איטום חלונות בגובה

איטום חלונות בגובה

החלונות של המבנה שלנו הם הדבר החשוב ביותר שיש במבנה. חלון גדול ורחב מקנה אור ואוויר לאנשים ולבעלי החיים שנמצאים במבנה. החלונות יאווררו את המרחב כך שיהיה נעים לשהות בכול מקום החל מהבית הפרטי עד למקום העבודה.

עם זאת כדי שהחלונות ימלאו את ייעודם, יישארו תיקנים ומבודדים – צריך מידי פעם לבצע איטום חלונות. לעיתים החלונות נמצאים בגבהים שלא ניתן להגיע אליהם בקלות, וכאן דרוש סיוע של המומחים שלנו שיבצעו איטום חלונות בגובה ביעילות.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבל מדוע צריך לאטום את החלונות?

זה נכון שהחלונות במבנה מספקים לנו משב רוח נעים, כמו גם חמצן שדרוש מאד למחייה ואפילו אור שמש מלטפת! אבל במידה והם אינם אטומים הם יכולים לשבש מאד את איכות החיים. חלון שאינו אטום יוביל לכניסה של קור ומים למבנה – מה שבסופו של דבר יוביל לרטיבות, לחות ולנזקים.

חלונות שלא נאטמים בזמן הדרוש יגרמו לתחלואה והדבקות במחלות, כמו התקררות, שפעת ואפילו יובילו למצבים של הדבקות בנגיף הקורונה בשל כניסה של קור לבית. לעיתים היעדר איטום יאפשר כניסת נגיפים שיכולים להזיק מאד לבריאות. לכן חשוב לבצע את האיטום על הצד הטוב ביותר ואף לקבל תכנית שיפוצים למבנה שתאפשר מקסימום איכות חיים ובטחון.

אז איך אוטמים חלונות בגובה?

כדי לאטום חלונות הנמצאים בגובה חשוב לבחור צוות מיומן שיודע כיצד לבצע עבודות מקצועיות בגבהים שונים. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מבצעים את העבודה על הצד הבטוח והיעיל ביותר. המומחים משתמשים בסלי הרמה, בציוד סנפלינג, במנופים בעת הצורך ומספקים איטום חלונות נגד גשם, לחות, רטיבות, חום ותהודה.

העבודה נעשית אחרי אבחון של מצב החלונות, וניתן לשלב איטום חלונות עם שיפוץ מבנים, צביעת קירות, שיפוץ בטון וכל פעולה שהמבנה דרוש. השיפוצים נעשים באמצעות ציוד מתאים וחומרים ייעודיים כמו חומרי איטום איכותיים, צבעים איכותיים לקירות חיצוניים ושאר חומרים הדרושים עבור התהליך.

מדוע צריך את זה?

איטום חלונות היא פעולה הכרחית שנחוצה על מנת לשמור על ערך הנכס ועל איכות החיים. במקרים של הזנחה והיעדר טיפול יסבול מי שנמצא במבנה מקור או חום קיצוני כמו גם מרעש, לחות, רטיבות וכניסה של רוח חזקה למבנה. יש מקרים שבהם ההזנחה גוררת כניסה של זוחלים ציפורים ושאר בעלי חיים למבנה.

איטום חלונות בגובה דרוש גם למבנים פרטיים או משותפים, גם לבתים פרטיים ואפילו לגורדי שחקים.

לסיכום, כדי לבצע עבודות בגובה ולעשות זאת על הצד הבטוח ביותר – פנו אל צוות המומחים שלנו. 'בסיס עבודות בגובה' מספקת עבודה מקצועית בלבד שנעשית באמצעות מומחים שיספקו תוצאות יעילות בזמן קצר והצעת מחיר נוחה לאיטום חלונות.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיפוץ קירות חיצוניים

חידוש קירות חיצוניים

הקירות של המבנה שלנו חייבים להיות תקינים וכאלה שאין בהם סדקים, שכן סדקים בקירות עלולים להוביל עם הזמן לסדקים בבטון ומכאן להתפוררות המבנה – מה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן