התקנת מרזבים במבנים

אינסטלציה בגובה

אם חיפשתם מידע בנושא תיקון מרזבים חיצוניים, או תיקון מרזבים בגובה – אתם במקום הנכון. למרזב המותקן בבניין יש תפקיד חשוב בניקוז המים המגיעים מהגג והוא קיים בכל סוגי המבנים.

מרזב אשר לא מותקן כמו שצריך או לחלופין ישן וספג את נזקי מזג האוויר במהלך השנים ולאורך זמן מחייב תיקון מרזב חיצוני במטרה למנוע הצפות, נזילות וגרימת נזקים בלתי הפיכים לתשתית הבניין מה שיכול בטווח הארוך גם להוביל למצבים שאינם בטיחותיים ואף לפגוע בערך הנכס ולכן נולד הפתרון של תיקון מרזבים בסנפלינג.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

תיקון מרזב בסנפלינג – מדוע יש תקלות חוזרות בומתי נדרש תיקון מרזבים חיצוניים? ובכן, יש לכך כמה סיבות. ראשית כמו שכבר אמרנו, הסיבה העיקרית היא הזמן. נזקי מזג האוויר והגשמים גורמים להצטברות של נוזלים מה שמונע תנועה טובה של המים בתוך החלל הסגור בגג למערכת הביוב. כאשר מצטברים עלים, לכלוך ובוץ, זה פשוט גורם לסתימה ואז נדרש תיקון מרזב חיצוני.

סתימות במרזבים יכולות להיווצר גם בבניינים ישנים וגם בחדשים ולכן חשוב מדי פעם לבדוק את המרזב, בעיקר לפני שמגיע החורף, ובעת הצורך לבצע התקנת מרזבים חיצוניים חדשים לשם כך כמובן מזמינים מומחה תיקון מרזבים בגובה בסנפלינג. התקנת מרזב חיצוני חדש או תיקון מרזב חיצוני קיים מסייעים

  • למנוע נפילה של מים לגינה ושמירה על הצמחייה
  • לשמור על הריצוף החיצוני ועל יסודות המבנה
  • למנוע נזקי רטיבות בתקרה ובקירות

מה שקורה הרבה פעמים הוא שאנשים לא מבינים את החשיבות הרבה של תיקון מרזב בגובה, במבנה שלהם ולכן כל מה שהם עושים זה רק לסתום את החורים ולסיידם.

מה שקורה הוא שלאחר כמה שבועות או חודשים, בעיקר כאשר מדובר בעונה גשומה, הבעיות חוזרות והנזק מצטבר.

התקנת מרזב חיצוני חדש או שיפוץ יסודי של המרזב הקיים תאפשר למנוע את כל אותם נזקים ולשמור על קירות המבנה.

חברתנו מתמחה בביצוע כל עבודות השיפוץ  ואפילו תיקון מרזבים בסנפלינג בגובה.

בנוה דורשות עבודה בסנפלינג וציוד מתקדם לעבודה בגובה לרבות תיקון מרזבים חיצוניים, עבודות איטום, שיקום מבנים ועוד.

הצוותים שלנו מקצועיים, בעלי ניסיון רב ופועלים בדיוק וביעילות הכל במטרה לספק עבור קהל לקוחותינו את השירות הטוב והמקצועי ביותר, בעיקר בכל מה שקשור לתיקון מרזבים בגובה.

כל אנשי הצוות שלנו עברו את הקורסים וההכשרות המתקדמים ביותר בתחום, הכל במטרה לבצע עבודת שיפוץ בסנפלינג בטיחותית, יעילה המאופיינת ברמת גימור גבוהה תוך שימוש בכלים וחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

אנו מחזיקים בכל הרישיונות והביטוחים בתחום העבודה בגובה כולל תווי תקן.

יש לכם עוד שאלות בנושא תיקון מרזבים בסנפלינג? אנו בבסיס פתרונות בגובה נשמח לסייע לכם בתהליך שיפוץ המבנה.

צלצלו עוד היום למספר 053-3325272 או השאירו את הודעתכם יחד עם שם, טלפון ואימייל.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים היסטוריים

שיקום מבנים היסטוריים

המדינה שלנו מלאה במבנים היסטוריים המעידים על מה שקרה במרחבים של ארץ ישראל ועל מה שהתחולל במקום. במרחבים השונים, בערים, במושבים, בגבעות ובשטחים פתוחים –

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן