונות, והם:

 • שיפוץ המרחב איטום מחודש ומגורים או עבודה במבנה אטום לקור חום ורעשים.
 • שיפוץ המבנה וקיומו למשך שנים רבות.
 • ביטוח מפני סכנה או התמוטטות של המבנה.
 • העלאת ערך הנכס במידה ותרצו להשכיר או למכור את הנכס עם הזמן.
 • מגורים במקום נעים כזה שנראה מעוצב ואסתטי כמו גם תקין וחזק.

הדרך בה איטום קירות חיצוניים מתבצע

איטום קירות חיצוניים נעשה על ידי המומחים של חברות בסיס עבודות בגובה. העבודה נעשית באמצעות אבחון הקירות, אבחון נזקים או תקלות, תכנון נכון ושיתוף הלקוח בתקלות ולאחר מכן קבלת הצעת מחיר נוחה. בעת העבודה, יעלו המומחים שלנו, באמצעות כלים בטיחותיים כמו מנופים, סלי הרמה או ציוד סנפלינג; אל המקום בו נדרשים תיקונים, ובאמצעות כלי עבודה בטוחים – ימלאו סדקים, יחליקו גבשושיות ויחזקו את המבנה על כל דלית אמותיו.

ככה מוצאים את אנשי המקצוע הטובים ביותר!

כדי למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר, יש לפנות אלינו בצור קשר. אנו נספק מקצועיות, אמינות, אחריות, כלי עבודה בטיחותיים ושירותי תיקונים נוספים בעת הצורך.

כאשר אתם בוחרים משפצים, שימו לב כי מדובר באנשי מקצוע מיומנים להם תעודת קבלן רשום. תעודה זאת מבטיחה לכם כי אתם שוכרים אנשי מקצוע מיומנים אשר לא הוגשה נגדם תביעה ב5 השנים האחרונות.

כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירת חברה לאיטום ועבודות בגובה:

בזמן הבחירה, שימו לב כי המקצוענים מנחים אתכם בכול השלבים שיש לבצע. אנו – המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה – נגיע למבנה, נאבחן ונגלה תקלות, נמצא סדקים ונספק את הדרך הטובה ביותר לחזק את הקירות. כאשר אתם בוחרים בשירותים שלנו אתם בוחרים בכמה מרכיבים ביניהם:

 • איכות.
 • שירות.
 • התחשבות.
 • אמינות .
 • מקצועיות.
 • תשומת לב לפרטים.
 • מחיר נוח ועבודה איכותית.

לסיכום, כדי לחזק מבנה ולהפוך אותו לאסתטי נעים למגורים בטוח ובעל ערך – יש לבחור במומחים שלנו לעבודות בגובה, אשר יספקו לכם את כל הנדרש כדי שתוכלו להמשיך לגור במבנה בטוח איכותי ונאה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

שיקום מבנים זה תהליך שדורש אנשי מקצוע, תקציב לא קטן ומספר לא מבוטל של ימים בהם יעשה השיפוץ. אתם כבעלי בניין או דיירים תצטרכו לפנות

ניקוי חלונות של גורדי שחקים

ניקוי חלונות בגובה לגורדי שחקים

גורדי שחקים הם מבנים גבוהים ומרשימים שנמצאים בדרך כלל במרכזים של ערים גדולות. הבניינים הגבוהים משמשים למגורים וחלקם הגדול משמש עסקים, משרדים, חנויות, מסעדות וכולי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן