איטום קיר חיצוני בסנפלינג

איטום קיר חיצוני בסנפלינג

הקירות החיצוניים של המבנה שלכם חייבים להיות אטומים למען שמירה על איכות החיים שלכם. מלבד איכות חיים, יש מגוון רחב של סיבות אשר בגינן חשוב לעקוב ולשים לב שאין התיישנות של המבנה, כמו למשל הצורך לשמור על מבנה תקין ואיכותי עם ערך גבוה, או הצורך במראה יפה וחדש של הקירות וכמובן הרצון למנוע התפוררות של הקירות או כניסה של קור ומים לבניין, כמו גם קור חזק או חום חזק מידי ושאר מפגעים שיורידו את איכות החיים משמעותית ואת ערך המבנה. 

אבל כיצד אוטמים קירות במבנים גבוהים? המומחים של בסיס עבודות בגובה מבצעים איטום קירות חיצוניים בסנפלינג. אבל איך זה נעשה? המקצוענים שלנו מסבירים: 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

איטום קירות חיצוניים נעשה על מנת להגן על האנשים הנמצאים במבנה, ואין זה משנה אם הוא נועד למגורים, לאחסון או לעבודה. מבנים בישראל בנויים רובם מבטון, ולמרות החוזק של החומר היציב הזה: עדיין יש לבצע איטום קירות מידי כמה שנים. איטום קירות נועד להגן על מי שנמצא בבניין מפני קור וחום, ולהגן על הקירות מפני לחות, רטיבות מים ורעש. בדרך כלל העבודה תעשה בגובה משום שרבים המבנים שגובהם מחייב טיפוס מעלה עד הגג ומשם ירידה הדרגתית אל קירות חיצוניים נמוכים יותר. 

כיצד מבצעים איטום בסנפלינג?

איטום קירות בסנפלינג כשמו כן הוא: מדובר על עבודה שנעשית בגובה ומתקיימת באמצעות ציוד עבודה בגובה כמו רתמות, סולמות, חבלי טיפוס מיוחדים, ציוד סנפלינג בטיחותי, סלי הרמה וכל מה שדרוש כדי להגיע בבטיחות וביעילות אל האזורים הגבוהים של המבנה. 

הקירות נאטמים באמצעות ציוד סנפלינג וחומרים שונים כמו חומרי איטום אקריליים איכותיים, צבעים נגד לחות, שליכט וטיח וכמובן – עבור ה'פינישים' – דרושים חומרי צבע ואיטום מעטפת כמו גם שאר אמצעים ואלמנטים מתאימים. 

איטום נועד בעיקר כדי לשפר את איכות החיים במבנה, אבל הוא גם הכרחי מכמה סיבות:

קירות אטומים יגנו על מעטפת המבנה וימנעו המשך התפוררות של הבניין דרך מניעת חדירת לחות, מים, רטיבות, חום או רעשים. 

ערכו של המבנה יעלה במידה ויעבור שיפוץ שכולל חיזוק קירות ואיטום קירות חיצוניים ופנימיים. 

מבנים שנאטמים מחזיקים זמן רב יותר מעמד ואינם סובלים מהזנחה שעלולה לגרום עם השנים להריסת המבנה על ידי הרשויות. 

איטום קירות חיצוניים ישמרו על מרחב תקין נקי ויבש וכזה שכיף לשהות בו, בין אם לעבודה לבין אם למוגרים או לכל מטרה אחרת. 

אזורים כמו אמבטיות, שירותים, חדר הכביסה, מרפסת שירות וכולי: עלולים לצבור לחות ורטיבות. איטום קירות חיצוניים על ידי המומחים של בסיס עבודות בגובה ימנע כניסה של לחות ורטיבות אל מקומות מסוג זה. 

עבודה בטוחה ויעילה עם המקצוענים של בסיס עבודות בגובה 

כדי לקבל את השירות הטוב ביותר ולהנות משיפוץ איכותי: פנו אל המומחים שלנו בעבודה בגובה. אנו נספק את כל הדרוש כדי לחדש ולחזק את המבנה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום חלונות בגובה

איטום חלונות בגובה

החלונות של המבנה שלנו הם הדבר החשוב ביותר שיש במבנה. חלון גדול ורחב מקנה אור ואוויר לאנשים ולבעלי החיים שנמצאים במבנה. החלונות יאווררו את המרחב

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן