בסיס עבודות גובה

עבודות בגובה – דגשים חשובים

המושג עבודה בגובה, מתייחס לכל משימה שקורית מעל פני השטח. בכך ניתן לראות אנשי מקצוע מטפסים על קירות, עולים מעלה אל אלמנט מסוים באמצעות סלי הרמה, מנופים/סולמות/ ציוד סנפלינג וכדומה, בעוד שבגובה: מתקנים משפצים ומשדרגים מבנים מכול סוג, בין אם מדובר במבנה פרטי או עסקי, לבין אם מדובר בבניין מגורים או גורד שחקים. 

מלבד שיפוץ המבנים, את העבודה שקורית בגבהים מבצעים המומחים גם בעת תליית שלטים או התקנת פנסים, כמו גם בעת ניקוי חלונות, במקרים של צורך בתיקון תשתיות כמו מרזבים, חוטי חשמל, מערכות ביוב ומים, ובכול מקרה בו צריך לבצע עבודה מעל הקרקע. 

עבודה כזאת ידועה גם כעבודה בסנפלינג, בעוד שכיום ישנם מומחים אשר עוברים הכשרה של ממש וקורס בטיחות בגובה כמו גם קורס סנפלינג מקיף שמטרתו להכשיר אנשי מקצוע לטפס על קירות בבטיחות, באמצעות ציוד טיפוס מקצועי. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

סוגים של עבודות בגובה: 

אנשי המקצוע של חברת בסיס עבודות בגובה, המומחים בביצוע תיקונים/ שיפוצים ושאר עבודות מעל הקרקע – מבצעים מגוון רחב של משימות, כגון:

 • איטום קירות חיצוניים בכול סוגי המבנים.
 • צביעת קירות חיצוניים.
 • שיקום קירות בטון ואיטום סדקים.
 • חיזוק והשלמת אריחים.
 • עבודות החלפת אינסטלציה והתקנת מרזבים חיצוניים.
 • הרחקת יונים והתקנת דוקרנים או רשתות.
 • ניקוי חלונות מגורדי שחקים או מחלונות גבוהים.
 • התקנת שלטים.
 • איטום ושיקום מבנים.

עבודה בגובה

כיצד העבודה מתבצעת?

המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה, מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר וחשוב מכול – באמצעות ציוד מקצועי כמו ציוד סנפלינג בטוח. לפני העבודה מספקים המומחים תכנית עבודה מסודרת ללקוח, תוך שליחת הצעת מחיר נוחה. המומחים יגיעו כמה שיותר מהר אל המבנה ויצבעו את העבודה על הצד הטוב ביותר עם חומרי איכות שמחזיקים מעמד לאורך שנים. בכך אפשר לבצע עבודות בגובה על במומחיות ובמקצועיות. 

מהם הדגשים שיש לשים אליהם לב בזמן שעובדים מעל הקרקע?

בזמן שאתם מחפשים את המומחים בתחום, חשוב לשים דגש על מספר אלמנטים לפני הזמנת העבודה: 

 • חקרו מעט את נושא העבודות בגובה – חשוב להבין איך מתקיימת העבודה, עם איזה ציוד  היא מתבצעת, ומי מאנשי המקצוע מורשה לבצע סוג כזה של שיפוץ תיקון או עבודה. 
 • השוו בין הצעות מחיר – רשת האינטרנט מציעה ללקוחות לבצע השוואת מחירים בקלות, זאת תוך קבלת הצעת מחיר מהירה במייל או בטלפון. אנו בבסיס עבודות בגובה נספק לכם הצעת מחיר נוחה וכזאת שתתאים לצרכים של המבנה שלכם. 
 • שכרו רק את המומחים – חשוב לשכור רק את המומחים בעבודות בגובה ולשים לב כי העבודה נעשית בבטיחות ומקצועיות בלבד. 
 • שימו לב כי נעשה שימוש באביזרי בטיחות – יש לבדוק כי נעשה שימוש באביזרי הבטיחות, כמו: סלי הרמה, מנופים, ציוד סנפלינג בטוח ומקצועי, וכי החומרים והכלים שעמם עובדים אנשי המקצוע – בטוחים לשימוש ומאפשרים עבודה יעילה. 
 • תכנון יעיל – וודאו כי עבודת השיפוצים, הבנייה או התיקונים תעשה על הצד הטוב ביותר, בזמן שמומלץ לבחור את המומחים שלנו על מנת שיגיעו למקום, יבחנו את המבנה ויספקו תכנית עבודה יעילה אשר באמצעותה יתבצע שיפוץ בגובה שיטיב עם איכות החיים במקום. 

לסיכום, עבודה על בניין או בית פרטי, על דירה או מבנה ציבורי – תספק חיים נעימים יותר במרחב החיצוני והפנימי וגם תעלה את ערכם של נכסים שעוברים שיפוץ או בנייה. בה בעת יספקו המומחים שלנו עבודות שיטיבו עם החיים במקום כמו גם יעלו וישבחו את ערכו של הנכס ויקנו מבנה אטום, נעים למגורים, חזק ותקין. 

בשל כל אלה, רבים בוחרים בביצוע עבודות בסנפלינג תוך בחירת אנשי המקצוע המומחים של חברת בסיס – עבודות בגובה, למגוון עבודות שיפוצים, תחזוקה ובנייה.

עבודות בגובה - דגשים חשובים

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

אפשר לפנות אלינו דרך דף צור קשר באתר שלנו. פשוט לחצו כאן ומלאו את הטופס המתאים. אנחנו מצפים לשמוע מכם ונשתדל להשיב לכם בהקדם האפשרי. תודה רבה על הפנייה!

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

תפריט נגישות

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן