053-3325272

טלפון

073-7407356

פקס

4dbasis@gmail.com

עבודות איטום בגובה

הכל אודות עבודות איטום בגובה

 

עבודות איטום בגובה

איטום מבנים – בין אם מדובר על מבני מגורים או בתי עסק, הוא נושא חשוב ביותר. הקירות החיצוניים של המבנים משפיעים על היציבות שלהם, חוצצים בין החלק הפנימי ובין החלק החיצוני, משפיעים על הטמפרטורה – וכתוצאה מכך על השימוש במזגן וצריכת החשמל וסופגים את הגשמים והשמש החמה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

במקרה שהמבנה אינו אטום לחלוטין, המים עלולים לחדור לתוך הקירות ולגרום להצטברות של רטיבות. הרטיבות עלולה לגרום לקורוזיה, התפתחות של פטריות ועובש ולפגוע בתשתיות של המבנה. סכנה נוספת היא שחתיכות בטון ייפלו מהאזורים הגבוהים על העוברים והשבים. כל הסכנות הללו עשויות להפחית גם מערכו של המבנה. במקרה שעבודות האיטום הנחוצות אינן מתבצעות, הבעיות רק מחריפות.

היתרונות הרבים של ביצוע עבודות איטום בגובה באמצעות שיטת הסנפלינג

כאשר יש צורך לבצע עבודות איטום בגובה, חשוב לפנות אל חברה שמתמחה בתחום. בין מגוון הדרכים שבאמצעותן ניתן לבצע איטום בגובה ניתן לכלול את שיטת הסנפלינג. שיטות אחרות לביצוע עבודות איטום בגובה כוללות בין היתר: שימוש בבמות הרמה ופיגומים.

יתרונה של שיטת הסנפלינג היא שהיא מאפשרת לבעלי המקצוע להגיע לאזורים מסוימים אליהם קשה ואף בלתי ניתן להגיע בדרכים אחרות, אזורים אלו יכולים להיות למשל: גגות, צנרת או אזורים עליהם מותקנים מזגנים וקולטי שמש.

באמצעות הסנפלינג ניתן להגיע לכל האזורים הקשים ולטפל בשורש הבעיה באופן יעיל ונוח, ללא ביצוע פעולות שדורשות זמן, כמו למשל במקרה של שימוש בפיגומים שדורשים הרכבה ופירוק. משום שהשיטה חסכונית בזמן, היא גם זולה יותר בהשוואה לשיטות אחרות.

יתרונות נוספים של ביצוע עבודות איטום בגובה באמצעות סנפלינג הם שהסנפלינג לא יוצר רעש, לא מאפשר לפורצים להיעזר בפיגומים כדי לפרוץ למבנה ולא פוגע בשטח של המבנה.

בחירה בחברה מקצועית, מנוסה וותיקה שמתמחה בביצוע עבודות איטום בגובה

במקרה שמתגלים כשלים באיטום, חשוב מאוד שלא לדחות את הטיפול בבעיות. טיפול מהיר יוכל למנוע נזקים קשים – מפגיעה באנשים שנמצאים במבנה ומסביבו ועד פגיעה בערכו של הנכס והעלאת כמות השימוש בחשמל.

כדי למנוע את הבעיות שעלולות להיגרם בעקבות בעיות איטום בגובה, חשוב לפנות אל חברה מנוסה וותיקה שמעסיקה עובדים מקצועיים שמתמחים בביצוע עבודות איטום בגובה. כמו כן, יש לבחור בחברה שמחזיקה בכל הביטוחים הדרושים ומעניקה אחריות.

חברה מקצועית תקפיד על כל כללי הבטיחות, תעסיק עובדים שעברו הסמכה מסודרת ותשתמש בציוד ייעודי. חברה מקצועית תבצע מגוון עבודות איטום בגובה. בין העבודות שתוכל חברה מנוסה לבצע ניתן לכלול:

טיפול מוקדם בבעיות איטום בגובה יוכל לשמור על המבנה, האנשים שנמצאים במבנה והאנשים שנמצאים בקרבתו. כמו כן, יוכל הטיפול המקדים לחסוך כספים.

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on linkedin
פרסמו בלינקדאין
Share on pinterest
נעצו בפינטרסט
Share on whatsapp
שילחו בוואטספ
בסיס פתרונות גובה

בסיס פתרונות גובה

אנו מבצעים את כל סוגי העבודות בגובה. עבודות בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים, שיקום קירות, תיקונים, עבודות אינסטלציה וכו. כמו כן - אנו מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים. נשמח לתת לכם שירות!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן