מהי בדיוק עבודה בגובה?

מהי בדיוק עבודה בגובה?

המושג 'עבודות בגובה' הוא מושג כללי מאד ויכול להתייחס למגוון פעולות אותן מבצעים כדי לשמור על אזור מסוים, על מבנים משותפים או פרטיים, כמו גם כדי לתקן אלמנטים כמו חשמל או תשתיות. עבודה כזאת חייבת להיות מקצועית ובטוחה. בכול הנוגע לטיפול במבנים מכול סוג, החל מבניינים משותפים עד לבתים פרטיים, מבנים מסחריים ושאר נכסים –

יש לא מעט עבודות בגובה שצריך לבצע על מנת לשמור על המבנה ולספק לו את אריכות הימים והפרקטיות הדרושה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

צוות המומחים של 'בסיס עבודות בגובה', מספקים את כל מה שדרוש כדי לשמור על מבנה שלם ושמור, כמו גם כדי לבצע תיקונים או שיפוצים כמו גם שדרוג משמעותי של מבנים קיימים. אבל מהי בדיוק עבודה בגובה? הנה כמה דוגמאות נפוצות:

ניקוי חלונות בסנפלינג

גורדי שחקים, בניינים קטנים או גדולים ואפילו בתים פרטיים זקוקים לניקוי חלונות מקצועי בעיקר כשמדובר בחלונות גבוהים. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' מגיעים למקום עם סלי הרמה, סולמות מיוחדים וציוד לניקוי חלונות בסנפלינג. באמצעות ציוד מקצועי בטיחות ויעילות:

נעשית הברקה של החלונות אותם מנקים מאבק, שומנים ושאר לכלוכים. התוצאה המבריקה תחזיק מעמד זמן רב של חומרים ניקוי איכותיים וצוות מנוסה.

שיפוץ מבנים

מבנים בכול הארץ והעולם דורשים שיפוץ מידי עשור. מבנים שכבר קיימים מספר שנים על הקרקע, דורשים מידי פעם חיזוק יסודות, שיפוץ ואיטום גגות וקירות, צביעת קירות חיצוניים, מילוי סדקים בקירות חיצוניים, שיפוץ בטון וכדומה. המומחים של בסיס עבודות בגובה מבצעים את כלל הפעולות בשיא היעילות והבטחון תוך אבחון הצרכים של המבנה ומתן הצעת מחיר נוחה לשיפוץ מבנים.

עבודות אינסטלציה בגובה

עבודות אינסטלציה בגובה עוסקות בתשתיות שנועדו לספק ניקוז מים מגג המבנה ישירות אל מיכל ייעודי, או ניתוב המים לאזורים ייעודיים שנועדו למחזר מים ולחסוך עלויות. המומחים של 'בסיס עבודות בגובה' יבצעו תיקון מרזבים ותשתיות מים, יחזקו אלמנטים שנמצאים על גבי הגג, יתקינו מרזבים חדשים או יבצעו שיפוץ מרזב תקול. בכך אפשר לנתב מי גשם ביעילות מהגג ולמנוע הכבדה של המים על המבנה.

הרחקת יונים

כולנו מכירים את היונים שמקננות על גגות מבנה, מתנחלות בתוך אדניות, מרפסות ומבנים שונים. הקינון של היונה גורם ללכלוך, רעש ולעיתים גם למחלות שעלולות להיות מסוכנות לבני אדם. כדי להרחיק יונים יבצעו המומחים התקנת רשתות נגד יונים/ התקנת דוקרנים/ דחלילים או כל אמצעי אחר שירחיק את היונים מהמקום.

חיזוק אבנים וחיפוי קירות

במידה ואתם רוצים לחדש את המבנה: תוכלו לבצע חיזוק אבנים וחיפוי קירות. המומחים שלנו מחזקים אבנים שנפלו או מבצעים השלמה שלהן, כמו גם מבצעים ניקוי מבנים בלחץ מים ביעילות ובמקצועיות.

'בסיס עבודות בגובה' מספקת ייעוץ בחינם תוך הצעת מחיר נמוכה משמעותית ומקצועיות בכול פעולה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום קירות פנימיים

איטום קירות פנימיים

הקירות הפנימיים של המבנה בו אנו שוהים: חייבים להיות אטומים זאת כדי שנוכל לחיות בכל מרחב בשלווה בכיף וכדי שנוכל לשהות במקום חמים ונעים. כאשר

שיקום מבנים מסוכנים - מה זה אומר?

שיקום מבנים מסוכנים – מה זה אומר?

ישראל היא מדינה צעירה יחסית, ובכל זאת כבר הספיקו להבנות במדינה שלנו מגוון רחב של בניינים, שחלקם כבר ישנים, זאת בערים גדולות וערים קטנות באזורים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן