סדקים בקירות חיצוניים: האם זה מסוכן ומתי כדאי לטפל?

המבנה בו אתם חיים או עובדים, בוודאי עומד על תילו כבר מספר רב של שנים, לכן הוא זקוק מידי פעם לתחזוקה ושיפוצים. אחד התחומים בהם דרוש שיפוץ, נוגע לכל הנושא של קירות חיצוניים. מדובר בקירות שנמצאים במבנה שלנו ומטרתם לספק מעטפת יעילה למרחב ולהשאיר את החלל שבו אנו נמצאים אטום נגד קור או חום, אטום ועמיד מפני רוח וגשם, כמו גם מוגן מרטיבות, לחות, רעש, תהודה, לכלוך ושאר מפגעים. 

בכל מקרה של סדקים בקירות החיצוניים: חשוב לטפל בעניין כמה שיותר מהר, ולעשות זאת באמצעות מומחים כמו אנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה. המומחים שלנו יוכל להגיע למקום, לאבחן את המצב של הסדקים ושל הקירות, לספק ייעוץ והצעת מחיר נוחה ולעבוד בצורה היעילה והטובה ביותר, כך שהמבנה יהיה עמיד לעשרות שנים!

סדקים בקירות חיצוניים: האם זה מסוכן ומתי כדאי לטפל?

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבל כיצד ישפיעו ספקים חיצוניים סדקים על קירות במידה ותזניחו את המצב? ומדוע חשוב לטפל בקירות סדורים כמה שיותר מהר? 

בתחילה חשוב להבין שהקירות שלנו נאטמים בתהליך הבנייה, זאת באמצעות חומרי איטום שנועדו לשמור על קירות מפני נזקים ומפגעים חיצוניים. עם השנים הקירות מתחילים להתפורר, האיטום נחלש ומתחילים להופיע סדקים בקירות חיצוניים – מה שיכול להוביל לרטיבות, לחות, עובד, חום קיצוני במרחב או קור קיצוני, בזמן שיותר ויותר רעש יחדור למבנה. 

הזנחה של קירות חיצוניים תוביל לכך שהנכס שלכם יתחיל להתיישן, הוא לא יהיה נוח למגורים, הנכס יאבד מהאיכות שלו,  ויהפוך בסופו של דבר למבנה בלתי שמיש. מבנה לא שמיש יהיה עם השנים מיועד להריסה ובוודאי שלא ניתן יהיה לחיות בו, להשכיר או למכור אותו ולבצע בו על פעולה. לכן רבים מבצעים מבעוד מועד איטום סדקים של קירות חיצוניים. 

סדקים בקירות חיצוניים – חשוב לדעת!

הזנחה של המצב יכולה להוביל גם לסכנה עבור מי שנמצא במבנה, לכן מומלץ לפנות למומחים של בסיס עבודות בגובה כדי לבצע את העבודות הנחוצות לאיטום סדקים. 

המומחים שלנו יגיעו אל המבנה הנתון, יאבחנו ויבדקו היכן מתחילים הסדקים והיכן הם נגמרים. המומחים של בסיס פתרונות בגובה, יתכננו את תהליך העבודה וייעצו לכם לגבי הפעולות שצריך לעשות. 

המומחים שלנו יספקו לכם הצעת מחיר נוחה וכזאת שמתחשבת בסדר העדיפויות שלכם בשיפוץ המבנה, ויגיעו אליכם עם הכלים והחומרים הייעודיים לאיטום סדקים בקירות, כמו מנופים, סל הרמה, ציוד סנפלינג, חומרי איטום איכותיים וכל מה שצריך לביצוע עבודות בגובה. 

אז אם אתם שמים לב שהקירות של המבנה שלכם זקוקים לשיפוץ, ואם המבנה שלכם צריך ריענון וטיפול – זה הזמן לפנות אל המומחים של בסיס פתרונות בגובה על מנת לקבל את השירות הטוב ביותר. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן