בסיס עבודות גובה

כשלים נפוצים באיטום מבנים

כשלים נפוצים באיטום מבניםעבודות איטום נועדו כדי לשמר את המבנה עמיד מפני חום, קור, רטיבות ולחות, כמו גם מפני תהודה ושאר מפגעים שעלולים לפגוע במבנה ככל שהשנים נוקפות. איטום כושל או כזה שהתכלה עם השנים –  יוריד משמעותית את איכות החיים במבנה וגם את ערכן של דירות, בתים פרטיים או מבנים משותפים. 

עבודות איטום נעשות על ידי מומחים כמו המומחים של 'בסיס עבודות בגובה'. המומחים שלנו אוטמים בתים, בניינים, חניונים, מחסנים וכולי. אבל מה קורה כשהעבודות נעשות ע"י אנשים שאינם מומחים באיטום? יש כמה כשלים נפוצים שעלולים להתרחש במבנים שלא נאטמו כהלכה:

בעיות באיכות החומרים

איכות החומרים שאנו עובדים עמם בכל תחום החל מבישול עד לעבודות בנייה: חשובה מאד כדי שהתוצאה של התהליך תהיה טובה יותר. חומרי איטום איכותיים חשובים מאד כדי לאפשר תהליכים נכונים ועמידים יותר, החל מהדבקת יריעות בטומניות עד למריחת חומרי איטום על הקירות ומעטפת המבנה וריסוס צבע אוטם על הקירות. אם החומרים זולים ולא איכותיים ייתכנו בעיות עתידיות שיעיקו על הדיירים ואנשים ששוהים במבנה. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

כשלים תכנוניים

אחת הסיבות לכך שמבנה מתחיל להתיישן באופן מהיר מידי נוגעת לכשלים תכנוניים. כאשר התכנון אינו מקצועי, כשנושא האיטום אינו מקבל את תשומת לב הדרושה, כמו גם כשאין חלופות תיקון עתידיות, או הגנה ראויה על מערכות האיטום – ישנם כשלים בתכנון שיובילו לבעיות עתידיות במבנה. 

חוסר מקצועיות

גם חוסר מקצועיות עלול להוביל לכשלים ובמקרים חריגים יותר גם לתאונות עבודה ואסונות. אם בוחרים אנשים שאינם מקצועניים ולא יודעים כיצד לבצע עבודות בגובה עלולים להינזק מבחינת הצלחת הפרויקט, איכות העבודה, כמו גם שההוצאות עתידיות יהיו גדולות יותר בשל העבודה שאנשים חסרי ניסיון עבדו על איטום המבנה. לכן חשוב לבחור במקצוענים בעבודות איטום בגובה, בעיקר כאשר יש לאטום גגות, קירות ומעטפת מבנה. 

חשוב לדעת!

עבודה לא מקצועית עלולה להוביל לכשלים בחומרי האיטום, פרטי חיבור של נקודות איטום, חיבור לקוי בין אלמנטים אופקיים ואנכיים, וביצוע לא תקין של כלל העבודה. שימו לב כי  נעשה תכנון נכון ומדויק לפני שאתם בוחרים את מי שיבצע את העבודות עבורכם.

הגנה על איטום ותיקון עתידי

כדי למנוע כשלים בועיות באיטום חשוב להגן על חומרי האיטום מפני פגיעות שונות שעלולות להתרחש עם השנים. שימו לב שהאיטום אינו חשוף לאלמנטים מפריעים כמו אדמה, אובייקטים חודרניים וכולי. בין היתר חשוב שאנשי המקצוע יאפשרו אופציה לתקן איום בעתיד מה שחייב לקרות כבר בתכנון שלד המבנה. במידה ויש כשלים כאלה ואחרים, מומלץ ליצור עם המומחים שלנו קשר כדי להבין כיצד אפשר לתקן כשלים באיטום מבנים.

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

איטום מבנים בגובה

איטום מבנים בגובה

איטום מבנים בגובה הוא היבט מכריע בבנייה המודרנית המבטיח את בטיחות העובדים והדיירים, מגן מפני גורמים סביבתיים קשים ומשפר את

קרא עוד »
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן