שיקום מבנים מסוכנים – מה זה אומר?

ישראל היא מדינה צעירה יחסית, ובכל זאת כבר הספיקו להבנות במדינה שלנו מגוון רחב של בניינים, שחלקם כבר ישנים, זאת בערים גדולות וערים קטנות באזורים רבים בארץ.

בניינים אשר נבנו לפני יותר ממאה שנה ויותר – יכולים להיות מאוד מסוכנים לציבור ולסביבה, לכן חשוב לבצע שיקום מבנים ישנים / שיקום מבסים מסוכנים. גם כדי לשמור על הבריאות שלכם ושל הסובבים אתכם, וגם על מנת להימנע מקנסות כבדים ושאר בעיות מנהליות. אבל כיצד מבצעים שיקום מבנה ישן? המומחים של בסיס עבודות בגובה מסבירים:

שיקום מבנים מסוכנים – חשוב להכיר

כאשר מתחילים לעבוד על שיקום מבנם מסוכנים, נוקטים המומחים בתחילה באבחון של המבנה והסקת מסקנות ולאחר מכן תכנון מערך השיקום. בשלב הראשון יגיעו המומחים אל המבנה הישן, ייבחנו אותו עד הבסיס, יבדקו את הכתלים ואת הקירות, את הצבע ואת התשתיות, כמו גם את האלמנטים השונים במבנה ואת כל מה שדורש שיקום. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

לאחר האבחון יגישו המומחים דיווח שקוף ומקצועי ללקוח המפרט אודות התהליך הדרוש על מנת לבצע את השיקום. לאחר הגשת הדוח מהמומחים שלנו – תשלח ללקוח הצעת מחיר מסודרת, ולאחר הסכמה של בעלי המבנה לבצע את התהליך – יתחילו המומחים בעבודה. 

שיקום מבנים מסוכנים - מה זה אומר?

שיקום מבנים מסוכנים – אז כיצד משקמים מבנים מסוכנים? הנה כמה שלבים בתהליך: 

תיקון מפגעים

במבנים ישנים תמצאו סדקים בבטון, בקירות, באריחים ובחלונות. את כל המפגעים האלה חשוב לתקן כמה שיותר מוקדם, לחזק ולהחליף על מנת שלא תהיה סכנה גם עבור מי שגר או שוהה במבנה ונמצע בסמוך לו. 

שיקום בטון בגובה

אחת הפעולות שיש לבצע בעת שיקום מבנים מסוכנים היא שיקום בטון בגובה. בטון הוא החומר אשר ממנו עשוי המבנה בדרך כלל ועם הזמן נוצרים סדקים בבטון, נימים וחריצים תוך חשיפה של הבטון למים ואוויר. חדירת המים והאוויר גורמת נזקים ליסודות המבנה כמו למשל לברזל שמחזיק אותו. לכן חשוב לבצע שיקום בטון במבנים מסוכנים. את העבודה מבצעים המומחים שלנו באמצעות סנפלינג ושיטות בטוחות לעבודה בגובה. 

שיקום קירות חיצוניים 

בזמן שדואגים לאיטום הבטון, לחיזוק ובנייה מחדש: דואגים גם לקירות החיצוניים. במקרה כזה מבצעים המומחים עבודה עם חומרי איטום לברזל ולקירות תוך קישור של הטייח השפכטל והצבע האוטם אל קירות וברזלים – הלוא הם היסודות של המבנה. לאחר הפעולה מניחים על הקירות שליכטה אקרילית בהתאמה לטקסטורה של המבנה. 

עבודה בגובה

עבודה בגובה נועדה לשקם מבנים כאשר מדובר על דרך לאטום גגות ולתקן מרזבים, לטפל באיטום הגג ובחלונות שעלולים לדלוף. המומחים מבצעים תיקון תשתיות בגובה, החלפת מרזבים וצנרת, הנחת יריעות איטום בטומניות, צביעה ואיטום של המבנה, חיזוק אריחים בגובה ושאר פעולות שדרושות לשיקום המבנה. 

כדי לדעת יותר על התהליך, חשוב לפנות את אנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה ובכך להתייעץ עם המומחים, לקבל דוח אודות הפעולות שיש לבצע ולקבל הצעת מחיר נוחה לשיקום מבנים מסוכנים. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום גגות

איטום גגות רעפים

מתי נזדקק לאיטום הגג? וכיצד אוטמים גגות רעפים? כאשר בונים מבנה חדש יש לבצע את כל הפעולות שיבטיחו כי הוא יישאר חזק ואיתן. עמידות נגד

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן