שיקום מבנים בירושלים – איך עושים את זה נכון?

ירושלים היא עיר שמגיעים אליה מאות אלפי תיירים בשנה, וגם גרים בה מגוון רחב של בני אדם. במקום תמצאו תושבים וותיקים שנמצאים בירושלים כבר מאז שהיא שוחררה, ויש מבנים חדשים ומודרניים בהם גרות משפחות צעירות, אנשים בגיל השלישי, סטודנטים וכולי. 

מבנים בירושלים יש שקיימים כבר כמה מאות שנים ויש כאלה שהוקמו לא מזמן. מלבד זאת ישנם פרויקטים של שנות ה 70 80 ה90  והאלפיים בהם הוקמו מבנים שכעת חייבים שיקום. 

שיקום מבנים בירושלים

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבל כיצד משקמים מבנים בירושלים?

מי שמבצע את הפעולה חייב להיות איש מקצוע שיודע כיצד עובדים על מבנים בעיר העתיקה הזאת, משום שהאקלים בעיר אינו תואם את זה שבמרכז בדרום או בצפון, אלא שמדובר באקלים מיוחד במינו, וייחודי לארץ ישראל שכולל מקור חזק ושלג בחורף, וחום קיצוני בקיץ. בין היתר, עייפות החומר של המבנים עשן וזיהום אוויר, שורשי אדמה שמזיקים ליסודות ושאר מפגעים – כולם עלולים לגרום להתפוררות התיישנות ומסוכנות של המבנה. לכן חשוב לבחור מומחים כמו אלה של בסיס פתרונות בגובה שיבצעו שיקום מבנים על הצד הטוב ביותר. 

עבודות שיקום בגובה מתבצעות רק על ידי מומחים כמו של בסיס פתרונות בגובה והן נעשות באמצעות כלים מתקדמים, ציוד סנפלינג, חומרי איטום איכותיים, סולמות וסלי הרמה, רתמות בטיחות, פיגומים וכל מה שצריך לעבודה בגובה. 

אז כיצד אנשי המקצוע המומחים של בסיס פתרונות בגובה מבצעים את השיקום?

בתחילה אנשי המקצוע שלנו יגיעו למבנה יבדקו אותו, יבדקו את היסודות, יסרקו את הקירות, את האיטום, את הגגות ואת כל החלקים שעלולים להתיישן ולהתפורר עם השנים. לאחר מכן המומחים יספקו תוכנית עבודה שמותאמת לפי סדרי העדיפויות שלכם, לפי דחיפות כמו גם על פי התקציב שלכם. 

בין הפעולות שנבצע תמצאו איטום סדקים בבטון, שיקום קירות חיצוניים ופנימיים, תיקון מרזבים או החלפת מרזבים, איתור נזילות מים ותיקון איטום או ביצוע איטום מחדש. אנו נבצע החלפת תשתיות בגובה או נבצע תיקון חריצים וסדקים בחלונות, איטום גגות, ואת כלל הפעולות והתיקונים שחשוב לבחור בעת שיקום מבנים בירושלים או בכול עיר אחרת. 

עבודת השיקום עצמה נעשית בקירות חיצוניים ופנימיים היא נעשית בגובה על גגות. לעיתים יש להחליף מרזבים בעוד שהמומחים שלנו משתמשים בחומרי האיטום הטובים ביותר, החזקים והמתאימים ביותר למבנה ולאקלים ותנאי החיים בעיר ירושלים. 

אם זאת המבנה שלכם זקוק לשיפוץ ושיקום –  זה הזמן לפנות למומחים של בסיס פתרונות בגובה על מנת שאלו יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

מהי בדיוק עבודה בגובה?

המושג 'עבודות בגובה' הוא מושג כללי מאד ויכול להתייחס למגוון פעולות אותן מבצעים כדי לשמור על אזור מסוים, על מבנים משותפים או פרטיים, כמו גם

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן