שיקום מבנים ברחובות

רחובות היא אומנים עיר קטנה, אבל גדולה באופי שלה ובכל הנוגע לתשתיות של המבנים החדשים והישנים שיש בעיר, להיסטוריה של העיר, ואוכלוסייה המגוונת שיש בה ולכל מה שקשור לעיר שמתפתחת ככל שהשנים עוברות. 

בעיר רחובות תמצאו מבנים חדשים וישנים, תמצאו בניינים גבוהים, מבנים פרטיים, מוסדות ציבור, מוזאונים ומרכזי מחקר, משרדים, חנויות ומגוון רחב של מרחבים אישיים וציבוריים. ברחובות יש גם מבנים שכבר קיימים 20 שנה ודורשים שיקום. שיקום מבנים ברחובות כולל את כל מה שצריך כדי שהמבנה יהיה חזק, איתן, בטוח לשהייה ושמור וגם כזה שעומד בכל תקני הבטיחות. 

המומחים של בסיס פתרונות בגובה מספקים את כל סוגי השירותים והעבודות הדרושות לשיקום מבנים ברחובות ומכירים את העיר ואת האקלים שבה – כך שהם יודעים לבחור את חומרי האיטום והאלמנטים שנועדו לשיקום שיהיו הנכונים ביותר לעבודה. המומחים שלנו מכירים את המחברים והקורות, אל המכשירים הדרושות לעבודת השיקום, את כלי ההרמה הנחוצים לעבודה בגובה, הם  משתמשים ברתמות הבטיחות הטובות ביותר בזמן שהחברה מספק את העובדים הטובים ביותר שיתאימו את עבודות השיקום הנכונות למבנה שלכם. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

שיקום מבנים ברחובות

מה כולל שיקום מבנים ברחובות?

שיקום כזה מתחיל מבחינה ובדיקה של המבנה הספציפי אותו רוצים לשקם וסקירת האלמנטים שקיימים בו . המומחים של בסיס פתרונות בגובה יבדקו את המבנה, את הקירות את המסד ואת הטפחות שלו, כמו גם את הצבע שבו הוא צבוע, את האריחים את המרזבים ואת כל מה שהופך מבנה למבנה קיים וכזה שאפשר לחיות או לעבוד בו. 

המומחים שלנו יספקו הצעת מחיר שתכלול את כל מה שצריך כדי לשקם את המבנה והם יעזרו ללקוחות להבין מה הכי דחוף מבחינת עבודה ומה יש לבצע כדי שהמבנה יהיה יציב, כזה שמכיל בצורה נכונה את מי שנמצא בו, וגם יסבירו מה דרוש כדי שהמבנה יהיה בטוח נעים למגורים או עבודה. 

עבודה של שיקום מבנים ברחובות נועדה להפוך את המבנה עמיד וחזק מול אקלים ומזג אוויר קיצוני , הוא נועד למנוע תקלות או התמוטטות, להדוף ולהרחיק רעש, אבק ובכלל לספק מבנה שאפשר לחיות בו בביטחון. 

המומחים של בסיס פתרונות בגובה מספקים את השירותים הבאים:

  • שירותי איטום קירות חיצוניים ופנימיים בגובה. 
  • שירותי אינסטלציה והחלפת מרזבים. 
  • חיזוק ושיקום בטון. 
  • החלפה וחיזוק אריחים. 
  • שירותי צביעת קירות חיצוניים ופנימיים. 
  • המומחים מספקים תיקון רעפים ואיטום גגות, זיפות גגות וכל מה שצריך לקבלת מבנה תקין. 


המומחים שלנו יספקו לכם הצעות מחיר משתלמות ונוחות ויספקו את העבודה הבטוחה ביותר בגובה. בין היתר אנו מומחים בניקוי חלונות בסנפלינג וצביעת קירות חיצוניים ופנימיים ובשאר עבודות שדורשות עבודה בגובה בסנפלינג שתהיה בטוחה איכותית ומקצועית.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן