פיצוץ בצנרת בבניינים משותפים

פיצוץ בצנרת הבניין

הצנרת שבבניין שבו אתם גרים יכולה להתפוצץ בכל רגע בעיקר כשמדובר במבנים ישנים שלא עברו שיפוץ או בבניין שבו תשתיות המים אינן תקינות. כשאתם רואים נזילות בקירות, דליפות מים, ביוב לא תקין ושאר תקלות: זהו סימן מקדים לתקלות בתשתיות המים. לכן חשוב לבצע בדיקות של מערכות המים וצנרת בכל תקופה ולשים לב שאתם שומרים על צנרת תקינה כדי למנוע תקלות. אבל מה עושים כאשר יש פיצוץ צנרת מים בבניינים משותפים? במקרים כאלה חשוב לטפל בבעיה כמה שיותר מהר כדי למנוע נזקים בדירה שלכם ובדירות נוספות בבניין. 

אבל מתי צנרת יכולה להתפוצץ?

צנרת הבניין יכולה להתפוצץ בלא מעט מקרים כמו במידה וישנן בעיות איטום, במקרים של תקלות בתשתיות או תשתיות שהונחו בצורה לא מיומנת, יש מקרים של חורף קשה עם גשמים רבים או קור מקפיא שיגרום לבעיות בצינורות המים, לחץ מים מסוכן שנוצר בצינורות, עודף אבנית, סדקים במערכות המים, תקלות שאינן מטופלות וכולי. ואכן יש לא מעט סיבות שיכולות להוביל לתקלות חמורות במערכות המים. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אז מה עושים?

גם אם פיצוץ בצנרת כבר התרחש וגם אם זיהיתם תקלות שעלולות לגרום לפיצוץ, חשוב לפנות אל המומחים של בסיס עבודות בגובה כדי לטפל בבעיה/ לבצע החלפה של תשתיות או תיקון צינורות המים ולמנוע בעת הצורך פיצוץ הרסני כזה. המומחים שלנו יזהו את מקור הבעיה, יטפלו בנזילות או יחליפו אלמנטים של צנרת ישנה, המומחים יעזרו לזהות תקלות ולמנוע פיצוצים בצנרת, יטפלו ברטיבות, יעזרו לאטום מחדש מבנים ולבצע החלפה של צנרת חדשה. 

מדוע חשוב להיעזר במומחים של בסיס עבודות בגובה?

בראשית חשוב לדעת שטיפול בצנרות מתרחש לא רק במבנה עצמו או בקרקע ולעיתים דרושה עבודה בגובה. במקרים כאלה המומחים שלנו בוחנים לא רק את תשתיות המים, הביוב והקרקע, אלא שהם מבצעים בדיקה היקפית של כל מערכות המים החל מהמרזבים שנמצאים עד הגג עד לצינורות שונים שנמצאים בכול הנה וכלה בבדיקת האיטום של הקירות החיצוניים ושל הגג. 

כל הבדיקות האלה רלוונטיות עבור טיפול בצנרת. המומחים שלנו יבצעו תיקונים דרושים בצנרות וכאלה שנועדו לעצור את הפיצוץ במערכות המים וגם למנוע פיצוץ כזה. אנו נחליף צנרות, נטפל במרזבים תקולים, נאטום מבנים מחדש, נטפל ונאתר נזילות ונבצע התקנה של אלמנטים חדשים כדי שכולו לסיים את הסאגה הלא צפויה שתקפה אתכם. באמצעות טיפול מהיר ומקצועי תוכלו לחזור לשגרה עם מינימום נזק למבנה ולסביבה. המומחים של basis עבודות בגובה מספקים אבחון מקצועי, טיפול נקודתי ורחב יריעה של תשתיות במבנה, ייעוץ ואספקת מחירים נוחים למי שגר במבנה משותף.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן