חידוש קירות חיצוניים

הקירות של המבנה שלנו חייבים להיות תקינים וכאלה שאין בהם סדקים, שכן סדקים בקירות עלולים להוביל עם הזמן לסדקים בבטון ומכאן להתפוררות המבנה – מה שמהווה סכנה גדולה וכמובן שיסב נזק למבנה.

אם אתם רוצים לחדש ולתקן מבנה קיים – חשוב שתעשו זאת באמצעות המומחים של בסיס עבודות בגובה!

 אבל כיצד מחדשים את הקירות החיצוניים של המבנה? כל הפרטים בהמשך. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

מי שירצה לשפץ את המבנה שבו הוא עובד או גר, יכול לעשות זאת באמצעות המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה. עבודה כזאת חייבת להתרחש בבטיחות ובצורה הנכונה ביותר משום שהיא קורית בגבהים ודורשת לא מעט מיומנות ומקצועיות.

העבודה של המומחים שלנו מתרחשת באמצעות סולמות מיוחדים, סלי הרמה, ציוד סנפלינג וכמובן באמצעות הציוד המתאים והחומרים הייעודיים שמשמשים אותנו לשיפוץ קירות חיצוניים. 

כיצד משפצים את קירות המבנה?

מי שרוצה לעלות את איכות החיים בנכס, למנוע סכנה במבנה, לחדש דירה לקראת מכירה או לבצע חידוש ושיפוצים בשל כל סיבה אחרת: יוכל להזמין את המומחים שלנו על מנת שאלה יגיעו ויאבחנו את הסדקים ומצבם. לאחר מכן יציעו  אנשי המקצוע את השיטה המתאימה מכול כדי לשפץ את המבנה. 

חשוב לדעת שכיום אפשר לבצע שפריץ לקירות חיצוניים למבנים פרטיים או משותפים. לעיתים יהיה צורך להחליק את הקירות ולסתום סדקים, או לבצע חידוש לקירות פנימיים או חיצוניים.

המומחים שלנו מבצעים את העבודה בהתאם לצורך, בעוד שישנם מקרים בהם שיפוץ קיר חיצוני קל יכול לסייע מאד, וישנם מקרים בהם העבודה תהיה אינטנסיבית יותר.

שיפוץ קיר חיצונישיפוץ קירות חיצוניים – השיטה הפופולארית ביותר

אחת השיטות הנפוצות לחידוש ואיטום קירות חיצוניים נעשית על ידי התזה של שפריץ שמעורבב בחול ומלט על גבי הקירות. תערובת זאת מאפשר קיר חזק בעיקר שהיא מעורבבת עם דבק וקוורץ.

לבסיס עבודות בגובה יש מכונות מעולות ומקצועיות שמבצעות את ההתזה בעוד שאת הפעולה מבצעים מומחים בעבודה בגובה. החומר המותז על גבי הקיר יוצר חידוש של המבנה, והוא מותז ישירות  על גבי הקיר למען איטום סדקים וקבלת מרקם יפה ודקורטיבי של המבנה. 

ניקוי הקירות ואיטום כללי

שיטה נוספת לביצוע חידוש של קירות ואיטום סדקים נעשית על ידי שטיפת הקירות במכונת שטיפה בלחץ. המכונה מנקה את המבנה בצורה יסודית מלכלוכים, כמו: שומנים, אבק, פיח וצבע.

לאחר מכן מבצעים המומחים איטום סדקים והשפרצת חומרים ייעודיים באמצעות התזה. באמצעות פעולה זאת ניתן להנות מקירות מחודשים וממבנה אטום, מעוצב חדיש ובטוח יותר. 

שיפוץ קיר חיצוני – חשוב לדעת!

חידוש קירות חיצוניים שמתבצע בדרך כלל באמצעות איטום מקצועי צביעה וחידוש שפריץ  בקירות – צריך להתבצע על ידי המקצוענים בלבד!

הם אלה שיודעים איזה סוג חומרים יתאימו וכיצד לאטום את המבנה כך שהוא יהיה תקין ושימושי לאורך שנים ארוכות. מלבד זאת קיים אלמנט הסכנה שבעבודה בגובה, לכן יש לבחור את המומחים של בסיס עבודות בגובה עבור שיפוץ המבנה. 

שיפוץ קיר חיצוני: מדוע לא כדאי לדחות את זה?

מי שרוצה לשפץ את המבנה שלו, כדאי שלא ידחה את הפעולה, שכן ככול שתהליך שיקום מבנים חיצוני ידחה כך ההוצאות יהיו גבוהות יותר.

כשיש סדקים בקירות החיצוניים, המבנה נראה ירוד באיכותו כמו גם שהסדקים מעמיקים ובשלב כלשהו הם הופכים למפגע בטיחותי של ממש שיוביל לשיפוץ כבד ויקר הרבה יותר. לכן חשוב לבצע איטום של הקירות, גם כדי למנוע כניסת לחות רטיבות ומים, אבל בעיקר כדי למנוע חדירה של חום וקור למבנה, למנוע תהודה ורגע. איטום הקירות יספק מראה חדש יותר של המבנה והעלאת ערך הנכס ואיכות החיים. 

על מנת ליישם את ההתזה וכדי לקבל חוות דעת מקצועית לגבי המצב של המבנה שלכם, מומלץ לפנות אל המומחים של בסיס עבודות בגובה. המומחים שלנו יוכלו לתת את חוות דעתם, להציע לכם שיטות איטום ושיפוצים, ולספק הצעת מחיר המתאימה לתקציב שלכם עם דגש על קדימות הצרכים של המבנה. בכך אפשר להתגורר במבנה בטוח, נעים למראה, אטום ואיכותי.

יש לכם שאלות נוספות בכל הנוגע לשיפוץ קירות חיצוניים? צרו איתנו קשר ונשמח לסייע בכל!

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איך משקמים בטון בקירות חיצוניים

איטום ושיקום בטון

בטון הוא אמנם אחד מהחומרים החזקים ביותר בעולם, אך גם הוא נשחק ונסדק כתוצאה מבלאי ומפגעי מזג האוויר לאורך השנים. נתונים אלו מובילים לכך שבדיקה

קרא עוד »
שיקום מבנה לאחר הצפה

שיקום מבנה לאחר הצפה

פגעי מזג האוויר יכולים להשפיע מאוד וגם להזיק מאד למבנה בו אנו גרים, עובדים, למרחב שבו אנו מאחסנים חפצים או אפילו מגדלים בעלי חיים. חום יוצא

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן