דוקרנים להרחקת יונים – איך זה עובד?

שיטות להרחקת יונים

יונה היא ציפור קדומה ונהדרת שנוכחותה ממלאת ביופי את הרחובות כמו גם כיכרות של מרכזי ערים גדולות. למעשה, מדובר בציפור עירונית למדי שתמיד מלווה אותנו בכבישים, על אדני החלונות, לצד תעלות, או לצד קשישים שמאכלים אותה בפרורי לחם. יונה, כנראה הייתה חלק מהסביבה כבר לפני אלפי שנים, בעוד שכיום אפשר למצוא יונים בכול מקום החל מקרן הרחוב עד לאדני החלון, לגגות או מרפסת. ובכול זאת, במקרים בהן יונים מגיעות לקנן אצלנו בסביבת המגורים קשה לנו להיות אדיבים אליהן, משום שהקינון מוביל ללא מעט נזקים החל מלכלוך ורעש בשל הנוצות ולשלשות, עד למחלות עצביות שהן עלולות להעביר לבני אדם, בעיקר לילדים. 

אז מה עושים?

המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' עוסקים בין היתר בהרחקת יונים. המומחים שלנו מגיעים לכול מבנה בכול גובה ומתקינים דוקרנים או רשתות נגד יונים. אבל מהי כל שיטה? נתחיל עם שיטת הדוקרנים:

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מי שרוצה להרחיק יונים מאזור המגורים, יכול לפנות למומחים שיודעים כיצד מתקינים דוקרנים על גבי המרפסת. דוקרנים הם שיטה פחות ידידותית להתמודדות עם יונים משום שמטרתה להרחיק ציפורים באמצעות דוקרן חד שעלול לפצוע. עם זאת, הפציעה אינה קשה והיונה שנדקרת קלות בורחת מהמקום כמה שיותר מהר. בכך אפשר למגר את הציפורים בצורה יעילה ולמנוע קינון על גבי אדני החלון, הגג, או על המרפסת. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' יספקו התקנת דוקרנים על גבי גגות שם נוטות ציפורים לקנן. 

ומה לגבי שיטות אחרות?

מי שמכיר מעט את התחום יודע כי יש שיטות נוספות להרחקת יונים כמו התקנת רשתות על גבי בניינים. התקנת רשתות היא שיטה הומאנית יותר שמאפשרת הגנה על המבנה מפני בניית קנים. הרשתות הן רשתות מיוחדות שמתקינים רק מומחים בעבודות בגובה. הרשתות מתחברות למבנה באמצעות מחברים מיוחדים והן מתוקנות על ידי המומחים שלנו בשיא הבטיחות. 

במידה ואתם מחפשים שיטות נוספות להרחקת יונים תוכלו להציב דחלילים במרפסות או לבחור בהדברה אלקטרונית שמטרתה להשמיע צלילים שאינם נעימים ליונים ובכך להרחיק אותן מן המקום ללא פגיעה ממשית. 

מדוע חשוב להיעזר במומחים של בסיס עבודות בגובה בעת הצורך להרחיק יונים? 

בחירה בחברה מומחית בעבודות בגובה – הן להתקנת דוקרנים והן להתקנת רשתות – חשובה במיוחד! עבודות שמתקיימות בגובה חייבות להתבצע בצורה הבטוחה והזהירה מכול כדי לא לסכן את המתקינים ואת הסביבה. המומחים שלנו יגיעו עד אליכם תוך אבחון הדרך הנכונה ביותר לבצע את הפעולה הדרושה. המומחים יספקו לכם את האופציות הנכונות עבורכם תוך ייעוץ ואבחנה נכונה של המפגע. בין היתר נספק הצעת מחיר הוגנת שתעזור להפטר מהתקבצות יונים בבניין שלכם. באמצעות המומחים אפשר לבצע עבודה בטוחה, יעילה ומקצועית.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן