תיקון מרזב חיצוני

אם חיפשתם מידע בנושא תיקון מרזבים חיצוניים, אתם במקום הנכון. למרזב המותקן בבניין יש תפקיד חשוב בניקוז המים המגיעים מהגג והוא קיים בכל סוגי המבנים. מרזב אשר לא מותקן כמו שצריך או לחלופין ישן וספג את נזקי מזג האוויר במהלך השנים ולאורך זמן מחייב תיקון מרזב חיצוני בגובה במטרה למנוע הצפות, נזילות וגרימת נזקים בלתי הפיכים לתשתית הבניין מה שיכול בטווח הארוך גם להוביל למצבים שאינם בטיחותיים ואף לפגוע בערך הנכס.

תיקון מרזב בסנפלינג

תיקון מרזב בסנפלינג

מדוע יש תקלות חוזרות בומתי נדרש תיקון מרזבים חיצוניים?

ובכן, יש לכך כמה סיבות. ראשית כמו שכבר אמרנו, הסיבה העיקרית היא הזמן. נזקי מזג האוויר והגשמים גורמים להצטברות של נוזלים מה שמונע תנועה טובה של המים בתוך החלל הסגור בגג למערכת הביוב. כאשר מצטברים עלים, לכלוך ובוץ, זה פשוט גורם לסתימה. סתימות במרזבים יכולות להיווצר גם בבניינים ישנים וגם בחדשים ולכן חשוב מדי פעם לבדוק את המרזב, בעיקר לפני שמגיע החורף, ובעת הצורך לבצעה התקנת מרזבים חיצוניים חדשים לשם כך כמובן מזמינים מומחה תיקון מרזב חיצוני בסנפלינג / בגובה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

התקנת מרזב חיצוני חדש או תיקון מרזב חיצוני קיים מסייעים

  • למנוע נפילה של מים לגינה ושמירה על הצמחיה
  • לשמור על הריצוף החיצוני ועל יסודות המבנה
  • למנוע נזקי רטיבות בתקרה ובקירות

מה שקורה הרבה פעמים הוא שאנשים לא מבינים את החשיבות הרבה של תיקון מרזב בגובה, במבנה שלהם ולכן כל מה שהם עושים זה רק לסתום את החורים ולסיידם. מה שקורה הוא שלאחר כמה שבועות או חודשים, בעיקר כאשר מדובר בעונה גשומה, הבעיות חוזרות והנזק מצטבר.

התקנת מרזב חיצוני חדש או שיפוץ יסודי של המרזב הקיים תאפשר למנוע את כל אותם נזקים ולשמור על קירות המבנה.

חברתנו מתמחה בביצוע כל עבודות השיפוץ  ואפילו תיקון מרזב בסנפלינג בגובה.

בנוהדורשות עבודה בסנפלינג וציוד מתקדם לעבודה בגובה לרבות תיקון מרזבים חיצוניים, עבודות איטום, שיקום מבנים ועוד.

הצוותים שלנו מקצועיים, בעלי ניסיון רב ופועלים בדיוק וביעילות הכל במטרה לספק עבור קהל לקוחותנו את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

כל אנשי הצוות שלנו עברו את הקורסים וההכשרות המתקדמים ביותר בתחום, הכל במטרה לבצע עבודת שיפוץ בסנפלינג בטיחותית, יעילה המאופיינת ברמת גימור גבוהה תוך שימוש בכלים וחומרי הגלם האיכותיים ביותר. אנו מחזיקים בכל הרישיונות והביטוחים בתחום העבודה בגובה כולל תווי תקן. נשמח לסייע לכם בתהליך שיפוץ המבנה. צלצלו עוד היום למספר 053-3325272 או השאירו את הודעתכם יחד עם שם, טלפון ואימייל.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן