053-3325272

טלפון

073-7407356

פקס

4dbasis@gmail.com

תיקון מרזב חיצוני

למרזב המותקן בבניין יש תפקיד חשוב בניקוז המים המגיעים מהגג והוא קיים בכל סוגי המבנים. מרזב אשר לא מותקן כמו שצריך או לחלופין ישן וספג את נזקי מזג האוויר במהלך השנים ולאורך זמן מחייב תיקון מרזב חיצוני במטרה למנוע הצפות, נזילות וגרימת נזקים בלתי הפיכים לתשתית הבניין מה שיכול בטווח הארוך גם להוביל למצבים שאינם בטיחותיים ואף לפגוע בערך הנכס.

תיקון מרזב חיצוני

מדוע יש תקלות חוזרות במרזבים חיצוניים?

ובכן, יש לכך כמה סיבות. ראשית כמו שכבר אמרנו, הסיבה העיקרית היא הזמן. נזקי מזג האוויר והגשמים גורמים להצטברות של נוזלים מה שמונע תנועה טובה של המים בתוך החלל הסגור בגג למערכת הביוב. כאשר מצטברים עלים, לכלוך ובוץ, זה פשוט גורם לסתימה. סתימות במרזבים יכולות להיווצר גם בבניינים ישנים וגם בחדשים ולכן חשוב מדי פעם לבדוק את המרזב, בעיקר לפני שמגיע החורף, ובעת הצורך לבצעה התקנת מרזב חיצוני חדש.

התקנת מרזב חיצוני חדש או תיקון מרזב חיצוני קיים מסייעים:

  • למנוע נפילה של מים לגינה ושמירה על הצמחיה
  • לשמור על הריצוף החיצוני ועל יסודות המבנה
  • למנוע נזקי רטיבות בתקרה ובקירות

מה שקורה הרבה פעמים הוא שאנשים לא מבינים את החשיבות הרבה של המרזב במבנה שלהם ולכן כל מה שהם עושים זה רק לסתום את החורים ולסיידם. מה שקורה הוא שלאחר כמה שבועות או חודשים, בעיקר כאשר מדובר בעונה גשומה, הבעיות חוזרות והנזק מצטבר.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

התקנת מרזב חיצוני חדש או שיפוץ יסודי של המרזב הקיים תאפשר למנוע את כל אותם נזקים ולשמור על קירות המבנה.

חברתנו מתמחה בביצוע כל עבודות השיפוץ הדורשות עבודה בסנפלינג וציוד מתקדם לעבודה בגובה לרבות תיקון מרזבים חיצוניים, עבודות איטום, שיקום מבנים ועוד.

הצוותים שלנו מקצועיים, בעלי ניסיון רב ופועלים בדיוק וביעילות הכל במטרה לספק עבור קהל לקוחותנו את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

כל אנשי הצוות שלנו עברו את הקורסים וההכשרות המתקדמים ביותר בתחום, הכל במטרה לבצע עבודת שיפוץ בסנפלינג בטיחותית, יעילה המאופיינת ברמת גימור גבוהה תוך שימוש בכלים וחומרי הגלם האיכותיים ביותר. אנו מחזיקים בכל הרישיונות והביטוחים בתחום העבודה בגובה כולל תווי תקן. נשמח לסייע לכם בתהליך שיפוץ המבנה. צלצלו עוד היום למספר 053-3325272 או השאירו את הודעתכם יחד עם שם, טלפון ואימייל.

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on linkedin
פרסמו בלינקדאין
Share on pinterest
נעצו בפינטרסט
Share on whatsapp
שילחו בוואטספ
בסיס פתרונות גובה

בסיס פתרונות גובה

אנו מבצעים את כל סוגי העבודות בגובה. עבודות בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים, שיקום קירות, תיקונים, עבודות אינסטלציה וכו. כמו כן - אנו מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים. נשמח לתת לכם שירות!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן