ניקוי חלונות ראווה – מדוע זה כל כך חשוב לעסק?

ניקוי חלונות ראווה – מדוע זה כל כך חשוב לעסק?

רושם ראשוני נוצר באופן מידי, בין אם מדובר על אנשים שנפגשים בפעם הראשונה ובין אם מדובר על מוצרים בהם אנו מתנסים או כניסה למקום חדש, כמו למשל: בית עסק שאינו מוכר לנו. במאמר זה נעסוק בחלונות הראווה של עסקים ובחשיבות הרבה של ניקיונם.

פגישה ראשונית עם חלון הראווה של עסקים

חלון הראווה של בית העסק הוא הדבר הראשון שהעוברים והשבים רואים, במידה שחלון הראווה מעוצב באופן אסתטי ומושך ובמידה שחלונותיו נקיים, מבינים העוברים והשבים שמדובר על עסק שמשקיע בחזותו החיצונית ושסביר להניח שכמו שהוא משקיע במראה החיצוני של המקום – כך הוא ישקיע גם במוצריו ובלקוחותיו.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

בניגוד לכך – עסק שלא מקפיד לעצב ולנקות את חלונות הראווה מביע זלזול בלקוחות והוא עשוי לגרום לעוברים והשבים להימנע מכניסה אל המקום. אפשר להבין שחלון ראווה נקי הוא חלק בלתי נפרד מהשיווק של העסק.

חלונות ראווה מצוחצחים ומבריקים תורמים להעלאת כמות המכירות

ניקוי חלונות של עסקים צריך להתבצע באופן יסודי. על החלונות לעבור ניקוי מלמעלה למטה (גם אם מדובר על מבנה בעל תקרה גבוהה), כאשר הניקוי צריך להתבצע באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים שיגרמו לחלון להבריק ולהיראות כאילו שהוא לא קיים כלל.

חלון מצוחצח ומבריק יגרום לאנשים שאפילו לא התכוונו להיכנס אל החנות לעמוד מולה ולהחליט לבדוק את המוצרים שהיא משווקת, בצורה זו יוכל בעל העסק להגדיל את כמות המכירות.

כדי שעבודת הניקיון לא תפריע לפעילותו השוטפת של העסק, חשוב לבצע אותה בשעות שבהן העסק אינו פעיל ובאופן יעיל ומהיר. כמו כן, יש להקפיד לנקות את החלון משני צדדיו ולהשתמש בציוד מתקדם שאינו פוגע בזכוכית העדינה.

ומה לגבי ניקוי חלונות ראווה בגובה? איך אפשר לבצע את העבודה?

משרדים רבים נמצאים בקומות הגבוהות של הבניין, והחלונות שלהם, גם אם הם נראים כמו חלונות רגילים, הם חלונות הראווה של העסק, כך שכמו שחשוב לשמור על ניקיון חלונות של חנויות – כך גם חשוב לשמור על ניקיונם של חלונות המשרדים. במידה שחלונות המשרדים יהיו מלאים בלכלוך, אבק וטביעות אצבעות, הם ייצרו רושם שלילי שירחיק את הלקוחות הפוטנציאליים.

חלונות שמבריקים ממרחק ייצרו רושם של עסק שמקפיד על כל הפרטים, ולכן קהל הלקוחות שלו יגדל. אך כדי להגיע לאותם חלונות גבוהים יש צורך בציוד מתאים, כאן נכנסת לתמונה שיטת הסנפלינג שמאפשרת לעובדי הניקיון להגיע לכל אזור בחלון ולבצע עבודה איכותית, כל זאת בלי לפגוע בסביבה, בלי לחסום את אזור העבודה ובלי לייצר לכלוך ורעש.

יחד עם זאת, חייב ניקוי חלונות בגובה להתבצע על ידי אנשים שעברו הכשרה לביצוע עבודות בגובה. ישנם סיכונים רבים בביצוע עבודות בגובה ולכן יש צורך במיומנות, שימוש בציוד מתאים שמחזיק בתו תקן, ביטוחים, רישיונות והקפדה על כללי בטיחות נוקשים.

תדירות ניקוי החלונות – לשמור על ניקיון חלונות הראווה של העסק באופן מתמיד

חשוב לנקות את החלונות מדי תקופה, כך יהיה ניתן לשמור על מראהו של המבנה באופן מתמיד. מעבר לזאת, חשוב להקפיד לנקות גם את חלקו הפנימי של המבנה ולייצר התאמה בין המראה החיצוני ובין המראה הפנימי של המקום. גם במקרה של ניקוי חלונות ראווה גבוהים חשוב לבצע את העבודה בשעות שאינן פוגעות בפעילות של העסק.

חברת BASIS – והחלונות של העסק שלכם נוצצים

כפי שהוסבר – כדי שלא להרתיע את הלקוחות הפוטנציאליים וכדי לעודד אותם להיכנס אל בית העסק, חשוב להקפיד על ביצוע ניקוי חלונות ראווה באופן שוטף ובצורה מקצועית ויסודית.

במידה שאתם מעוניינים לשמור על המראה של העסק שלכם ולגרום לכמה שיותר לקוחות להיכנס אל החנות, המשרד או כל עסק אחר, תוכלו לפנות אל החברה שלנו – חברת BASIS.

עובדי החברה שלנו מתמחים בניקוי חלונות בגובה ויבצעו את העבודה באופן מקצועי ויעיל תוך שמירה על כל כללי הבטיחות.

אנו מחזיקים בכל הרישיונות והביטוחים הדרושים והציוד שלנו מחזיק בתו התקן הנחוץ כדי לבצע מגוון סוגים של עבודות בגובה, לרבות ניקוי חלונות בגובה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו, לשאול כל שאלה ולקבל שירות מקצועי ויעיל שיסייע לכם למשוך את הלקוחות אל עבר העסק שלכם.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים

הקירות הפנימיים של המבנה בו אנו שוהים: חייבים להיות אטומים זאת כדי שנוכל לחיות בכל מרחב בשלווה בכיף וכדי שנוכל לשהות במקום חמים ונעים. כאשר

שיקום מבנים מסוכנים - מה זה אומר?

שיקום מבנים מסוכנים – מה זה אומר?

ישראל היא מדינה צעירה יחסית, ובכל זאת כבר הספיקו להבנות במדינה שלנו מגוון רחב של בניינים, שחלקם כבר ישנים, זאת בערים גדולות וערים קטנות באזורים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן