בסיס עבודות גובה

איטום קיר חיצוני בסנפלינג

איטום קיר חיצוני בסנפלינג

הקירות החיצוניים של המבנה שלכם חייבים להיות אטומים למען שמירה על איכות החיים שלכם. מלבד איכות חיים, יש מגוון רחב של סיבות אשר בגינן חשוב לעקוב ולשים לב שאין התיישנות של המבנה, כמו למשל הצורך לשמור על מבנה תקין ואיכותי עם ערך גבוה, או הצורך במראה יפה וחדש של הקירות וכמובן הרצון למנוע התפוררות של הקירות או כניסה של קור ומים לבניין, כמו גם קור חזק או חום חזק מידי ושאר מפגעים שיורידו את איכות החיים משמעותית ואת ערך המבנה. 

אבל כיצד אוטמים קירות במבנים גבוהים? המומחים של בסיס עבודות בגובה מבצעים איטום קירות חיצוניים בסנפלינג. אבל איך זה נעשה? המקצוענים שלנו מסבירים: 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

איטום קירות חיצוניים נעשה על מנת להגן על האנשים הנמצאים במבנה, ואין זה משנה אם הוא נועד למגורים, לאחסון או לעבודה. מבנים בישראל בנויים רובם מבטון, ולמרות החוזק של החומר היציב הזה: עדיין יש לבצע איטום קירות מידי כמה שנים. איטום קירות נועד להגן על מי שנמצא בבניין מפני קור וחום, ולהגן על הקירות מפני לחות, רטיבות מים ורעש. בדרך כלל העבודה תעשה בגובה משום שרבים המבנים שגובהם מחייב טיפוס מעלה עד הגג ומשם ירידה הדרגתית אל קירות חיצוניים נמוכים יותר. 

כיצד מבצעים איטום בסנפלינג?

איטום קירות בסנפלינג כשמו כן הוא: מדובר על עבודה שנעשית בגובה ומתקיימת באמצעות ציוד עבודה בגובה כמו רתמות, סולמות, חבלי טיפוס מיוחדים, ציוד סנפלינג בטיחותי, סלי הרמה וכל מה שדרוש כדי להגיע בבטיחות וביעילות אל האזורים הגבוהים של המבנה. 

הקירות נאטמים באמצעות ציוד סנפלינג וחומרים שונים כמו חומרי איטום אקריליים איכותיים, צבעים נגד לחות, שליכט וטיח וכמובן – עבור ה'פינישים' – דרושים חומרי צבע ואיטום מעטפת כמו גם שאר אמצעים ואלמנטים מתאימים. 

איטום נועד בעיקר כדי לשפר את איכות החיים במבנה, אבל הוא גם הכרחי מכמה סיבות:

קירות אטומים יגנו על מעטפת המבנה וימנעו המשך התפוררות של הבניין דרך מניעת חדירת לחות, מים, רטיבות, חום או רעשים. 

ערכו של המבנה יעלה במידה ויעבור שיפוץ שכולל חיזוק קירות ואיטום קירות חיצוניים ופנימיים. 

מבנים שנאטמים מחזיקים זמן רב יותר מעמד ואינם סובלים מהזנחה שעלולה לגרום עם השנים להריסת המבנה על ידי הרשויות. 

איטום קירות חיצוניים ישמרו על מרחב תקין נקי ויבש וכזה שכיף לשהות בו, בין אם לעבודה לבין אם למוגרים או לכל מטרה אחרת. 

אזורים כמו אמבטיות, שירותים, חדר הכביסה, מרפסת שירות וכולי: עלולים לצבור לחות ורטיבות. איטום קירות חיצוניים על ידי המומחים של בסיס עבודות בגובה ימנע כניסה של לחות ורטיבות אל מקומות מסוג זה. 

עבודה בטוחה ויעילה עם המקצוענים של בסיס עבודות בגובה 

כדי לקבל את השירות הטוב ביותר ולהנות משיפוץ איכותי: פנו אל המומחים שלנו בעבודה בגובה. אנו נספק את כל הדרוש כדי לחדש ולחזק את המבנה.

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן