איטום ושיקום בטון בסנפלינג

אחת הדרכים היעילות והחסכוניות ביותר לטפל בבעיות המצריכות איטום ושיקום בטון במבנים גבוהים היא באמצעות סנפלינג. בשיטה זו איש המקצוע עולה על גג המבנה וגולש ממנו לאותן נקודות מפתח בבניין שמצריכות תיקון, שימור ושיקום. מעוניינים לדעת כיצד מהו איטום ושיקום בטון בסנפלינג? התחילו לקרוא!איטום ושיקום בטון בסנפלינג

איטום ושיקום בסנפלינג או..?

קיימת דרישה רבה לעבודות איטום ושיקום בסנפלינג ולא באמצעות פיגומים ומתקני הרמה שהונהגו בעבר וזאת משום ששיטת הסנפלינג היא שיטה חסכונית וזאת בהשוואה לאפשרויות האחרות ומשום שבאמצעותה ניתן להגיע אל אותן מקומות אליהן נדרש להגיע על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. 

למרות כל זאת, יש לקחת בחשבון שפעמים יש דרישה גם לבמות ומתקני הרמה וזאת על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר של שיקום הבטון הקיים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מומחה מטעם חברת בסיס יבחן את סוג המבנה, המבנה הגיאומטרי החיצוני שלו, הגובה שלו והנגישות אל אותם המקומות אליהם יש להגיע על מנת לבצע את עבודת האיטום והשיקום ובהתאם הוא ימליץ ללקוח על השיטה הטובה ביותר לביצוע העבודה ויסביר האם שיטת הסנפלינג אכן תענה על הדרישות בצורה הטובה ביותר. קראו עוד על – שיקום בטון בקיר חיצוני.

מהו שיקום בטון?

בטון הוא אמנם אחד החומרים החזקים ביותר שיש, אך הוא עדיין מושפע מפגעי מזג האוויר ובלאי. מסיבה זו פעמים רבות בעלי מבנים עומדים בפני מצב של בטון שנחלש או נסדק, דבר בו חובה לטפל.

איך זה ייתכן? חלק בלתי נפרד מיסודות המבנה הם ברזלים שעטופים בשכבה של בטון.  באם הבטון נסדק, המים שיחדרו אל הבטון, יחלחלו עד שיגיעו אל המוטות ואילו אלו יתחילו לפתח קורוזיה ואט אט הברזל יתחיל לדחוף את שכבת הבטון החוצה, דבר מסוכן שכן הסדקים בקלות יכולים להפוך לשברים ולהתפוררות של הבטון מהבניין מטה על עוברי אורח.

בדיקה תקופתית, איטום ליקויי בטון ושיקום בטון בסנפלינג יבטיחו שלא יווצר מצב מסוכן בו הבטון יפול מהמבנה וכמובן שהמבנה לא יאבד מערכו משום התפוררות הבטון וחדירת נוזלים אל מעטפת המבנה.

איטום ושיקום בטון בסנפלינג

איטום ושיקום בטון בסנפלינג – הביצוע

לאחר הערכת הנזק של המבנה, צוות המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה יחליטו על הדרך הטובה ביותר לביצוע עבודת האיטום והשיקום של הבטון ויבחרו את אותם חומרים פולימריים וצמנטיים איכותיים שישמשו אותם לשיקומו של הבטון.

בשלב הבא אנשי המקצוע יעלו אל גג המבנה, ירתמו את עצמם לציוד הסנפלינג המיוחד וישתלשלו על ידי חבלים מיוחדים אל אותם אזורים בהם נדרש לבצע איטום ושיקום.

אנשי המקצוע יסירו את הבטון ויחשפו את מוטות הברזל, הם ינקו את מוטות הברזל מקורוזיה, יצפו אותם בחומר מיוחד למניעת קורוזיה ויאטמו את יסודות הברזל הפנימי לחלוטין.

לאחר מכן הם יציבו בטון, ידביקו אותו באמצעות חומרים ייעודיים ויטייחו, יבצעו שפכטל חיצוני ולסיום שליכטה אקרילית שפריץ.  התוצאה: בטון משוקם ואטום לחלוטין ומבנה אסתטי ובטוח למגורים/עבודה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים חיצוני
basis

שיקום מבנים חיצוני

שיקום ואיטום מבנים אם המבנה בו אתם גרים או עובדים נראה מוזנח, רעוע, סדוק ובכלל – דורש שיקום מקצועי ויעיל: חשוב שתדעו כי שיקום חיצוני

basis

עבודות איטום בגובה

הכל אודות עבודות איטום בגובה   איטום מבנים – בין אם מדובר על מבני מגורים או בתי עסק, הוא נושא חשוב ביותר. הקירות החיצוניים של

שיפוצים בסנפלינג
basis

שיפוצים בסנפלינג

תחום השיפוצים עבר בשנים האחרונות תהפוכה של ממש כאשר עוד ועוד חברות מעבירות את עובדיהן הכשרות וקורסים במטרה להתייעל בתהליכי העבודה בפועל. אם עד לפני

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן