חיזוק אריחים במבנים

חיזוק אריחים במבנים הוא שירות המוצע על ידי חברות בעלות מומחיות בתחום עבודות גובה בסנפלינג. טרם השכרת שירותיה של חברה לביצוע העבודה במעטפת המבנה, תמיד חשוב לוודא שמדובר על חברה שמעסיקה צוות מומחים שעבר הכשרה מקצועית בעבודות בגובה ויכול להציג אסמכתאות המעידות על כך ושמדובר על חברה בעלת ניסיון רב בתחום ומוניטין מוצלח, כמו למשל חברת 'בסיס' שאינה מתפשרת על איכות ומקצועיות העבודה.

חיזוק אריחים בבנייןמהי עבודת חיזוק אריחים במבנים?

עבודת חיזוק אריחים במבנה היא עבודת מעטפת שעיקרה ההיבט האסתטי וההיבט הבטיחותי. קיימת חשיבות גדולה מאוד להיבט הבטיחותי, שכן המטרה היא למנוע פגיעה וסכנת נפש של העוברים ושבים ליד הבניין וזאת משום שאריח זה או אחר נפל מגובה מסויים ופגע באדם. ההיבט השני,האסתטי, מטרתו להבטיח חוויה נעימה לעין כאשר מסתכלים על מעטפת הבניין, דבר שחשוב לכל חברה שמעוניינת להקרין אסתטיות עיצובית של אותו בניין בו היא מספקת את עיקר שירותיה ללקוחותיה, הבניין שמייצג את החברה. דבר נוסף אותו חשוב לקחת בחשבון הוא שחיזוק אריחים במבנים ישמר במידה רבה את שלד המבנה.

חיזוק אריחים במבנה – סקטור עסקי ופרטי

שירות חיזוק אריחים בבניין הוא שירות שעיקרו חיזוק של האבנים במעטפת הבניין. שירות זה מיועד הן לסקטור העסקי והן למגזר הפרטי. באשר לסקטור העסקי השירות ניתן בעיקר לקבלנים, אדריכלים ומהנדסי בניין. שירות חיזוק למגזר הפרטי ניתן בדרך כלל לועדי הבתים של גורדי שחקים. פעמים רבות קבלנים שוכרים את שירותיה של חברה המספקת פתרונות גובה בסנפלינג למטרת סיום עבודות גמר קיימות לחזיתות המבנה. בנוסף, שירות חיזוק אריחים בבניין באמצעות שיטת הסנפלינג מיועד לתיקונים מסוגים שונים באריחי השיש והאבן שבבניין. תיקונים אלו נחוצים משום שחיקה ובלאי של האריחים כתוצאה מבלאי (השפעות מזג האוויר).

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

חיזוק אריחים בבניין

טכניקת סנפלינג היא טכניקה בה בעלי המקצוע גולשים על חבלים מיוחדים בגבהים שונים במעטפת הבניין וזאת מתוך מטרה לתקן כל מיני ליקויים באריחים קיימים ולחזק אריחים על מנת שלא ייווצר מצב בו הם יפלו מהמבנה ויפגעו בהולכי רגל.

נהוג להשתמש בטכניקה זו לחיזוק אריחים בבניין ותיקון האריחים משום שהיא מאפשרת גישה מהירה גם למקומות שלא קל להגיע אליהם במעטפת הבניין, דבר שכולל זוויות חדות של המבנה.

יתרון נוסף של שימוש בטכניקה זו הוא שעבודה זו מקצועית וחסכונית וזאת ביחס לאפשרויות אחרות (פיגומים ועוד).

שירותי סנפלינג נוספים שאנו מציעים:

טיפול באריחי המבנה

השכרת שירותיה של חברת 'בסיס' שמבצעת עבודות בגובה בשיטת הסנפלינג תאפשר לכם לחזק את כל אריחי השיש הרופפים במבנה, לבצע תיקונים מסוגים שונים, כמו למשל תיקון של לבנים שבורות או חסרות במבנה, מילוי סדקים במבנה, טיפול בשברים, איטום קירות חוץ ועוד.

כל אלו יעשו על ידי שימוש בחומרי איטום ומלט ייעודיים וזאת לאחר הסרת החומרים הישנים ששימשו בעבר לחיזוק ונכון להיום הוכיחו את עצמם כלא יעילים. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת 'בסיס', חברת עבודות בגובה שמבצעת את העבודות והחיזוקים בשיטת הסנפלינג, שעובדיה מנוסים בתחום ובעלי ההסמכות הנדרשות.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום גגות - השלבים

מה הם שלבי העבודה באיטום גגות

גג שאינו אטום עלול להוריד משמעותית את איכות החיים של מי שנמצא במבנה, בזמן שגם איכות הבניין/ הדירה/ הבית הפרטי וכל מבנה אחר – תרד

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן