איטום ושיקום בטון בסנפלינג

אחת הדרכים היעילות והחסכוניות ביותר לטפל בבעיות המצריכות איטום ושיקום בטון במבנים גבוהים היא באמצעות סנפלינג. בשיטה זו איש המקצוע עולה על גג המבנה וגולש ממנו לאותן נקודות מפתח בבניין שמצריכות תיקון, שימור ושיקום. מעוניינים לדעת כיצד מהו איטום ושיקום בטון בסנפלינג? התחילו לקרוא!איטום ושיקום בטון בסנפלינג

איטום ושיקום בסנפלינג או..?

קיימת דרישה רבה לעבודות איטום ושיקום בסנפלינג ולא באמצעות פיגומים ומתקני הרמה שהונהגו בעבר וזאת משום ששיטת הסנפלינג היא שיטה חסכונית וזאת בהשוואה לאפשרויות האחרות ומשום שבאמצעותה ניתן להגיע אל אותן מקומות אליהן נדרש להגיע על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. 

למרות כל זאת, יש לקחת בחשבון שפעמים יש דרישה גם לבמות ומתקני הרמה וזאת על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר של שיקום הבטון הקיים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מומחה מטעם חברת בסיס יבחן את סוג המבנה, המבנה הגיאומטרי החיצוני שלו, הגובה שלו והנגישות אל אותם המקומות אליהם יש להגיע על מנת לבצע את עבודת האיטום והשיקום ובהתאם הוא ימליץ ללקוח על השיטה הטובה ביותר לביצוע העבודה ויסביר האם שיטת הסנפלינג אכן תענה על הדרישות בצורה הטובה ביותר. קראו עוד על – שיקום בטון בקיר חיצוני.

מהו שיקום בטון?

בטון הוא אמנם אחד החומרים החזקים ביותר שיש, אך הוא עדיין מושפע מפגעי מזג האוויר ובלאי. מסיבה זו פעמים רבות בעלי מבנים עומדים בפני מצב של בטון שנחלש או נסדק, דבר בו חובה לטפל.

איך זה ייתכן? חלק בלתי נפרד מיסודות המבנה הם ברזלים שעטופים בשכבה של בטון.  באם הבטון נסדק, המים שיחדרו אל הבטון, יחלחלו עד שיגיעו אל המוטות ואילו אלו יתחילו לפתח קורוזיה ואט אט הברזל יתחיל לדחוף את שכבת הבטון החוצה, דבר מסוכן שכן הסדקים בקלות יכולים להפוך לשברים ולהתפוררות של הבטון מהבניין מטה על עוברי אורח.

בדיקה תקופתית, איטום ליקויי בטון ושיקום בטון בסנפלינג יבטיחו שלא יווצר מצב מסוכן בו הבטון יפול מהמבנה וכמובן שהמבנה לא יאבד מערכו משום התפוררות הבטון וחדירת נוזלים אל מעטפת המבנה.

איטום ושיקום בטון בסנפלינג

איטום ושיקום בטון בסנפלינג – הביצוע

לאחר הערכת הנזק של המבנה, צוות המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה יחליטו על הדרך הטובה ביותר לביצוע עבודת האיטום והשיקום של הבטון ויבחרו את אותם חומרים פולימריים וצמנטיים איכותיים שישמשו אותם לשיקומו של הבטון.

בשלב הבא אנשי המקצוע יעלו אל גג המבנה, ירתמו את עצמם לציוד הסנפלינג המיוחד וישתלשלו על ידי חבלים מיוחדים אל אותם אזורים בהם נדרש לבצע איטום ושיקום.

אנשי המקצוע יסירו את הבטון ויחשפו את מוטות הברזל, הם ינקו את מוטות הברזל מקורוזיה, יצפו אותם בחומר מיוחד למניעת קורוזיה ויאטמו את יסודות הברזל הפנימי לחלוטין.

לאחר מכן הם יציבו בטון, ידביקו אותו באמצעות חומרים ייעודיים ויטייחו, יבצעו שפכטל חיצוני ולסיום שליכטה אקרילית שפריץ.  התוצאה: בטון משוקם ואטום לחלוטין ומבנה אסתטי ובטוח למגורים/עבודה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן