איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים, מערכות אינסטלציה תקינות, גג אטום נגד חום קור ותהודה, קירות חזקים ועבים נגד לחות, וכן, את כל מה שאנחנו צריכים בשביל לנהל חיי שגרה טובים. 

כשהגגות דולפים, כשקר או חם מידי במבנה, כשיש נזילות או סכנות במבנה: חשוב לבדוק את האיטום ולהבין האם הוא תקין. במידה והאיטום אינו שלם, יש לפנות אל המומחים של בסיס עבודות בגובה כדי להבין כיצד אפשר לשפר את המצב. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מה תפקידו של איטום?

כאשר בונים בניין מאפס, יש כמה שלבים בבנייה שנחשבים הכרחיים לתהליך. בתחילה מניחים את היסודות של הבניין, לאחר מכן את התשתיות, הצעד הבא יהיה הרמת קירות ומחיצות תוך שהמומחים עליהם לוודא שיש איטום מעטפת של המבנה כך שהוא יהיה עמיד נגד גשם, רטיבות ולחות. האיטום נועד להגן על אנשים במרחב נגד קרני השמש הלוהטות שבמדינת ישראל וכמובן נגד תהודה שמגיעה מבחוץ או כזאת שתיווצר בפנים לאחר אכלוס הבניין. 

כיצד אוטמים בניינים? 

איטום נעשה באמצעות חומרים מיוחדים שמטרתם לבודד את כל המפגעים שהזכרנו. בין היתר נעשה איטום באמצעות יריעות בטומניות בעיקר במבנים חדשים שאפשר להניח עליהם יריעות מסוג זה (תלוי בסוג הגג כמובן). איטום גג חייב להחזיק מעמד מספר שנים והוא זה שיספק איכות חיים במבנה, כמו גם חסכון בחשמל ועלויות חימום או קירור של המרחב. איטום חשוב מאד בתהליכי בנייה או שיפוצים, לכן חשוב שיבצעו אותו רק אנשי מקצוע מומחים כמו של בסיס עבודות בגובה. 

מדוע יש בעיות איטום במבנה?

בעיות באיטום יכולות להתרחש מכמה סיבות עיקריות:

  • מזג אוויר קיצוני – מקרים של מזג אוויר קיצוני כמו לחות גבוהה, גשמים רבים, שלג כבד וכולי יכולים לפגוע בשכבות ההגנה של המבנה.
  • התיישנות החומרים – במידה והמבנה ישן והחומרים שאוטמים אותו התיישנו, יתכנו בעיות באיטום שיתאפיינו בכניסה של לחות ורטיבות למבנה, בנזילות, או לחלופין בחום גבוהה בתוך המרחב או סדקים בקירות ובגגות. 
  • הזנחה – גם מקרים של הזנחה שלא נעשים שיפוצים מידי כמה עשורים במבנה, יכולים להוליד בעיות באיטום. מבנים חזקים שנבנו או שופצו באמצעות חומרי איכות, יחזיקו מעמד לאורך שנים. 
  • איכות חומרים ירודה – מי ששכר קבלן שאינו מקצועי לבנייה או שיפוצים במבנה, עלול לשים לב שחומרי האיטום מתכלים במהירות. לכן חשוב תמיד לבחור את הטובים ביותר בבנייה ושיפוצים. 

כיצד מטפלים?

כדי לטפל בבעיות איטום המומחים שלנו מגיעים למבנה, מאבחנים אותו ובודקים איזה שטחים יש לאטום. לאחר מכן נעשית התאמה של חומרים מתאימים ואנו נספק הצעת מחיר ולוחות זמנים. במידה ותרצו לחזור לגור במבנה איכותי, כדאי לפנות כבר עכשיו למומחים של בסיס עבודות בגובה כדי לאטום את המבנה בצורה טובה ויעילה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

חיזוק אריחים במבנים

חיזוק אריחים במבנים הוא שירות המוצע על ידי חברות בעלות מומחיות בתחום עבודות גובה בסנפלינג. טרם השכרת שירותיה של חברה לביצוע חיזוק אריחים במעטפת המבנה,

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן