בסיס עבודות גובה

סגרגציה בבניין חיזוק אריחים ועבודות בגובה כל מה שצריך לדעת

העבודה בגובה היא תהליך מורכב שדורש ידע מקצועי מדויק, עיסוק ושליטה בכלים מיוחדים ובדיקת ציוד וכבלי בטיחות. כאשר מדובר בעבודות בגובה, חשוב לעבוד עם ציוד תקני ובתוקף ולהבטיח שגם ציוד ההגנה האישי סמוך ובמצב טוב, כדי למנוע אסונות.
תוך כדי שמירה על כל הכללים והווריאציות אלה, אחת מהבעיות הנפוצות שנתקלים בה כאשר איטומים של הקירות החיצוניים חוזרים ונשנים כושלים – הכירו את ״הסגרגציה״ – חללים ריקים בבטון מאחורי אבן החיפוי ובכלל. סגרגציה מתרחשת כאשר הבטון אינו מתפשט כראוי במהלך יצירת התבניות. כשחללים ריקים בבטון מאחורי אריחי חיפויי המבנה זה גורם למים לחדור/ לחלחל למקומות במבנה, כגון דירות בניין חדרי מדרגות/ מעלית ולפגוע בתשתיות הבניין.
תיקון סגרגציה בבטון הוא תהליך מורכב שמתחיל בזיהוי המיקום והחומרים הפגומים. בתהליך להסרת הבטון הפגום, המשטח מנוקה מחפצים או מים מיותרים והחומר הפגום מוסר כולל הסרת כל החלודה מברזלים שנפגעו בתומכי הבטון עקב חדירת מים וחמצן. לאחר הניקוי וההכנה, האזור יתוקן על ידי שימוש בתרכובת בטון מיוחדת, בהתאם למיקום וגודל הסגרגציה. אז, המשטח מחודד ומוחזר לגדלו ולמראהו המקוריים. נדרש שיקול דעת מקצועי בזמן התיקון, שכן יתר התערבות עשויה לפגוע בתכלית הבניין.
באופן כללי, מינימיזציה נכונה של הבטון ושליטה ממושכת במערכת הבידוד מהווה את הדרך הטובה ביותר למניעת סגרגציה. פנייה למומחה מהווה חלק מרכזי בטיפול נכון של סגרגציה. לאחר טיפול בבטון ניתן להחזיר את האריחים שפורקו ולחזק אותם עם בורג לחיזוק אריחים לפי תקן.

בעולם הבנייה, אחד מהתחומים שמקבל תשומת לב משמעותית הוא חיזוק אריחים בחיפויי מבנים. אבני החיפוי ממלאות תפקיד חשוב לא רק במראה המבנה, אלא גם בעמידותו ובהגנה שהן מספקות לו. כאשר אלו מתנתקות או מתפוררות, מנגנוני ההגנה אלו נפגעים, מה שיכול להביא לתוצאות לא נעימות, אף מזיקות.


– הסכנות בנשירת אריחים:
אריחים שנושרים מהבניין כוללים סיכונים שונים. מזג האוויר, ללא מחסום האריחים, יכול לגרום לנזקים במבנה, מפגעים אסתטיים ועד לנזקים בתשתית הבטון. במקרים מסוימים, יתכן שהפגיעה תהיה גם בברזל החבוי בתוך הבטון, מה שמעלה את הסבירות של קריסת מבנים.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!


-בחירת ברגים לחיזוק אריחים:
אורך הברג צריך להיות מותאם לגודל, ובעיקר לעומק, של האריח שמיועד לחיזוק. כחלק מההתאמה, עומק החדירה של הבורג צריכה להיות לפחות שלושה שלישים מגובה האריח, ולהתייעץ עם מומחה לקביעת האורך הנכון.

בסוף תהליך החיזוק מותקנים ״הפקקים״ או ״הכפתורים״ המותאמים מסוג וגוון האבן ומותקנים על ראש הבורג ובתוך שקע שנקדח במיוחד למידה ולהחדרת הפקק בשפת האבן ובסיום תהליך החיזוק לא ניתן להבחין בקידוח או בראש הבורג באבן חיפוי הבניין. 

– חשיבות האיטום בחיפויי אריחים:
איטום האריחים מציע הגנה נוספת מפני חדירת מים ומזג אוויר. בפרוצדורה, מורחים שכבת איטום שקופה על פני האריחים, שמסייעת בשמירה על האריחים מפני שחיקה ומניעת התפשטות יתר של הנזק.

– שיקום בטון וטיפול בברזל החלוד:
במקרה של רטיבות וחלודה בברזל הקיים בבטון, מכאן הצורך בשיקום של הבטון עצמו. הפתרון הנפוץ ביותר הוא ניקוי כל החלודה בברזל ״הנגוע״, הסרת שכבת הבטון הפגועה והחלפתה בחדשה. כמובן, תהליך זה צריך להתנהל על ידי מקצוענים מיומנים, כדי לדאוג לאינטגרציה מלאה של הבטון החדש במבנה.

סיכום:
חיזוק אריחים בחיפויי מבנים הוא תהליך חינני שדורש ידע מקצועי ומדויק. כשמצליחים לחזק את הבטון והאריחים בצורה נאותה, החיים של הבניין מתארכים והמראה האסתטי של המבנה משופר. לעומת זאת, התעלמות מנושא זה עשויה להוביל לתוצאות מזיקות ומכובדות.

אז אם קיבלתם צו מבנה מסוכן מהעיריה או חשוב לכם לטפח את המבנה בו אתם גרים, ותרצו שנראה איך אנחנו יכולים לעזור לכם להגיע לפתרון היעיל ביותר. מוזמנים לשלוח מייל מפורט עם תמונות וכל החומר שברשותכם ותענו בהקדם – 4dbasis@gmail.com

שמחים לתת שירות (:

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן