איטום מבנים משותפים ישנים

אם אתם גרים במבנה משותף, משמע: בבניין או בבית דירות שיש בו מספר דיירים. אם אתם גרים במבנה דו משפחתי או חולקים קומפלקס עם בעלי משרדים או עסקים – חשוב להקפיד שהמבנה ישמר איכותי, חזק ויציב וכזה שלא יהיה בו בעיות איטום. 

איטום מבנים משותפים ישנים זאת פעולה שמבצעים בכל כמה עשורים, מפני שלעיתים המבנים שבהם אנו גרים או עובדים עלולים לסבול מלחות, רטיבות עובש, טמפרטורה קרה מידי בחורף, או טמפרטורה גבוהה מידי בקיץ. 

אם אתם גרים בדירה בבניין או בכל מבנה אחר: אתם בוודאי יודעים שאיכות האיטום של הקירות החיצוניים והפנימיים, של הגג ואפילו של הרצפה, יכולה לרדת עם השנים. מבנה משותף שהאיטום שבו אינו תקין, יגרום למבנה להיות לא שימושי, כזה שאינו ראוי למגורים, ואפילו מתפורר ומסוכן – מה שיוביל להריסה שלו על ידי הרשויות. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

בנוסף לכך, מי שמשכיר דירות או בתים בנכסים כאלה: יגלה כי קשה לו להשכיר את הנכס לאורך זמן או בכלל. לכן איטום מבנים משותפים על ידי מומחים כמו של בסיס פתרונות בגובה, הכרחי! 

איטום מבנים ישנים

איטום והשבחת נכסים

דיירים של מבנים ישנים שגרים בבתי דירות, רוצים לעיתים קרובות להעלות את איכות חייהם ולהתאגד יחד כל בעלי הדירות בבניין כדי לבצע איטום מבנים חיצוני של המבנה ושל הדירות ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר. 

אחת הדרכים לשמור על איכות חיים במבנה, לעלות את ערך הנכס ולגור במקום הרבה יותר נעים ואיכותי – נעשית באמצעות איטום מבנים בשיטות היעילות והמתקדמות מכל. 

איך מבצעים איטום מבנים משותפים ישנים?

בין אם אתם מבצעים איטום לבד, לבין אם אתם רוצים להתארגן יחד עם השכנים כדי לאטום את המבנה בו אתם גרים – רצוי בתחילה ליצור קשר עם המומחים של בסיס פתרונות בגובה. 

אנשי המקצוע שלנו יודעים כיצד מתחילים לאבחן את המבנה, הם ידעו להבין מהיכן מגיעים סדקים באיטום, לדעת איזה חומרים נחוצים ואיזה אלמנטים דורשים חיזוק ואיטום מחדש. 

המומחים שלנו ידעו להגיש דוח מפורט אודות הצרכים של המבנה ויספקו לכם תוכנית עבודה מסודרת לפי התקציב שלכם וע"פ סדרי העדיפויות שלכם. 

איטום מבנים ישנים ומשותפים נעשה תוך התחשבות בכל הדיירים, עם מתן תשומת לב לכל דירה ודירה שזקוקה לשיקום קירות חיצוניים ופנימיים, גגות וכולי. 

המטרה שלנו, בבסיס עבודות בגובה, הינה לאפשר איכות חיים לכל הדיירים בכל דירה, לכן אנחנו נדע לחלק נכון את העבודה, נדע לתת תשומת לב לכל מרחב, ונאפשר מקסימום תוצאות כשמדובר באיטום המבנה הישן. 

אז אם אתם רוצים לשפר את איכות חייכם: זה הזמן לבצע איטום מבנים משותפים ישנים באמצעות המומחים של בסיס פתרונות בגובה.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

הרחקת יונים

רבים מייחסים ליונים משמעות סמלית של שלום ונופך רומנטי עד אותו השלב בו היונים מתחילות להתגודד במסתרי הכביסה, במרפסות ועל הגגות שלהם. בשלב הראשוני רוב

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן