התקנת מרזבים חיצוניים – איך זה עובד ומה חשוב לדעת?

בזמן שכיום בשל המודעות הרבה אודות חשיבותו של מחזור מים, ישנם מבנים בהם המרזבים מובילים את המים היישר אל מיכלים ייעודים, אל הגינה, עבור השקיה ולשאר צרכים קיום בסיסיים.

המרזבים החיצוניים אשר מותקנים במבנה בו אנו חיים או עובדים, מטרתם להוביל את מי הגשם היישר מן הגג אל הקרקע כאשר ישנו מרזב פלסטיק ויש מרזב אלומיניום, מרזב פח, מרזב מאבץ ועוד, כך או כך, מטרתו העיקרית של מרזב היא למנוע עומס מים על גג המבנה – מה שיכול להוביל להתיישנות של החומרים, לנזילות, הצפות רטיבות ואף לאסונות כבדים כמו: קריסה של גג או כל אסון אחר ומהווה מקור המאפשר יציאת המים הנאגרים בגלל מי הגשמים ובכל מונע את התופעה של מים עומדים.

על מנת לשמור על גג תקין ולשמור על תקינותו של המרזב, יש להקפיד שהמרזבים יהיו תקינים בעוד שבגגות שאין בהם מרזבים – יש לבצע באופן מידי התקנת מרזב חיצוני.

להתקין מרזב חיצוני מאפשר תהליך מהיר, נקי וללא קדיחות וחפירות בבית בניגוד להתקנת מרזב פנימי.

כיצד מתבצעת התקנת מרזבים חיצוניים?

התקנת מרזב חיצוני בגובה מתבצעת ע"י חברת 'בסיס – פתרונות בגובה'. כדי להתקין מרזב חיצוני נדרשים אנשי מקצוע שמבצעים  את ההתקנה על פי ידע וניסיון רב בתחום התקנת מרזבים חיצוניים.

זאת בזהירות ובבטיחות למניעת תאונות כמו נפילות או למניעת שאר סכנות.

כפי שהזכרנו, מרזבים מהווים חלק אינטגרלי ממעטפת הבניין ויש להם תפקיד בטיחותי ושימושי בעל ערך רב!

המרזב עצמו משמש לניקוז מים מהגג בכל סוגי המבנים ומטרתו למנוע הצפה וגרימת נזקים לתשתיות. כמו כן, התקנת מרזב חיצוני מונע הצטברות מים על גגות בעונה הגשומה. כדי שלא יחלחלו המים אל הקירות הפנימיים ואל דירות שבקומות התחתונות –  חשוב לבצע את התיקונים וההתקנות הדרושות עבור מבנה תקין, וכזה שיחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות.

התקנת מרזב חיצוני – חשוב לדעת!

מבנה בו קיים מרזב שאינו מותקן או פועל כראוי עלול לסבול מנזק מהותי לתשתיות, מירידת ערכו בשוק ומפגיעה באיכות החיים של הדיירים. בנוסף לכך, יידרשו הוצאות גבוהות על תיקונים. לכן אין לעכב את הנושא, ויש לפנות אל המומחים.

תיקון מרזבים חיצוניים

המרזבים במבנה תקולים? – פנו אלינו לאבחון, ייעוץ וקבלת הצעת מחיר 

אנו בבסיס פתרונות בגובה, משקיעים מאמצים רבים על מנת להעניק ללקוחותינו את השירות המתקדם והיעיל ביותר.

התקנת מרזב לבד? לא ממש מומלץ. בעבודות מסוג זה – מאד כדאי לתת לאנשי מקצוע לעשות את מה שהם יודעים. התקנת מרזב לבד בצרוה לקויה יכולה לגרום ללא מעט בעיות וכאב ראש בהמשך.

לא רק התקנת מרזבים לגגות – אנחנו נשמע לסייע לכם עם מבחר עבודות גובה, שיקום ואיטום!

בין השירותים שלנו: התקנת מרזבים חיצוניים, תיקון מרזבים בגובה, ניקוי חלונות בגובה, שיפוץ ואיטום מבנים, שיקום בטון, ביצוע תיקוני אינסטלציה בגובה, הרחקת יונים ומגוון שירותים שניתן לקבל תחת קורת גג אחת.

חברתנו מקפידה על רמת ביצוע איכותית ומובילה בענף, וכן על מענה מהיר ויעיל! לפרטים נוספים ולהזמנת התקנת מרזב  בגובה צרו קשר עם נציג.

המומחים של חברת 'בסיס – פתרונות בגובה', מציעים קשת שירותים רחבה עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. 

המומחים שלנו מקפידים על מספר דגשים חשובים בעת עבודה בגובה, ביניהם:

  • הצעת מחיר התקנת מרזב הוגנת
  • בטיחות בזמן העבודה
  • אחריות ושירות תיקונים מהיר
  • טיפול כולל למגוון אלמנטים במבנה
  • טיפול ותיקון נקודתי של כל אלמנט
  • יעילות בזמן מהעבודה וידידותית לסביבה
  • זמני עבודה מהירים שאינם רועשים או מזהמים
  • אנשי מקצוע מומחים ומיומנים

תיקון מרזבים חיצוניים

חוששים כי המבנה אינו תקין? – צרו קשר עם המומחים שלנו, בטלפון 053-3325272

למידע נוסף בנושא עבודה בגובה – עבודה בסנפלינג לחץ כאן

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן