איטום בניין משותף

איטום בניין משותף

לגור בבניין משותף יכול להיות דבר מאתגר. דירות בבניינים גדולים או קטנים חשופות יותר לאינטראקציות עם השכנים בעוד שמהרחבים המשותפים רבים יותר מכאלה של בית פרטי. ובכול זאת, החיים במבנה יכולים להיות נפלאים! בעיקר אם נגור בסמוך לשכנים טובים ונחיה בבניין נקי, תקין ומטופח. 

מי שגר במבנה משותף יודע כי לעיתים יש צורך בתיקונים במבנה החל מתיקוני אינסטלציה גדולים או תיקון תשתיות חשמל וביובים עד לתיקוני חשמל קטנים, תיקון מרצפות, צביעת קירות, תיקון דלתות וכולי. במידה ויש בעיה עם האיטום של המבנה: חשוב לפעול כמה שיותר מהר כדי שהבניין יהיה תקין אטום ונוח למגורים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבל למה צריך לשים לב לפני שמתחילים בעבודות? הנה כמה פעולות חשובות: 

קבלת הסכמה של השכנים

לפני שמבצעים כל עבודה בבניין דירות, חשוב שכול השכנים יסכימו לכך. קבצו יחד את השכנים והגיעו להסכמות בנושא תיקונים, תקציב, שעות העבודה, תאריך השיפוצים וכולי. בכך השיפוצים יעברו ללא בעיות או תקלות. 

בחינת תקציב ועד הבית

בחנו את תקציב ועד הבית ונסו לאסוף כסף עבור שיפוץ בניין משותף. כנסו ישיבה של ועד הבית ונסו לחלק נכון את התקציב כך שהפעולות החשובות ביותר בבניין יתבצעו. 

מתן תשומת לב לצרכים של המבנה

אם בחרתם לבצע שיפוצים בבניין, כדאי לבצע גם תיקונים ושדרוגים אחרים במקום. בדקו מה צריך חיזוק, חידוש, טיפוח, תיקון וכדומה. המומחים שלנו יוכלו לספק מגוון רחב של שירותים. 

בחירת סוג האיטום

בחרו את סוג האיטום המתקדם ביותר למבנה שלכם. היועצים של 'בסיס עבודות בגובה', ימנו בפניכם את האופציות שעומדות לרשותכם ויספקו את שיטת האיטום הטובה ביותר עבור המבנה. 

בחירת חברת שיפוצים טובה

בחרו חברת שיפוצים טובה כמו 'בסיס עבודות בגובה' שיכולה לספק מכלול שירותים ומגוון רחב של עבודות תחזוקה. בין היתר חשוב לקבל הצעת מחיר נוחה, אחריות על העבודה ושאר שירותים מקצועיים. 

קבלת תוצאות מעולות

חשוב שהתוצאות של האיטום יהיו מעולות! לכן לא כדאי להתפשר על אנשי מקצוע, בעוד יש לבחור רק מומחים בתחום שנחשבים מומלצים ומנוסים. 

כיצד אוטמים בניין מגורים?

איטום של מבנה כזה חייב להתבצע על ידי מומחים בעבודות בגובה, שכן מדובר בבניין גבוה בדרך כלל שמחייב עבודה עם רתמות בטיחות, סלי הרמה, פיגומים וציוד סנפלינג. המומחים של בסיס עבודות בגובה יאבחנו את הסדקים והבעיות באיטום, יבצעו ניקוי והכנת המבנה לאיטום מחודש ויבצעו את העבודה באמצעות חומרים מתאימים החל מדבקים מיוחדים (כמו רובה, צמנט, חומרים פולימריים, זפת ועוד) עד ליריעות בטומניות או איטום גגות רעפים. בכך אפשר לחיות במבנה נעים ייקן ונוח.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים

הקירות הפנימיים של המבנה בו אנו שוהים: חייבים להיות אטומים זאת כדי שנוכל לחיות בכל מרחב בשלווה בכיף וכדי שנוכל לשהות במקום חמים ונעים. כאשר

שיקום מבנים מסוכנים - מה זה אומר?

שיקום מבנים מסוכנים – מה זה אומר?

ישראל היא מדינה צעירה יחסית, ובכל זאת כבר הספיקו להבנות במדינה שלנו מגוון רחב של בניינים, שחלקם כבר ישנים, זאת בערים גדולות וערים קטנות באזורים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן