מה הם חומרי בניה ואיטום מעטפת מבנים

איטום ושיקום מבנים
חומרי בניה ואיטום מעטפת מבנים

במדינה הקטנה שלנו יש לא מעט סוגי מבנים שמשתנים מאזור מגורים אחד למשנהו.

ישראל נמצאת כעת בעיצומה של התפתחות בתחום הנדל"ן: תחום משגשג שמספק לתושבים מבני מגורים פרטיים/ דירות ובניינים/ מבני תעשייה ומשרדים, שכולם חייבים לעמוד בכול התקנים המחמירים ביותר ועליהם לעבור חיזוקים ושיפוצים ככל שהזמן עובר.

אחת השיטות לבצע את התיקונים הדרושים נעשית באמצעות חומרי בניה מתאימים עבור איטום מעטפת מבנה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

השיטה נהוגה גם במקרים של בניית מבנה חדש בעוד ששלבי האיטום הם החשובים ביותר בתהליך הבנייה. אז מה צריך לדעת אודות חומרי בניה ואיטום מעטפת? הנה מספר פרטים:

חשיבות של איטום מבנים

הבית שבו אנו מתגוררים, הדירה שלנו, המשרד או הסדנא – כולם מבנים שחייבים בבידוד ואיטום, זאת למען שמירה על חום המבנה בחורף, על קרירות סבירה ונחוצה בקיץ, כמו גם שהאיטום חשוב עבור הגנה מרעשי הסביבה והפחתת תהודה.

מי שבונה מבנה חדש, חייב לבצע איטום ראוי ונכון באמצעות מעטפת שמאגדת יחד את כלל האלמנטים של המבנה כמו צנרת, תשתיות חשמל, חיווטים, וכולי.

האיטום מאגד את כלל האלמנטים יחדיו ובד בבד מכיל חומרי איטום נחוצים כדי להגן על החדרים מפני כל האלמנטים שמנינו.

המעטפת שנוצרת סביב המבנה מספקת למעשה כמה פעולות יחדיו, החל מבידוד רעש ותהודה עד הגנה מפני חום וקור תוך איגוד כלל האלמנטים הדרושים להקמת המבנה כמקשה אחת. 

איזה חומרי איטום ישנם? 

חומרי האיטום הם דבקים מיוחדים, ספוגים למניעת רעש, חומרי איטום נגד גשם רטיבות ולחות, חומרים מיוחדים לאיגוד אלמנטים יחד, צבעים מיוחדים להגנה מפני עובש ולחות, ושאר חומרים כמו יריעות בטומניות, בטון, דבקים וכולי. 

מה צריך כדי לייצר מעטפת למבנה

כדי לחדש מבנים או כדי ליצור מעטפת ראויה וחזקה (בעת תהליכי הבנייה) דרוש בתחילה אבחון המבנה ושל החומרים הדרושים לאיטום ויצירת מעטפת נכונה.

המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' יבצעו את העבודה באמצעות פיגומים לעבודה בגובה, באמצעות חומרי איטום חזקים ועמידים, סלי הרמה ורתמות לעבודה בגובה, התקנה בטוחה של מעטפת בניין, חיזוק ואיטום חריצים והשלמת התהליך כך שהמבנה יהיה עמיד נגד חום קור תהודה ורעש.

חשוב לדעת כי פעולה כזאת חייבת להתרחש באחריות ובאמינות תוך שילוב העבודה עם קבלן שיפוצים או קבלן בנייה.

כדי לבצע את התהליך כראוי יש לבחור את המקצוענים שמציעים אחריות על העבודה תוך ביצוע איטום וחידוש מעטפת בניין או הקמה של האלמנטים האלה עם מינימום הפרעה לסביבה תוך יצירת מרחב בטוח, נוח, יציב ונעים לשהות בו. 

באמצעות המומחים שלנו אפשר לקבל הצעת מחיר הוגנת ולבצע את העבודה על הצד הבטוח ביותר – צרו קשר

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

הרחקת יונים מבניין

יונים מובילות למפגע בריאותי ואסתטי ובנוסף הן תורמות רבות להורדת איכות החיים. אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתעוררים משום נהמות היונים, אינכם מסוגלים להתמודד

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן