המדריך לשיפוצים בגובה

עבודת שמתבצעות בגובה, מספקות מגוון רחב של פתרונות בעיקר בכול הקשור לשיפוץ מבנים קיימים.

בין הפתרונות תמצאו איטום קירות במבנים חיצוניים, צביעת קירות, חיזוק והשלמת אריחים, עבודות אינסטלציה בגובה, שיקום בטון, הרחקת יונים, ניקוי חלונות ושאר פעולות שנועדו לשפץ לחדש ולתחזק מבנה קיים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבל כיצד בוחרים משפצים? ואיך עובדים בגובה בצורה יעילה ובטיחותית? המומחים של בסיס עבודות בגובה, מספקים מדריך לשיפוץ יעיל:

הכירו את אופי השיפוץ

בתחילה ועוד לפני שאתם מתחילים לשלם לאנשי מקצוע את מיטב כספכם ולפני שאתם מפנים את המבנה או את הזמן עבור יום השיפוצים – חשוב להבין מה דורש המבנה שלכם.

נסו להזמין איש מקצוע כמו מומחה בבדק בית או אפילו את אחד היועצים המומחים שלנו – בבסיס עבודות בגובה –  אל המבנה כדי לאימוד אותו ולהבין את הדרכים לתקנו ולחזקו.

קבלו סקירה ואבחון כללי של המבנה תוך הכרות עם מהלך העבודה השיפוצים והתקציב הדרוש לשיפוץ. 

בחרו במומחים

חשוב לבחור במומחים בעבודה בגובה. אל תנסו לבצע את השיפוצים בעצמכם – אלא אם יש לכם ניסיון רב בעבודה בגבהים.

בכול הנוגע למומחים בתחום, ישנם כלי עבודה מיוחדים ומתאימים כמו מנופים, סלי הרמה, ציוד סנפלינג, קסדות, חבלים, פיגומים ושאר חפצים שמסייעים לשמור על הבטיחות.

בחרו במומחים של 'בסיס עבודות בגובה' כדי לבצע את העבודה בצורה יעילה ובטוחה תוך שמירה על בטיחות הסביבה. 

השוו בין הצעות מחיר

בין אם תבחרו במומחים שלנו ובין אם תבחרו במומחים אחרים בתחום – חשוב לקבל הצעות מחיר ממספר חברות שיפוצים ואנשי מקצוע. השוו בין המחירים.

שימו לב כי המחיר אינו זול מידי – מה שעלול לקרות במקרים של משפצים לא מקצועיים.

עם זאת, חשוב לבחור במחיר שתוכלו לעמוד בו ויש לכם תקציב מתאים. במידה והתקציב מוגבל טפלו באלמנטים במבנה שנחשבים מסוכנים במיוחד וסדרו את העדיפויות שלכם בצורה נכונה.

כדי לקבל אבחון וחוות דעת – אפשר לפנות אלינו בצור קשר. אנו נספק הצעת מחיר הוגנת תוך אבחון מדויק של אלמנטים מסוכנים שדורשים חיזוק ושיפוץ. 

קבלו את כלל השירותים במקום אחד

כדאי לקבל מגוון רחב של שירותים ממשפץ אחד. בכך אפשר להוזיל עלויות וגם לבצע את העבודות בזמן קצר יותר. 

הכינו את הסביבה לשיפוץ

מומלץ להכין את השכנים לשיפוץ כדי שלא יהיו תלונות. בנוסף לכך, הנפיקו את האישורים הדרושים במידת הצורך.

כדי להבין מה הפרוצדורה כוללת אפשר להיעזר ביועצים המומחים שלנו כדי לדעת מהן הוראות הבטיחות וכיצד משיגים את האישורים המתאימים.

יהיו מקרים בהם תצטרכו לשפץ את המבנה דווקא בשל דרישה של המועצה האזורית או העירייה. אנו בבסיס עבודות בגובה נוכל לסייע לכם בהשלמת התהליך. 

לסיכום, עבודות שיפוצים הן דרך להשביח נכסים והפוך אותם לבטיחותיים ואיכותיים. בכך רבים חיים בצורה נוחה ואטרקטיבית יותר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים ברחובות

שיקום מבנים ברחובות

רחובות היא אומנים עיר קטנה, אבל גדולה באופי שלה ובכל הנוגע לתשתיות של המבנים החדשים והישנים שיש בעיר, להיסטוריה של העיר, ואוכלוסייה המגוונת שיש בה

קרא עוד »
שיקום מבנים בעיר רמת גן

שיקום מבנים ברמת גן

רמת גן, כמו כל עיר במרכז הארץ, נחשבת חשופה למפגעי הסביבה. זיהום אוויר, רעש חזק מכבישים ומהמרחב העירוני; אבק, גשם, חום קיצוני וגם לחות וקור

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן