בסיס עבודות גובה

סתימה במרזב בניין

מרזבים בבניין הם בעלי חשיבות גבוהה, בגלל התפקיד שלהם בניקוז מי גשמים מהגג. 

אם הניקוז לא תקין, הגג מתמלא במים עומדים, שפוגעים במערכת האיטום, גורמים לנזקים חמורים לבניין ואף משמשים אתר פורה לרבייה של יתושים.

אז איך יודעים אם יש לכם סתימה במרזב הבניין? מה עושים במקרה כזה ואיך ניתן למנוע?

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

סתימה במרזב הבניין – איך למנוע?

מניעה היא בדרך כלל החלק הקל יותר של העבודה והיא גם יכולה לחסוך לכם הרבה הוצאות בעתיד, על תיקון מורכב של סתימה במרזב.

כדי למנוע מצב של סתימה יש שתי פעולות שחשוב לבצע ולהקפיד עליהן:

הראשונה היא התקנה של רשתות לסינון לכלוכים בפתחי המרזבים. רשתות אלה מונעות חדירה של עלי שלכת ולכלוכים אחרים לתוך צינורות המרזב וכך מונעות סתימה חמורה.

הפעולה השניה שחשוב לעשות היא בדיקת תקינות של המרזבים אחת לשנה, שמטרתה לבדוק בין היתר, אם הצטברו לכלוכים בפתח המרזב, שיכולים להפריע לזרימת המים, או לחדור לתוך הצנרת. 

במהלך הבדיקה ניתן גם לוודא כי הרשתות המגנות על פתחי המרזבים נמצאות במקומן ומבצעות את עבודתן.

אינסטלציה בסנפלינג תיקון והתקנה

תיקון סתימה במרזב בניין

אם קיים חשש לסתימה במרזב, ראשית כדאי לבדוק את פתחי המרזב העליונים והתחתונים ולראות אם הסתימה קיימת סביב הפתח בלבד. 

במקרה כזה יש להסיר את הלכלוכים מסביב לפתח כדי לפתור את הבעיה. אך אם לא, יש לבצע תיקון, בהתאם לסוג המרזב.

קיימים שני סוגים עיקריים של מרזבים בבניינים – מרזב חיצוני או מרזב פנימי.

מרזב פנימי הוא מרזב שהצינורות שלו מותקנים בין קירות הבניין ולכן הוא נסתר. מדובר על התקנה יותר אסתטית, שיש לה חיסרון אחד – הרבה יותר מורכב לתקן תקלה או סתימה במרזב כזה.

תיקון סתימה במרזב חיצוני

יש לנסות לשחרר את הסתימה באמצעים פשוטים כמו החדרת צינור בלחץ מים גבוה לתוך המרזב כדי לדחוף החוצה את החומר שגורם לסתימה, או שימוש בסליל של אינסטלטור לאותה מטרה.

אם השיטות הללו לא פועלות, ניתן גם לפרק די בקלות את הצינור כדי לאתר את מקור הסתימה ולתקן את הצינור.

תיקון סתימה במרזב פנימי

ניתן ליישם את השיטות הפשוטות לפתיחת סתימות גם כאשר מדובר על מרזב נסתר. אם מדובר על סתימה פשוטה, החומר הגורם לסתימה יוצא החוצה והסתימה משתחררת.

אם השיטות הפשוטות יותר לא עובדות, התיקון הוא הרבה יותר מורכב ומצריך פירוק של הקיר כדי להגיע למרזב. 

לכן לעיתים ועדי בתים של בניינים עם מרזב נסתר בוחרים פשוט לבטל את המרזב הקיים ולהתקין במקומו מרזב חיצוני, כדי להוזיל משמעותית את עלויות התיקון.

לסיכום, חברת בסיס עבודות בגובה מספקת שירותי מקצועיים של טיפול במערכות ניקוז בניינים, כולל פתיחת סתימה במרזב הבניין, תחזוקת מרזבים וטיפולי מנע. לקבלת מידע נוסף אודות מגוון פתרונות מעטפת מבנים ברמה מקצועית גבוהה – צרו קשר ונשמח לעזור.

תיקון אינסטלציה חצונית בבניין

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

שיקום ואיטום מבנים

שיקום ואיטום מבנים

שיקום ואיטום מבנים מתמקד בפעולות שיפוץ קירות גגות ויסודות ההמבנה שניזוקו עם השנים עקב עייפות החומר, פגעי אקלים ומזג האוויר

קרא עוד »
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן