איטום קירות בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

בסיס, מומחים בפתרונות עבודות איטום בסנפלינג לקירות חיצוניים בגובה.

מתי נזדקק לאיטום קירות בסנפלינג?

הזנחת איטום קירות חיצוניים מהם דולפים מים אל תוך המבנה לאורך זמן עלולה לגרום לנזקים רחבים בתקינות קירות המבנה כגון קורוזיה בתומכי הברזל שבקיר הבטון החיצוני, לחות פטריות וסדקים בקיר הפנימי של הדירה.

במידה ותומכי הברזל שבתוך הבטון נחשפו למים וחמצן עקב קיר חיצוני בלוי נוצר תהליך של קורוזיה (החלדה) ומרגע שנוצרה קורוזיה בהדרגתיות מתפוצץ הברזל שבתוך הבטון, נוצרים פתחים בקיר החיצוני הגורמים לנפילות שברים וחתיכות בטון מהגובה ואף מסכנים את עוברי האורח והדיירים.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

כיצד מתבצעת עבודת איטום קירות בגובה?

אחת הפעולות הכי חשובות בכל מבנה היא האיטום שלו. תהליך של איטום מתבצע הן בקירות הפנימיים, הן בקירות החיצוניים והן בגג.

המטרה של איטום קירות חיצוניים בגובה היא לשמור עליו מפני מפגעי נזק האוויר, למנוע כניסה של מים כתוצאה מנזילה או סתימה ולספק מענה בידוד מפני החום והקור.

בשורה התחתונה, כאשר בונים מבנה והאיטום מתבצע בצורה מקצועית על פי שלבים, הדבר משפיע על טיב הנכס, שומר עליו לאורך שנים, מונע בלאי ואף מסייע לחיסכון באנרגיה.איטום קירות חיצוניים בגובה

יחד עם זאת, ככל שהזמן עובר, הקירות עוברים בלאי טבעי ולכן אחת לעשור בערך יש לבצע חידוש של תהליך איטום קירות חיצוניים ולפעמים גם בפנימיים.

בבניינים גבוהים מאוד מדובר באתגר לא פשוט, שכן יש קושי להגיע אל אותם קירות ולכן פיתחו שיטה המאפשרת לבצע איטום קירות חיצוניים בסנפלינג ופתרונות נוספים המאפשרים עבודה בגובה.

 

מהם שלבי התהליך באיטום קירות חיצוניים בגובה?

תהליך של איטום קירות חיצוניים בסנפלינג לא מתבצע סתם כך, אלא בשלבים.

איטום קירות בגובה / בסנפלינג מצריך קודם כל טיפול במקור חדירת המים, תיקוני שפכטל וצבע בקיר הפנימי עקב רטיבות מקירות המעטפת החיצונית.

איטום קירות בסנפלינג באופן מקצועי הוא ערובה למעטפת חיצונית תקינה העמידה בפני החורף במידה ומעטפת המבנה אינה תקינה יחשפו הקירות להשפעת נזילת מי הגשמים אל תוך המבנה ועלולים לגרום להוצאות גדולות ביחס לטיפול מוקדם בנזילה.

החל מעובש, התקלפות הקיר פטריות ונזילות מים לקירות הפנימיים של המבנה ואף להורדת ערכו של הנכס.

לפני שמתחילים למרוח את חומרי האיטום יש להכין את השטח, לנקות את הקירות בצורה יסודית עם מכשור מיוחד כדי שחומרי האיטום ייקלטו בשלב מאוחר יותר.

כאשר מבצעים תהליך של איטום, הקירות חייבים להיות יבשים לגמרי ולכן אם יש נזילות או רטיבות, חשוב קודם כל למצוא את המקור לנזילה ורק לאחר תהליך של קילוף וייבוש הקירות בכדי שבשלב הבא ניתן יהיה לבצע את האיטום עצמו.

מכיון שבשנים האחרונות הביקוש מחייב בנייה לגובה, יש לבצע את האיטום בעזרת סנפלינג. את תהליך האיטום מבצעים בעזרת שימוש בציוד מקצועי שמאפשר לקבלני האיטום להגיע לגובה בעזרת חבלים.

שעוזר לשמור על תהליך עבודה בטוח ומאפשר לבצע את האיטום בצורה יעילה, מהירה ומקצועית.

ביצוע עבודות איטום בסנפלינג – יתרונות איטום קירות בגובה:

  • חיסכון אדיר בזמן
  • מסייע לבצע את תהליך האיטום בצורה יסודית המונעת היווצרות של רטיבות לטווח הארוך
  • שומר על הנכס לאורך שנים
  • מאפשר להגיע לאזורים צרים ולא נגישיםאיטום קירות בסנפלינג באתר בסיס

חברת בסיס עבודות גובה מתמחה בביצוע עבודות איטום בסנפלינג מכל הסוגים:

זקוקים לשירות עבודות איטום בגובה?

לקבלת הסבר מפורט על התהליך, ביקור של קבלן איטום המתמחה בעבודות בגובה ומתן הצעת מחיר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט למלא את הפרטים שלכם ואנחנו כבר נחזור אליכם תוך זמן קצר.

אנו מתמחים בביצוע עבודות איטום בגובה, עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בתחום, חומרים איכותיים בעלי תו תקן וקבלני איטום מקצוענים במטרה לספק איטום איכותי בזמן הקצר ביותר.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן