שיקום מבנים חיצוני

שיקום ואיטום מבנים: מתי נצטרך שיקום מבנה חיצוני?

אם המבנה בו אתם גרים או עובדים נראה מוזנח, רעוע, סדוק ובכלל – דורש שיקום מבנים מקצועי ויעיל: חשוב שתדעו כי שיקום חיצוני של מבנה קיים נדרש גם עבור בטחון בעת שהייה במקום, וגם לשם השבחת הנכס, ומגורים בסביבה נעימה ואיכותית יותר.

מבנים ישנים אשר שהוקמו לפני זמן רב או ככאלה שלא התקיימו בהם בקרת איכות מעמיקה:

⚠️ עלולים להינזק מבחוץ
⚠️ לייצר סדקים ורטיבות בקירות
⚠️ הבטון ממנו בנוי המבנה – עלול להיסדק, להיחלש ולקרוס.
בשל כל אלה דרושה התערבות של אנשי המקצוע בתחום שיקום מבנים חיצוני אשר ידעו כיצד לבצע שיקום ושיפוץ מבנים על מנת להעמיד את המבנה על תילו.

שיקום ואיטום מבנים

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

שיקום בניין: כיצד משקמים מבנה קיים?

שיקום מבנים ושיפוצם, בין אם דירה, בית פרטי, בניין מגורים משותף או כל נכס ומבנה אחר, דרוש גם עבור בטיחותם של השוהים במקום, כמו גם במקרים בהם הרשויות המקומיות מאיימות על סגירה והריסת מבנה שאינו עומד בתקני הבטיחות ודורש עבודת שיקום בניין מקצועית.

במקרים כאלה, נכנסים המומחים של חברת 'בסיס – עבודות בגובה' לשיקום מבנים לעובי הקורה, למטרת ביצוע שיקום ממוקד, את כלל הפעולות שיחזירו את הבניין למצב תקין בטוח וחוקי.

שיקום ושיפוץ מבנים חיצוני – מה זה אומר?

שיקום ושיפוץ מבנים הזקוקים לשיקום בגובה במרחב באופן כללי, הם כאלה שמתאימים למבנים מסוגים וגדלים שונים בעוד שהם חייבים בסוף התהליך לעמוד בתקנים הנדרשים. עם זאת, האפשרות של שיקום מבנים חיצוני היא אפשרות ששמורה לכל מבנה.

ע"י שיקום בניין מקצועי, אנו בחברת 'בסיס תיקונים בגובה', נהפוך את המבנה ליציב וחזק יותר. העבודה תתבצע באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, כלי עבודה מתקדמים, טכנולוגיות יעילות, וחומרי איטום איכותיים.

שיפוץ מבנים

בזמן השיפוצים:

✔️ נחזק קירות
✔️ נאטום סדקים
✔️ נמתחת יריעות בטומניות
✔️ נבצע איטום מחודש של קירות
✔️ נחליף מרזבים בעת הצורך
✔️ונפעל על מנת שהמקום יהיה בטוח למגורים או לכל מטרה אחרת.

שיקום מבנים הוא תהליך הכרחי לשמירה על תקינות המבנה. עבודות השיקום צריכות להתבצע עם תשומת לב לכל הפרטים.

איך נראות עבודות שיקום בנינים בפועל? כיצד משקמים נכסים?

תהליך שיקום מבנים נעשה באמצעות ביצוע אבחון של המבנה, הסקת מסקנות חשובות ותכנוניות, בניית תהליך עבודה ושיתוף הלקוח בפעולות שיש לבצע.

המומחים שלנו לשיקום מבנים ידגישו בפניכם את המקומות החשובים ביותר בהם יש לבצע תיקון, תוך תיעדוף הפעולות כך שהשיקום יהיה אפשרי מבחינתכם.

לאחר אישור עבודת שיקום מבנים חיצוני, יערך שיפוץ מסיבי של המבנה אשר יתמקד בעיקר בחלקים חיצוניים כגון: מעטפת הבניין, הגג והקירות, הבטון וכדומה.

ישנם מקרים בהם תתבצע עבודת שיקום מערכות אינסטלציה, תיקון מרזבים, תיקון תשתיות חשמל, תוך שיפוץ והחלפת מערכות מסוגים שונים. בכך תתאפשר הקמת מבנה יציב ותשתיות חדשות שיהפכו את הבניין לבטוח ויציב.

חברת 'בסיס – עבודות שיפוצים בגובה', מבצעת שיקום ואיטום מבנים חיצוניים בזמן שהיא תעשה הכול, על מנת שהמבנה יהיה אטום אסטטי ובטוח.

שיקום ואיטום מבנים

חוץ משיקום מבנה חיצוני – בין היתר אנחנו גם מבצעים :

לסיכום, שיקום מבנים חיצוניים מטרתו לספק מבנה בטוח, תוך השמשתו והפיכתו לחוקי ועומד בתקנים. בכך תתאפשר הארכת אורך חיי המבנה, מניעת הזנחה, השבחת ערך הנכס וביצוע כל מה שחשוב לבצע בדירה, בבית, או בכל נכס בנוי הדורש שיפוץ.

הפעולה נועדה כדי לשקם את המבנה בכללותו, החל מחיזוק קירות ועמודים תומכים עד לשיפור מצבם של חלקים חיצוניים, מרזבים, תשתיות איטום קירות חוץ, מערכות אינסטלציה, צבע וכדומה.

זקוקים להצעת מחיר עבור שיקום מבנים חיצוני או שיקום ואיטום מבנים? צרו קשר והמומחים שלנו יספקו הצעה אטרקטיבית, תכנית עבודה יעילה, וייעוץ מקצועי!

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום גגות

  הגג שמעל ראשינו הוא הדבר החשוב לנו ביותר, בכל מובן, גם במובן המטאפורי של המילה וגם במובן הפיזי שלה. כן, הגג נועד לתת מחסה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן