עבודות גובה בסנפלינג בתל אביב – איך עושים את זה?

תל אביב היא עיר שמתפתחת בכל יום ובכול שעה והלב שלה פועם בעוצמה בשעות היום והלילה. ההעיר התוססת הזאת מצמיחה בתים חדשים, נעשה בה שימור מבנים, מדרכות וכבישים שבה  נסללים בכל יום ורכבות עוברות בה בכול זמן. 

לגור ולעבוד בעיר הגדולה זאת אכן חוויה…אבל כדי לגור בה בבטיחות ואיכות חיים – חשוב לבצע מידי פעם עבודות בגובה שנוגעות לשיקום המבנה ושיפוץ שלו. 

אם יש מבנה בבעלותכם ואתם צריכים לשפץ אותו בין אם בשל הוראה של העירייה לבין אם כדי לאפשר איכות חיים עבור מי שגר בו או כדי להעלות את ערכו – חשוב שתבצעו עבודות שיקום מבנים מתאימות שלעיתים כוללות עבודות בגובה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

עבודות גובה בסנפלינג בתל אביב - איך עושים את זה

אז איזה עבודות בגובה יש לבצע במבנים בתל אביב? 

מכיוון שבעיר יש לא מעט מבנים – חלקם ישנים מאד, חשוב לבצע מגוון עבודות שיקום וחיזוק כגון:

  • חיזוק אריחים בגובה – לעיתים יש אריחים שנשרו מהמבנה ויש לתקנן או להחליפן. לעתים נעשית גם החלפת אריחים בקירות פנימיים.
  • עבודות אינסטלציה והחלפת מרזבים – המרזבים מובילים את המים מהגג אל מיקום ייעודי כדי שהגג לא יקרוס תחת משקל המים. תיקון והחלפת מרזבים או עבודות אינסטלציה בגובה הן חשובות במיוחד ליציבות וחוזק המבנה. 
  • שיקום קירות בטון – מבנים ישנים בתל אביב כבר מתפוררים משך שנים רבות לכן יש צורך לשיקום אותם ולעשות זאת כמה שיותר מהר כדי לשמור על הבטיחות במקום.
  • עבודות איטום בגובה – איטום שומר על המבנה מפני קור וחום קיצוניים, מפני מים נזילות ורטיבות כמו גם רעש. כל מי שגר בעיר יודע עד כמה הגנה מהמפגעים האלה חשובה. 
  • צביעת קירות – כדי לשוות מראה חדיש למבנה וגם כדי להגן עליו: כדאי לבצע צביעת קירות בגובה. 
  • איטום גגות וקירות חיצוניים – איטום גגות חשוב מאד לשמירה על המבנה מפני האקלים התל אביבי. 
  • איטום קירות פנימיים – גם קירות פנימיים זקוקים לאיטום לשמירה על איכות המבנה. 
  • תחזוקת לובי ותיקון מדרגות – תחזוקה כזאת חשובה לאיכות הדיור.
  • ניקוי חלונות בגובה – החלונות של המבנים בתל אביב צוברים אבק כל הזמן, לכן כדאי לבצע ניקיון בגובה שיגן על החלונות מפני אבק וזיהום אוויר. 

מי מספק את השירות? 

עבודות בגובה מתבצעות על ידי מומחים בתחום כמו המומחים של בסיס פתרונות בגובה. המומחים ואנשי המקצוע שלנו יספקו את כל הדרוש לעבודה בטוחה, מקצועי, יסודית וכזאת שתהפוך את המבנה שלכם לשימושי, תקין, בטוח ובעל ערך. 

אנו מבצעים עבודות בגובה באמצעות ציוד ייעודי החל מסלי הרמה עד רתמות בטיחות וחומרי איטום מהטובים ביותר ועושים את הכול על מנת לשקם מבנים ולהפוך אותם להרבה יותר חזקים ואיתנים.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום גגות

  הגג שמעל ראשינו הוא הדבר החשוב לנו ביותר, בכל מובן, גם במובן המטאפורי של המילה וגם במובן הפיזי שלה. כן, הגג נועד לתת מחסה

קרא עוד »
איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים גגות מרוצפים הם כאלה שנבנו עליהם אריחים למטרות שונות. ברוב המקרים גג עם מרצפות נועד לשימוש כמרפסת גדולה או כמרחב נוסף כמו

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן