למה כדאי להשקיע בחידוש מבנים ישנים

בכל הנוגע להעלאת ערך הנכס שברשותכם, או העלאה של איכות החיים במבנה קיים – רבים מתלבטים האם להתחיל ולשפץ מבנים ישנים, או לא. בנוסף לכך, יש את מי שתוהה האם חידוש מבנים שווה את ההשקעה הכספית שאינה קטנה, בעיקר כשמדובר במבנה ישן. 

זה נכון שישראל שלנו היא מדינה צעירה שרק מתפתחת ונמצאת בשנים אלה בשיא הבנייה שלה…אבל בארץ הזאת, יש לא מעט מבנים אשר עומדים על תילם מאות שנים, חלקם יותר מארבע מאות שנים!

יש מבנים שהוקמו עם קום המדינה, או כאלה שנבנו בשנים כמו שנות ה70 וה80 וכן הלאה. מבנים כאלה ידרשו בדרך כלל חידוש בניין ושיפוצים, או אפילו שימור מבנים, שהפך טרנדי כל כך היום וגם הכרחי.  

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אם אתם רוצים להשקיע במבנה ישן ועדיין מתלבטים בנוגע לכדאיות ההשקעה – חשוב להכיר את הסיבות המרכזיות להשקעה במבנה ישן.

למה כדאי להשקיע בחידוש מבנים ישנים

למה כדאי להשקיע במבנה ישן?

כאשר אנחנו משקיעים במבנה ישן, אנו דואגים בראשית לבטיחות של האנשים שנמצאים במבנה. מבנים ישנים אשר דורשים השקעה, יהיו יציבים יותר, עמידים כנגד פגעי מזג האוויר, הם יהיו ראויים למגורים ולא מסוכנים. חשוב לדעת שמבנים שיעברו שיפוץ, לא יקבלו בעתיד צווי הריסה מן הרשויות – מה שיקרה למבנים ישנים שלא עברו שיפוץ. 

שמירה על ערכו של הנכס היא הסיבה השנייה לביצוע שיפוצים במבנים ישנים. כאשר המבנה שבבעלותכם עובר שיפוץ יסודי, החל מביצוע עבודות בגובה עד החלפת תשתיות בגובה, ביצוע עבודה בגובה כמו צביעת קירות חיצוניים המבנים הפנימיים, איטום קירות, החלפת אינסטלציה בגובה ושיפוץ קוסמטי מבפנים ומבחוץ – ערכו של הנכס רק עולה ועולה. מבנים כאלה אפשר למכור ברווח או להשכיר ברווח, תוך קבלת תשואה קבועה כמו הכנסה פסיבית בטוחה. 

שמירה על איכות החיים היא הסיבה השלישית והחשובה ביותר לדיירים או לבעלי בתים ובעלי דירות בכול אזור בארץ. כשאנחנו משפצים מבנה – אנחנו דואגים לעלות את איכות החיים שלנו. לגור במבנה משופץ, כזה שיש בו מים זורמים ללא בעיה, במבנה חזק ונקי – זאת איכות חיים אמיתית. 

בשנים האחרונות, יותר מתמיד, כדאי ומומלץ לבצע חידוש ושימור של מבנים ישנים. את השיפוצים אפשר לבצע באמצעות צוות המומחים של בסיס פתרונות בגובה, אשר יספק את כל העבודות הנחוצות לשיפוץ המבנה. 

המומחים שלנו מבצעים איטום קירות חיצוניים ופנימיים, החלפת צנרת בגובה, החלפת מרזבים בגובה, ושאר עבודות סנפלינג מקצועיות. המומחים יבצעו צביעת קירות חיצוניים ופנימיים, כמו גם עבודות סנפלינג הדרושות לשיפוץ מבנה, ואת כל הנחוץ לכם, בעלי מבנים, המתלבטים אם לבצע את השיפוץ או לא. 

לסיכום, כיום יותר מתמיד נדרש שיפוץ מבנה ישן, החל מהצורך להרוויח במכירה או בהשכרת הנכס, עד לרצון לעלות את איכות החיים ולשמור על בטיחות האנשים במבנה. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן