שיקום קונסטרוקציות בגובה

בניית מבנים מסוגים שונים מאגדת בתוכה מספר תחומים מורכבים (תרתי משמע) שכולל בתוכם מגוון שלבים – החל משלבי התכנון, השרטוטים, ההנדסה, העיצוב ואישורי הבנייה –  עד לשלבים מתקדמים יותר של הנחת יסודות מבנה, יציקת קירות, בניית השלד והקונסטרוקציה, חיפוי המעטפת, הנחת תשתיות ושאר שלבים עד השלמת תהליך בניית בית פרטי/ משותף או כל מבנה אחר. 

שלב הקונסטרוקציה הוא השלב שבו מאגדים יחד את כל מרכיבי הבנייה, עד ליצירת מכלול שלם של מבנה יציב וחזק. מבנים שקיימים זמן רב על הקרקע ובגובה, עלולים עם השנים להינזק ולדרוש שיפוצים ומכלול תיקונים, לכן דרושה עבודת שיקום קונסטרוקציה בגובה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבל כיצד מבצעים את העבודה?

שיקום קונסטרוקציה בגובה נעשית באמצעות המומחים של בסיס עבודות בגובה. המומחים שלנו מאתרים נימים וסדקים במבנה כמו בבטון או בקירות החיצוניים, ובהתאם לתוצאות הבדיקה והאיתור: מבצעים פעולות שונות לשיקום. הפעולות נועדו למנוע חדירת מים למבנה, למנוע פגיעה ממושכת של ברזלים שמחזיקים את המבנה, לשקם קירות בטון חיצוניים ולבצע שיקום בטון בגובה, שיקום מעטפת, איטום טוב יותר של קירות חיצוניים כמו גם איטום גגות. 

מדוע זה חשוב?

שיקום קונסטרוקציות בגובה חשוב במיוחד גם עבור איכות החיים במבנה וגם עבור שמירה על ערך הנכס ואף העלאתו בעת הצורך. מי שלא יטפל בבטון סדוק, צנרת תקולה, יסודות רעועים, קירות מתפוררים עם סדקים, צנרות תקולות וכולי – יסכן את עצמו ואת הסביבה ואף עלול במקרים חריגים לעמוד בפני צו פינוי והריסה אשר יגיע עם הזמן מהרשויות. 

כיצד מבצעים המומחים של בסיס עבודות בגובה שיקום קונסטרוקציות? 

בתחילה חשוב לדעת כי עבודת שיקום בגובה חייבת להיעשות רק ע"י מקצוענים שיודעים כיצד עובדים בגובה כפוף לכל כללי הבטיחות הדרושים. המומחים של בסיס עבודות בגובה מבצעים את עבודתם באמצעות ציוד סנפלינג בטיחותי, רתמות בטיחות מיוחדות, סלי הרמה, כלים מתקדמים וכלל חומרי איטום שנועדו לאטום ברזל, בטון, ולספק צבע אוטם, טייח, איטום גגות, ביצוע שפכטל וחיזוק מבנה. באמצעות הצוות המקצועי שלנו והכלים המתקדמים אנו נבצע את העבודה ביעילות ונספק שנים של בטחון ויציבות למבנה שלכם, למבנה בו אתם גרים או משתמשים. 

לסיכום, המומחים שלנו בבסיס עבודות בגובה מספקת שיקום קונסטרוקציה בגובה באופן יסודי ומקצועי. באמצעות שירותים כמו שיקום בטון בסנפלינג, שיקום ואיטום קירות חיצוניים, צביעת קירות בגובה, תיקון מרזבים, חיזוק יסודות בניין, איטום גגות וכולי – תוכלו לגור ולהחזיק ברשותכם מבנה תקין בטוח וראוי לעבודה או מגורים. 

קבלו הצעת מחיר מאנשי המקצוע שלכם ותוכלו כבר עכשיו לשמור על קונסטרוקציה חזקה ומעטפת בניין שלמה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

זיפות גגות

המבנה שבו אנו עובדים, לומדים, גרים או מנהלים כל פעילות – חייב להגן עלינו מהחוץ וממה שקורה במרחבים חיצוניים. מבנים בארץ ובעולם בנויים בדרך כלל

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן