מתי יש צורך בתיקון מרזבים בגובה?

מתי יש צורך בתיקון מרזבים בגובה?
תיקון מרזבים בגובה

המרזבים שנמצאים על גבי הגגות של המבנה בו אנו חיים, עובדים, מאחסנים חפצים, מגדלים בעלי חיים ועוד – מטרתם להוביל את מי הגשמים וכל נוזל שמגיע אל הגג – היישר אל מכילים ייעודים או אל האדמה.

אלמנט זה, מטרתו לנתב נוזלים מהגג ובכך למנוע מהגג לקרוס או להיסדק עקב הכבדה של מים ומשקל. כיום כל מבנה תקני הוא כזה שיש עליו מרזב.

מבנים שלא מכילים את האלמנט החשוב הזה עלולים להיות מסוכנים ובלתי מאושרים לשימוש. לכן חשוב לבצע תיקון או החלפה, בעת הצורך. תיקונים כאלה מבצעים המומחים של בסיס עבודות בגובה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבל מתי התיקון דרוש? הנה מספר דוגמאות: 

  • בעיות בניקוז המים  – לעיתים יהיו במרזב תקלות כמו חורים, שחיקה של החומר, עלים שנתקעו בצינורות המובילים את המים מטה, וכדומה. במקרים כאלה חשוב לבצע ניקוי וריקון של המרזבים כמו גם לבצע תיקון של החלקים הפגומים. חשוב לדעת כי לא תמיד צריך לבצע החלפה מלאה של המרכיבים, ואפשר לעיתים לבצע תיקון נקודתי במרכיבים השונים שלו – מה שהמומחים של בסיס עבודות בגובה יודעים לעשות. 
  • החלפת חלקים תקולים – יש מקרים שאפשר להשתמש בתשתית שקיימת על הגג שנועדה לשם זרימת המים מהגג מטה, ולהחליף רק את החלקים התקולים. לעיתים יש להחליף צינורות ולעיתים מחברים. המומחים שלנו יאבחנו את התקלה ויספקו מענה מתאים. 
  • החלפת מרזב ישן – מבנים שנבנו לפני 30 שנים ויותר יהפכו עם השנים לפחות תקינים או שימושיים. בכך אפשר למצוא בטון סדוק, קירות מתקלפים, איטום שיש לחדש ועוד. בין היתר גם הצינורות עלולים להחליד ולצאת משימוש.

במקרים כאלה חשוב לבחור את החומר הנכון והעמיד ביותר להרכבה של צינורות חדשים, ולבצע החלפה בטוחה באמצעות הצוות של בסיס עבודות בגובה.

המומחים שלנו יספקו לכם את המוצר האיכותי ביותר כמו מרזבים מאלומיניום, מרזבי פלסטיק, נחושת ועוד. בחרו חומר קל להרכבה, עמיד, שאינו מחליד וכזה שאפשר לתקן בקלות. המומחים של בסיס עבודות בגובה ימצאו עבורכם את המוצר הנכון ביותר עבור האקלים ששורר במקום המגורים, כמו גם שהצוות שלנו יבצע התאמה לעיצוב, לצרכים של המבנה ולתנאים במקום. 

תכנון והרכבה

החלפת מרזבים חייבת להתבצע באופן מקצועי. בעת ההתקנה יש לבצע תכנון נכון, ללמוד לקחים מטעויות העבר (כמו למשל בחירת חומרים עמידים לעומת כאלה שיחלידו או יתפרקו במהירות), בעוד שההרכבה חייבת להיות מקצועית ונכונה. המומחים של בסיס עבודות בגובה יבצעו תכנון מקיף, עבודה בגובה בצורה בטוחה התקנה יעילה ויקנו אחריות ושירות תיקונים בעת הצורך. 

שימו לב! אם יש תקלה במרזב חשוב לא לדחות את התיקון. בחרו במקצוענים בתחום ובכך תוכלו להנות ממבנה יציב תקין חזק ויעיל.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן