שיקום מבנים חיצוני

שיקום ואיטום מבנים: מתי נצטרך שיקום מבנה חיצוני?

אם המבנה בו אתם גרים או עובדים נראה מוזנח, רעוע, סדוק ובכלל – דורש שיקום מקצועי ויעיל: חשוב שתדעו כי שיקום חיצוני של מבנה קיים נדרש גם עבור בטחון בעת שהייה במקום, וגם לשם השבחת הנכס, ומגורים בסביבה נעימה ואיכותית יותר.

מבנים ישנים אשר שהוקמו לפני זמן רב או ככאלה שלא התקיימו בהם בקרות איכות מעמיקות: עלולים להינזק מבחוץ, לייצר סדקים ורטיבות בקירות, בזמן שהבטון ממנו בנוי המבנה – עלול להיסדק, להיחלש ולקרוס. בשל כל אלה דרושה התערבות של אנשי המקצוע אשר ידעו כיצד פועלים על מנת להעמיד את המבנה על תילו.

שיקום ואיטום מבנים

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

שיקום בניין: כיצד משקמים מבנה קיים?

שיקום בנינים, בין אם דירה, בית פרטי, בניין מגורים משותף, או כל נכס ומבנה אחר, דרוש גם עבור בטיחותם של השוהים במקום, כמו גם במקרים בהם הרשויות המקומיות מאיימות על סגירה והריסת מבנה שאינו עומד בתקני הבטיחות.

במקרים כאלה, נכנסים המומחים של חברת 'בסיס – עבודות בגובה' לעובי הקורה, על מנת לבצע את כלל הפעולות שיחזירו את המבנה למצב תקין בטוח וחוקי.

שיקום מבנים – מה זה אומר?

שיפוץ מבנים בגובה ושיפוצים לשיקום מרחב באופן כללי, הם כאלה שמתאימים למבנים מסוגים וגדלים שונים בעוד שהם חייבים בסוף התהליך לעמוד בתקנים הראויים.

ע"י שיקום בניין מקצועי, אנו בחברת 'בסיס תיקונים בגובה', נהפוך את המבנה ליציב וחזק יותר. העבודה תתבצע באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, כלי עבודה מתקדמים, טכנולוגיות יעילות, וחומרי איטום איכותיים.

בזמן השיפוצים: נחזק קירות, נאטום סדקים, נמתחת יריעות בטומניות, נבצע איטום מחודש של קירות, נחליף מרזבים בעת הצורך, ונפעל על מנת שהמקום יהיה בטוח למגורים או לכל מטרה אחרת.

איך נראה שיקום בנינים בפועל? כיצד משקמים נכסים?

תהליך שיקום מבנים נעשה באמצעות ביצוע אבחון של המבנה, הסקת מסקנות חשובות ותכנוניות, בניית תהליך עבודה ושיתוף הלקוח בפעולות שיש לבצע. המומחים שלנו ידגישו בפניכם את המקומות החשובים ביותר בהם יש לבצע תיקון, תוך תעדוף הפעולות כך שהשיקום יהיה אפשרי מבחינתכם.

לאחר אישור עבודת שיקום מבנים חיצוני, יערך שיפוץ מסיבי של המבנה אשר יתמקד בעיקר בחלקים חיצוניים כגון: מעטפת הבניין, הגג והקירות, הבטון וכדומה.

ישנם מקרים בהם תתבצע עבודת שיקום מערכות אינסטלציה, תיקון מרזבים, תיקון תשתיות חשמל, תוך שיפוץ והחלפת מערכות מסוגים שונים. בכך תתאפשר הקמת מבנה יציב ותשתיות חדשות שיהפכו את המבנה לבטוח ויציב.

חברת 'בסיס – עבודות שיפוצים בגובה', מבצעת שיקום ואיטום מבנים חיצוניים בזמן שהיא תעשה הכול! על מנת שהמבנה יהיה אטום אסטטי ובטוח.

חוץ משיקום מבנה חיצוני – בין היתר אנחנו גם מבצעים :

לסיכום, שיקום מבנים חיצוניים מטרתו לספק מבנה בטוח, תוך השמשתו והפיכתו לחוקי ועומד בתקנים. בכך תתאפשר הארכת אורך חיי המבנה, מניעת הזנחה, השבחת ערך הנכס וביצוע כל מה שחשוב לבצע בדירה, בבית, או בכל נכס בנוי הדורש שיפוץ.

הפעולה נועדה כדי לשקם את המבנה בכללותו, החל מחיזוק קירות ועמודים תומכים עד לשיפור מצבם של חלקים חיצוניים, מרזבים, מערכות אינסטלציה, תשתיות איטום, צבע וכדומה.

זקוקים להצעת מחיר עבור שיקום מבנים חיצוני? או שיקום ואיטום מבנים? צרו קשר והמומחים שלנו יספקו הצעה אטרקטיבית, תכנית עבודה יעילה, וייעוץ מקצועי!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום גגות - השלבים

מה הם שלבי העבודה באיטום גגות

גג שאינו אטום עלול להוריד משמעותית את איכות החיים של מי שנמצא במבנה, בזמן שגם איכות הבניין/ הדירה/ הבית הפרטי וכל מבנה אחר – תרד

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן