איטום גגות ביריעות ביטומניות

מתי כדאי לאטום את הגג ביריעות בטומניות? וכיצד עושים זאת נכון? המומחים של 'בסיס עבודות בגובה', מספקים מידע חיוני אודות איטום חכם, נכון ויעיל. 

יריעות בטומניות נועדו עבור בידוד מבנים בעיקר כאשר מדובר במבנים אשר להם גג משופע. שיפועי הגג שמטרתם להזרים מים ושאר חומרים מטה אל הקרקע: חייבים להיות אטומים כדי למנוע רטיבות, לחות, חום, קור ותהודה. איטום באמצעות יריעות בטומניות מספק מניעה של חדירת קור או חום למבנה, כמו גם חסימה של עלים פסולת רעש ותהודה. את הפעולה חייבים לבצע כשרוצים לשהות במבנה נעים למגורים, חזק ותקין. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד אוטמים?

בתחילה המומחים שלנו יגיעו אל המבנה ויאבחנו את הצרכים שלו. המומחים יבדקו את הבטון שעל הגג, את השיפועים, ההגבהות, המעקות וכל האלמנטים שקשורים לגג. לאחר מכן תתבצע תכנית לאיטום מחודש והצעת החומרים הדרושים לביצוע העבודה הטובה ביותר. לאחר אישור הלקוח יתבצע איטום זמני של מרזבים על מנת למנוע סתימות של תשתיות המים שנמצאות במבנה. לאחר מכן יתבצע ניקוי והסרת שאריות חומרי איטום ישנים. בין היתר יבצעו המומחים שחרור סתימות במרזבים תוך תיקונים מקומיים הדרושים לאיטום המבנה. בין היתר יבצעו המומחים תיקון שיפועים והוספת צמנט לאזורים בהם דרושה איטום וחיזוק בטון. 

הנחת יריעות בטומניות

חשוב לדעת כי עבודת איטום בצורה האמורה נעשית בכמה שלבים. בשלב הראשון יש להכין את המבנה לאיטום. בכך אוטמים המומחים סדקים באמצעות חומרים ייעודים. לאחר מכן מצפים את הקירות על מנת למנוע רטיבות ולחות. הציפוי הוא למעשה חומר מיוחד ואיכותי אשר מונע ספיגת מים. שלבים אלה נעשים בהתאמה של שיטות האיטום למבנה ולצרכים שלו. במקרים רבים נבצע איטום באמצעות יריעות בטומניות. 

הנחת היריעות נעשית לאחר ביצוע כל השלבים האמורים זאת כדי לבטח את המבנה ולחזק אלמנטים שקיימים בגג או במבנה עצמו. בין היתר ימלאו המומחים סדקים תוך מריחת חומרים כמו פריימר ליצירת משטחים תקינים. לאחר מכן נלחים את היריעות הבטומניות רצועה אחת לשנייה לאורך הסדקים שיש לאטום. בין לבין נבצע איטום בסדקים ולבסוף ייבוש כולל של כל החומרים והתקנה מלאה של יריעות תוך הנחת ציפוי פולימרי גמיש להבהרה והחלקה סופית של הגג. 

המומחים של 'בסיס עבודות בגובה', מבצעים איטום גגות בשיטות שונות החל מהנחת זפת ודבקים עד איטום פולימרי, אקרילי, בטומני וכולי. אנשי המקצוע המיומנים שלנו מבצעים את העבודה בבטיחות ויעילות, בעוד שאנו מומחים בעבודות בגובה. בין היתר נספק טיפים טובים לשיפוץ מבנים ונסייע בצורך בחיזוק מבנה, בניקוי מבנים, איטום סדקים וכדומה. צרו קשר לפגישת ייעוץ ותכנון הדרך לשפץ ולשמור על מבנה תקין.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן