מתי יש צורך בתיקון מרזבים בגובה?

המרזבים שנמצאים על גבי הגגות של המבנה בו אנו חיים, עובדים, מאחסנים חפצים, מגדלים בעלי חיים ועוד – מטרתם להוביל את מי הגשמים וכל נוזל שמגיע אל הגג – היישר אל מכילים ייעודים או אל האדמה.

אלמנט זה, מטרתו לנתב נוזלים מהגג ובכך למנוע מהגג לקרוס או להיסדק עקב הכבדה של מים ומשקל. כיום כל מבנה תקני הוא כזה שיש עליו מרזב.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מבנים שלא מכילים את האלמנט החשוב הזה עלולים להיות מסוכנים ובלתי מאושרים לשימוש. לכן חשוב לבצע תיקון או החלפה, בעת הצורך. תיקונים כאלה מבצעים המומחים של בסיס עבודות בגובה.

אבל מתי התיקון דרוש? הנה מספר דוגמאות: 

  • בעיות בניקוז המים  – לעיתים יהיו במרזב תקלות כמו חורים, שחיקה של החומר, עלים שנתקעו בצינורות המובילים את המים מטה, וכדומה. במקרים כאלה חשוב לבצע ניקוי וריקון של המרזבים כמו גם לבצע תיקון של החלקים הפגומים. חשוב לדעת כי לא תמיד צריך לבצע החלפה מלאה של המרכיבים, ואפשר לעיתים לבצע תיקון נקודתי במרכיבים השונים שלו – מה שהמומחים של בסיס עבודות בגובה יודעים לעשות. 
  • החלפת חלקים תקולים – יש מקרים שאפשר להשתמש בתשתית שקיימת על הגג שנועדה לשם זרימת המים מהגג מטה, ולהחליף רק את החלקים התקולים. לעיתים יש להחליף צינורות ולעיתים מחברים. המומחים שלנו יאבחנו את התקלה ויספקו מענה מתאים. 
  • החלפת מרזב ישן – מבנים שנבנו לפני 30 שנים ויותר יהפכו עם השנים לפחות תקינים או שימושיים. בכך אפשר למצוא בטון סדוק, קירות מתקלפים, איטום שיש לחדש ועוד. בין היתר גם הצינורות עלולים להחליד ולצאת משימוש.

במקרים כאלה חשוב לבחור את החומר הנכון והעמיד ביותר להרכבה של צינורות חדשים, ולבצע החלפה בטוחה באמצעות הצוות של בסיס עבודות בגובה.

המומחים שלנו יספקו לכם את המוצר האיכותי ביותר כמו מרזבים מאלומיניום, מרזבי פלסטיק, נחושת ועוד. בחרו חומר קל להרכבה, עמיד, שאינו מחליד וכזה שאפשר לתקן בקלות. המומחים של בסיס עבודות בגובה ימצאו עבורכם את המוצר הנכון ביותר עבור האקלים ששורר במקום המגורים, כמו גם שהצוות שלנו יבצע התאמה לעיצוב, לצרכים של המבנה ולתנאים במקום. 

תכנון והרכבה

החלפת מרזבים חייבת להתבצע באופן מקצועי. בעת ההתקנה יש לבצע תכנון נכון, ללמוד לקחים מטעויות העבר (כמו למשל בחירת חומרים עמידים לעומת כאלה שיחלידו או יתפרקו במהירות), בעוד שההרכבה חייבת להיות מקצועית ונכונה. המומחים של בסיס עבודות בגובה יבצעו תכנון מקיף, עבודה בגובה בצורה בטוחה התקנה יעילה ויקנו אחריות ושירות תיקונים בעת הצורך. 

שימו לב! אם יש תקלה במרזב חשוב לא לדחות את התיקון. בחרו במקצוענים בתחום ובכך תוכלו להנות ממבנה יציב תקין חזק ויעיל.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

ניקוי חלונות גבוהים

אם עד לפני שני עשורים שירות ניקוי חלונות בגובה היה רלוונטי בעיקר לבנייני משרדיים גבוהים, כיום עם מהפכת גורדי השחקים המשמשים לדיור, קיימת דרישה רבה

קרא עוד »
צביעת בניין חיצוני

צביעת קירות חיצוניים

יש לא מעט בניינים שבעקבות נזקי מזג האוויר, בעיקר בעקבות גשמים חזקים, הצבע בקירות החיצוניים מתחלי להתקלף ולפעמים גם ליפול ממש מה שמחייב תיקון אחת

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן