עבודות גובה בסנפלינג בראשון לציון

כמו בכל עיר גדולה – גם בראשון לציון יש בניינים גבוהים, מרכזים מסחריים, מוסדות ציבור, בנייני דירות, בתים פרטיים ושאר מבנים שנמצאים במגוון אזורים בעיר. 

וכמו בכל עיר גדולה גם המבנים האלו זקוקים פעמים רבות לשיפוצים, בעיקר כשמדובר על מבנים שנמצאים זמן רב במקום. 

עבודות בגובה בסנפלינג חייבות להתרחש על ידי מומחים בלבד בזמן שמדובר בדרך לשפץ מבנים בגובה וחשוב לעשות זאת בצורה הבטוחה מכל! המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים מגוון עבודות בסנפלינג שחלקן נעשות באמצעות סולמות מיוחדים וחלקן באמצעות סלי הרמה, יש עבודות שנעשות עם מנופים ופיגומים בטוחים והעבודה עצמה בשטח תעשה כל מה שדרוש לעבודה בטוחה – גם עבור העובדים וגם עבור הסביבה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

 

עבודות גובה בסנפלינג בראשון לציוןאבל איזה עבודות שיפוצים עושים בגובה? 

בראשון לציון כמו בכל עיר גדולה מבנים בגבהים שונים בסדרי גודל משתנים אשר יזדקקו עם הזמן לעבודות, כגון:

  • איטום גגות מחדש – עבודה שנועדה להגן על המבנה מפני קור, גשם, חום, רעש ולחות. עבודות איטום נעשות פעמים רבות כדי לשמור על המבנה אטום וכזה שמאפשר איכות חיים עבור מי שנמצא בו. 
  • תיקון אריחים – תיקון אריחים בגובה הוא שיפוץ שנעשה מדי כמה שנים בעיקר כאשר יש התפוררות של אריחים שמצפים את המבנה. המומחים של בסיס פתרונות בגובה ידעו להוריד אריחים מפוררים לתקן תקלות ולהדביק 
  • תיקון מרזבים – מרזבים שנמצאים על גג המבנה נועדו להוביל את המים שעל הגג אל מקומות ייעודיים כדי שהמים לא יכבידו על המבנה, יגרמו לקריסת גגות ומכאן לאסון. תיקון מרזבים בגובה נעשה גם כן  על ידי המומחים של בסיס פתרונות בגובה ובאמצעות הכלים והציוד המקצועי והבטוח ביותר. 
  • שיקום בטון – כאשר המבנה ישן, גם הבטון מתפורר ונסדק לכן לעיתים רבות תראו כי מתבצעות בסביבה עבודות לשיקום בטון בגובה. בראשון לציון לא חסרים מבנים שזקוקים לשיפוץ. עבודות כמו שיפוץ בטון נועדו לספק מקסימום איכות חיים במבנה, להאריך את אורך חייו של הנכס ולהעלות את ערכו. 

אם יש עבודות בסנפלינג שאתם זקוקים להן  צרו קשר עם המומחים של בסיס עבודות בגובה כדי לקבל הצעת מחיר נוחה בדיקה של הנכס ולאחר מכן תוכנית עבודה מסודרת לביצוע העבודות הדרושות בגובה

עבודות בגובה סנפלינג בראשון לציון – קל יותר עם המומחים! 

כשאתם בוחרים את אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה יש לבחור מומחים בלבד אשר יודעים כיצד להתנהל בגובה על פי כל תקני הבטיחות. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יספקו לכם עבודה מקצועית בלבד תוך שמירה על חיי אדם. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן