שיקום מבנים חיצוני

שיקום ואיטום מבנים

אם המבנה בו אתם גרים או עובדים נראה מוזנח, רעוע, סדוק ובכלל – דורש שיקום מקצועי ויעיל: חשוב שתדעו כי שיקום חיצוני של מבנה קיים נדרש גם עבור בטחון בעת שהייה במקום, וגם לשם השבחת הנכס, ומגורים בסביבה נעימה ואיכותית יותר.

מבנים ישנים אשר שהוקמו לפני זמן רב או ככאלה שלא התקיימו בהם בקרות איכות מעמיקות: עלולים להינזק מבחוץ, לייצר סדקים ורטיבות בקירות, בזמן שהבטון ממנו בנוי המבנה – עלול להיסדק, להיחלש ולקרוס. בשל כל אלה דרושה התערבות של אנשי המקצוע אשר ידעו כיצד פועלים על מנת להעמיד את המבנה על תילו.

שיקום ואיטום מבנים

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד משקמים מבנה קיים?

שיקום של דירה, בית פרטי, בניין מגורים משותף, או כל נכס ומבנה אחר, דרוש גם עבור בטיחותם של השוהים במקום, כמו גם במקרים בהם הרשויות המקומיות מאיימות על סגירה והריסת מבנה שאינו עומד בתקני הבטיחות.

במקרים כאלה, נכנסים המומחים של חברת 'בסיס – עבודות בגובה' לעובי הקורה, על מנת לבצע את כלל הפעולות שיחזירו את המבנה למצב תקין בטוח וחוקי.

שיקום מבנים – מה זה אומר?

שיפוץ מבנים בגובה ושיפוצים לשיקום מרחב באופן כללי, הם כאלה שמתאימים למבנים מסוגים וגדלים שונים בעוד שהם חייבים בסוף התהליך לעמוד בתקנים הראויים. 

אנו בחברת 'בסיס תיקונים בגובה', נהפוך את המבנה ליציב וחזק יותר. העבודה תתבצע באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, כלי עבודה מתקדמים, טכנולוגיות יעילות, וחומרי איטום איכותיים.

בזמן השיפוצים: נחזק קירות, נאטום סדקים, נמתחת יריעות בטומניות, נבצע איטום מחודש של קירות, נחליף מרזבים בעת הצורך, ונפעל על מנת שהמקום יהיה בטוח למגורים או לכל מטרה אחרת.

כיצד משקמים נכסים?

תהליך שיקום מבנים נעשה באמצעות ביצוע אבחון של המבנה, הסקת מסקנות חשובות ותכנוניות, בניית תהליך עבודה ושיתוף הלקוח בפעולות שיש לבצע. המומחים שלנו ידגישו בפניכם את המקומות החשובים ביותר בהם יש לבצע תיקון, תוך תעדוף הפעולות כך שהשיקום יהיה אפשרי מבחינתכם.

לאחר אישור העבודה, יערך שיפוץ מסיבי של המבנה אשר יתמקד בעיקר בחלקים חיצוניים כגון: מעטפת הבניין, הגג והקירות, הבטון וכדומה.

ישנם מקרים בהם תתבצע עבודת שיקום מערכות אינסטלציה, תיקון מרזבים, תיקון תשתיות חשמל, תוך שיפוץ והחלפת מערכות מסוגים שונים. בכך תתאפשר הקמת מבנה יציב ותשתיות חדשות שיהפכו את המבנה לבטוח ויציב.

חברת 'בסיס – עבודות שיפוצים בגובה', מבצעת שיקום ואיטום מבנים חיצוניים בזמן שהיא תעשה הכול! על מנת שהמבנה יהיה אטום אסטטי ובטוח.

בין היתר אנחנו גם מבצעים :

לסיכום, שיקום מבנים חיצוניים מטרתו לספק מבנה בטוח, תוך השמשתו והפיכתו לחוקי ועומד בתקנים. בכך תתאפשר הארכת אורך חיי המבנה, מניעת הזנחה, השבחת ערך הנכס וביצוע כל מה שחשוב לבצע בדירה, בבית, או בכל נכס בנוי הדורש שיפוץ.

הפעולה נועדה כדי לשקם את המבנה בכללותו, החל מחיזוק קירות ועמודים תומכים עד לשיפור מצבם של חלקים חיצוניים, מרזבים, מערכות אינסטלציה, תשתיות איטום, צבע וכדומה.

זקוקים להצעת מחיר עבור עבודה חיצונית? צרו קשר והמומחים שלנו יספקו הצעה אטרקטיבית, תכנית עבודה יעילה, וייעוץ מקצועי!

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים חיצוני
basis

שיקום מבנים חיצוני

שיקום ואיטום מבנים אם המבנה בו אתם גרים או עובדים נראה מוזנח, רעוע, סדוק ובכלל – דורש שיקום מקצועי ויעיל: חשוב שתדעו כי שיקום חיצוני

basis

עבודות איטום בגובה

הכל אודות עבודות איטום בגובה   איטום מבנים – בין אם מדובר על מבני מגורים או בתי עסק, הוא נושא חשוב ביותר. הקירות החיצוניים של

שיפוצים בסנפלינג
basis

שיפוצים בסנפלינג

תחום השיפוצים עבר בשנים האחרונות תהפוכה של ממש כאשר עוד ועוד חברות מעבירות את עובדיהן הכשרות וקורסים במטרה להתייעל בתהליכי העבודה בפועל. אם עד לפני

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן