עבודות איטום בגובה

הכל אודות עבודות איטום בגובה

 

עבודות איטום בגובה

איטום מבנים – בין אם מדובר על מבני מגורים או בתי עסק, הוא נושא חשוב ביותר. הקירות החיצוניים של המבנים משפיעים על היציבות שלהם, חוצצים בין החלק הפנימי ובין החלק החיצוני, משפיעים על הטמפרטורה – וכתוצאה מכך על השימוש במזגן וצריכת החשמל וסופגים את הגשמים והשמש החמה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

במקרה שהמבנה אינו אטום לחלוטין, המים עלולים לחדור לתוך הקירות ולגרום להצטברות של רטיבות. הרטיבות עלולה לגרום לקורוזיה, התפתחות של פטריות ועובש ולפגוע בתשתיות של המבנה. סכנה נוספת היא שחתיכות בטון ייפלו מהאזורים הגבוהים על העוברים והשבים. כל הסכנות הללו עשויות להפחית גם מערכו של המבנה. במקרה שעבודות האיטום הנחוצות אינן מתבצעות, הבעיות רק מחריפות.

היתרונות הרבים של ביצוע עבודות איטום בגובה באמצעות שיטת הסנפלינג

כאשר יש צורך לבצע עבודות איטום בגובה, חשוב לפנות אל חברה שמתמחה בתחום. בין מגוון הדרכים שבאמצעותן ניתן לבצע איטום בגובה ניתן לכלול את שיטת הסנפלינג. שיטות אחרות לביצוע עבודות איטום בגובה כוללות בין היתר: שימוש בבמות הרמה ופיגומים.

יתרונה של שיטת הסנפלינג היא שהיא מאפשרת לבעלי המקצוע להגיע לאזורים מסוימים אליהם קשה ואף בלתי ניתן להגיע בדרכים אחרות, אזורים אלו יכולים להיות למשל: גגות, צנרת או אזורים עליהם מותקנים מזגנים וקולטי שמש.

באמצעות הסנפלינג ניתן להגיע לכל האזורים הקשים ולטפל בשורש הבעיה באופן יעיל ונוח, ללא ביצוע פעולות שדורשות זמן, כמו למשל במקרה של שימוש בפיגומים שדורשים הרכבה ופירוק. משום שהשיטה חסכונית בזמן, היא גם זולה יותר בהשוואה לשיטות אחרות.

יתרונות נוספים של ביצוע עבודות איטום בגובה באמצעות סנפלינג הם שהסנפלינג לא יוצר רעש, לא מאפשר לפורצים להיעזר בפיגומים כדי לפרוץ למבנה ולא פוגע בשטח של המבנה.

בחירה בחברה מקצועית, מנוסה וותיקה שמתמחה בביצוע עבודות איטום בגובה

במקרה שמתגלים כשלים באיטום, חשוב מאוד שלא לדחות את הטיפול בבעיות. טיפול מהיר יוכל למנוע נזקים קשים – מפגיעה באנשים שנמצאים במבנה ומסביבו ועד פגיעה בערכו של הנכס והעלאת כמות השימוש בחשמל.

כדי למנוע את הבעיות שעלולות להיגרם בעקבות בעיות איטום בגובה, חשוב לפנות אל חברה מנוסה וותיקה שמעסיקה עובדים מקצועיים שמתמחים בביצוע עבודות איטום בגובה. כמו כן, יש לבחור בחברה שמחזיקה בכל הביטוחים הדרושים ומעניקה אחריות.

חברה מקצועית תקפיד על כל כללי הבטיחות, תעסיק עובדים שעברו הסמכה מסודרת ותשתמש בציוד ייעודי. חברה מקצועית תבצע מגוון עבודות איטום בגובה. בין העבודות שתוכל חברה מנוסה לבצע ניתן לכלול:

טיפול מוקדם בבעיות איטום בגובה יוכל לשמור על המבנה, האנשים שנמצאים במבנה והאנשים שנמצאים בקרבתו. כמו כן, יוכל הטיפול המקדים לחסוך כספים.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

שיקום מבנים זה תהליך שדורש אנשי מקצוע, תקציב לא קטן ומספר לא מבוטל של ימים בהם יעשה השיפוץ. אתם כבעלי בניין או דיירים תצטרכו לפנות

ניקוי חלונות של גורדי שחקים

ניקוי חלונות בגובה לגורדי שחקים

גורדי שחקים הם מבנים גבוהים ומרשימים שנמצאים בדרך כלל במרכזים של ערים גדולות. הבניינים הגבוהים משמשים למגורים וחלקם הגדול משמש עסקים, משרדים, חנויות, מסעדות וכולי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן