איטום קירות בסנפלינג

 

אחת הפעולות הכי חשובות בכל מבנה היא האיטום שלו. תהליך של איטום מתבצע הן בקירות הפנימיים, הן בקירות החיצוניים והן בגג.

המטרה של האיטום היא לשמור עליו מפני מפגעי נזק האוויר, למנוע כניסה של מים כתוצאה מנזילה או סתימה ולספק מענה בידוד מפני החום והקור.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

בשורה התחתונה, כאשר בונים מבנה והאיטום מתבצע בצורה מקצועית על פי שלבים, הדבר משפיע על טיב הנכס, שומר עליו לאורך שנים, מונע בלאי ואף מסייע בחיסכון באנרגיה.

יחד עם זאת, ככל שהזמן עובר, הקירות עוברים בלאי טבעי ולכן אחת לעשור בערך יש לבצע חידוש של תהליך האיטום בקירות החיצוניים ולפעמים גם בפנימיים. בבניינים גבוהים מאוד מדובר באתגר לא פשוט, שכן יש קושי להגיע אל אותם קירות ולכן פיתחו שיטה המאפשרת לבצע את האיטום בעזרת סנפלינג ופתרונות נוספים המאפשרים עבודה בגובה.

איטום בסנפלינג בגובה -מה זה אומר?

תהליך של איטום לא מתבצע סתם כך, אלא בשלבים. לפני שמתחילים למרוח את חומרי האיטום יש להכין את השטח, לנקות את הקירות בצורה יסודית עם מכשור מיוחד כדי שחומרי האיטום ייקלטו בשלב מאוחר יותר.

כאשר מבצעים תהליך של איטום, הקירות חייבים להיות יבשים לגמרי ולכן אם יש נזילות או רטיבות, חשוב קודם כל למצוא את המקור לנזילה ורק לאחר תהליך של קילוף וייבוש הקירות בכדי שבשלב הבא ניתן יהיה לבצע את האיטום עצמו.

מכיון שבשנים האחרונות הביקוש מחייב בנייה לגובה, יש לבצע את האיטום בעזרת סנפלינג. את תהליך האיטום מבצעים בעזרת שימוש בציוד מקצועי שמאפשר לקבלני האיטום להגיע לגובה בעזרת חבלים. שעוזר לשמור על תהליך עבודה בטוח ומאפשר לבצע את האיטום בצורה יעילה, מהירה ומקצועית.

ביצוע עבודות איטום בסנפלינג – יתרונות:

  • חיסכון אדיר בזמן
  • מסייע לבצע את תהליך האיטום בצורה יסודית המונעת היווצרות של רטיבות לטווח הארוך
  • שומר על הנכס לאורך שנים
  • מאפשר להגיע לאזורים צרים ולא נגישים

חברת Basis מתמחה בביצוע עבודות איטום מכל הסוגים: איטום קירות בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים בגובה, חיזוק אריחים בגובה, התקנת מרזבים חיצוניים, הרחקת יונים, עבודות אינסטלציה בגובה ועוד. זקוקים לשירות עבודות איטום בגובה? לקבלת הסבר מפורט על התהליך, ביקור של קבלן איטום המתמחה בעבודות בגובה ומתן הצעת מחיר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט למלא את הפרטים שלכם ואנחנו כבר נחזור אליכם תוך זמן קצר.

אנו מתמחים בביצוע עבודות איטום בגובה, עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בתחום, חומרים איכותיים בעלי תו תקן וקבלני איטום מקצוענים במטרה לספק איטום איכותי בזמן הקצר ביותר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

קיבוע צנרת חיצונית

קיבוע צנרת חיצונית

צנרת וניקוז, מרזבים וברזים – כולם צריכים להיות תקינים על מנת שמי הגשמים או כל סוג של מים לא יכבידו על המבנה וכדי שהנוזלים יתנקזו

קרא עוד »

חיזוק אריחים במבנים

חיזוק אריחים במבנים הוא שירות המוצע על ידי חברות בעלות מומחיות בתחום עבודות גובה בסנפלינג. טרם השכרת שירותיה של חברה לביצוע חיזוק אריחים במעטפת המבנה,

קרא עוד »
שיקום מבנים ברחובות

שיקום מבנים ברחובות

רחובות היא אומנים עיר קטנה, אבל גדולה באופי שלה ובכל הנוגע לתשתיות של המבנים החדשים והישנים שיש בעיר, להיסטוריה של העיר, ואוכלוסייה המגוונת שיש בה

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן