אילו מצבים מסכנים את דיירי הבניין ומצריכים עבודות בסנפלינג?

מבנים מסוגים שונים נועדו לספק לבני אדם קורת גג, מחסה והגנה. אבל כשהמבנים לא מתוחזקים, הם יכולים להוות סכנה למי שמצוי בהם. מבנה שלא עבר שיפוץ, עלול להיסדק, להינזק, להתפורר ולקרוס.

אבל איזה מצבים דורשים שיפוץ ועבודות בגובה? הנה מספר דוגמאות: 

אילו מצבים מסכנים את דיירי הבניין ומצריכים עבודות בסנפלינג?

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

קריסה של גג

קריסה של גג יכולה לסכן משמעותית את האנשים שנמצאים בבית. כאשר הגג אינו בנוי כמו שצריך, כאשר הוא לא אטום, כשאין לו נתיב לניתוב מים ואבק, במקרים בהם יש חדירה של לחות ומים מהגג,  או אם על הגג יש יריעות בטומניות לא תקינות – ייתכן מאד כי נשקפת סכנה עבור מי שגר במבנה וכל מי שנמצא לידו.

לדוגמא: גגות שחודרים אליהם מי גשם או שלגים – יכולים להיות מסוכנים במיוחד! 

כדי למנוע קריסה חשוב לבצע עבודות איטום בגובה. כמות גדולה של מים שאינה מנותבת או אינסטלציה תקולה – לא תעשה את העבודה ותגרום בהתחלה לנזילות ולאחר מכן גם להצפות, ואפילו לקריסות של אלמנטים מהקירות וקריסה של הגג עצמו. 

בטון סדוק

גם בטון סדוק יכול להוות בעיה לטווח הקצר והארוך בטון סדוק יגרום נזק לקירות לתשתיות לחלונות ודלתות למשקופים לכל האלמנטים שנמצאים במבנה לסיכום עבודות בגובה נועדו לאפשר בטיחות במבנה גם כשנמצאים בתוך וגם מחוצה לו עבודות יחשבו מבנה חזק ללא סכנה העלאה של ערך הנכס ביטחון הסביבה ולכל מי שנמצא באזור הבניין לכן חשוב לבצע את העבודות המתאימות באמצעות המומחים של בסיס פתרונות בגובה

מרזבים תקולים

מרזבים תקולים יהיו מסוכנים כי הם אמורים לנתב את המים שמצטברים על הגג מטה. מרזבים תקולים או חוסר מרזבים על הגג – הם מצב שמסכן את דיירי המבנה.

מרזב תקול שלא מתנקזים אליו מים, יכול לקרוס ולפגוע בסביבה, הוא לא ינתב את המים מהגג מטה אל מקומות ייעודיים ובמקרים קיצוניים יכולים לגרום לקריסה של גג.

בעיות באיטום

בעיות ביטום גגות או איטום קירות, יכולות להיות הרסניות למבנה והן נחשבות נפוצות במבנים ישנים. בעיות כאלה יהיו בעייתיות עבור מי שנמצא בתוך המבנה, עובד או חי בו.

כאשר האיטום אינו תקין – מתחילות בעיות שונות במבנה כמו כניסה של מים, רטיבות ולחות, היווצרות עובש מסוכן, והתפוררות של הקירות והיסודות. במקרים כאלה חשוב לבצע איטום בסנפלינג באמצעות המומחים של בסיס עבודות בגובה המומחים בשיקום איטום חיצוני ופנימי. 

למה כדאי לבחור בבסיס פתרונות בגובה?

המומחים של החברה יודעים להתמודד עם כל מצה מסכן חיים ולא בטיחותי. הם גם יודעים לבצע עבודות בגובה על הצד הבטוח והיעיל ביותר ולמנוע סכנות. באמצעות ידע וניסיון ושימוש בחומרים ובכלים הנכונים ביותר. כך תוכלו להנות מעבודה יעילה, שקטה, ממוקדת ואיכותית. 

 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיפוצים בסנפלינג

שיפוצים בסנפלינג

תחום השיפוצים עבר בשנים האחרונות תהפוכה של ממש כאשר עוד ועוד חברות מעבירות את עובדיהן הכשרות וקורסים במטרה להתייעל בתהליכי העבודה בפועל. אם עד לפני

קרא עוד »

מהי בדיוק עבודה בגובה?

המושג 'עבודות בגובה' הוא מושג כללי מאד ויכול להתייחס למגוון פעולות אותן מבצעים כדי לשמור על אזור מסוים, על מבנים משותפים או פרטיים, כמו גם

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן