בסיס עבודות גובה

שיפוץ קירות חיצוניים

הקירות של המבנה שלנו חייבים להיות תקינים וכאלה שאין בהם סדקים, שכן סדקים בקירות עלולים להוביל עם הזמן לסדקים בבטון ומכאן להתפוררות המבנה – מה שמהווה סכנה גדולה וכמובן שיסב נזק למבנה.

אם אתם רוצים לחדש ולתקן מבנה קיים – חשוב שתעשו זאת באמצעות המומחים של בסיס עבודות בגובהאשר מתמחים בשיפוץ קירות חיצוניים.

 אבל כיצד מחדשים את הקירות החיצוניים של המבנה או מבצעים תיקון קיר חיצוני בבניין משותף, כל הפרטים בהמשך. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

מי שירצה לשפץ את המבנה שבו הוא עובד או גר, יכול לעשות זאת באמצעות המומחים של חברת בסיס עבודות בגובה. עבודה כזאת חייבת להתרחש בבטיחות ובצורה הנכונה ביותר משום שהיא קורית בגבהים ודורשת לא מעט מיומנות ומקצועיות.

העבודה של המומחים שלנו מתרחשת באמצעות סולמות מיוחדים, סלי הרמה, ציוד סנפלינג וכמובן באמצעות הציוד המתאים והחומרים הייעודיים שמשמשים אותנו לשיפוץ קירות חוץ. 

כיצד משפצים את קירות המבנה?

מי שרוצה לעלות את איכות החיים בנכס, למנוע סכנה במבנה, לחדש דירה לקראת מכירה או לבצע חידוש ושיפוצים בשל כל סיבה אחרת: יוכל להזמין את המומחים שלנו על מנת שאלה יגיעו ויאבחנו את הסדקים ומצבם. לאחר מכן יציעו  אנשי המקצוע את השיטה המתאימה מכול כדי לשפץ את המבנה. 

חשוב לדעת שכיום אפשר לבצע שפריץ לקירות חיצוניים למבנים פרטיים או משותפים. לעיתים יהיה צורך להחליק את הקירות ולסתום סדקים, או לבצע חידוש לקירות פנימיים או חיצוניים.

המומחים שלנו מבצעים את העבודה בהתאם לצורך, בעוד שישנם מקרים בהם שיפוץ קיר חיצוני קל יכול לסייע מאד, וישנם מקרים בהם העבודה תהיה אינטנסיבית יותר.

שיפוץ קירות חיצוניים – השיטה הפופולארית ביותר

אחת השיטות הנפוצות לחידוש ואיטום קירות חיצוניים נעשית על ידי התזה של שפריץ שמעורבב בחול ומלט על גבי הקירות. תערובת זאת מאפשר קיר חזק בעיקר שהיא מעורבבת עם דבק וקוורץ.

לבסיס עבודות בגובה יש מכונות מעולות ומקצועיות שמבצעות את ההתזה בעוד שאת הפעולה מבצעים מומחים בעבודה בגובה. החומר המותז על גבי הקיר יוצר חידוש של המבנה, והוא מותז ישירות  על גבי הקיר למען איטום סדקים וקבלת מרקם יפה ודקורטיבי של המבנה. 

ניקוי הקירות ואיטום כללי

שיטה נוספת לביצוע חידוש של קירות ואיטום סדקים נעשית על ידי שטיפת הקירות במכונת שטיפה בלחץ. המכונה מנקה את המבנה בצורה יסודית מלכלוכים, כמו: שומנים, אבק, פיח וצבע.

לאחר מכן מבצעים המומחים איטום סדקים והשפרצת חומרים ייעודיים באמצעות התזה. באמצעות פעולה זאת ניתן להנות מקירות מחודשים וממבנה אטום, מעוצב חדיש ובטוח יותר. 

שיפוץ קיר חיצוני – חשוב לדעת!

שיפוץ קירות שמתבצע בדרך כלל באמצעות איטום מקצועי צביעה וחידוש שפריץ  בקירות – צריך להתבצע על ידי המקצוענים בלבד!

הם אלה שיודעים איזה סוג חומרים יתאימו וכיצד לאטום את המבנה כך שהוא יהיה תקין ושימושי לאורך שנים ארוכות. מלבד זאת קיים אלמנט הסכנה שבעבודה בגובה, לכן יש לבחור את המומחים של בסיס עבודות בגובה עבור שיפוץ המבנה. 

שיפוץ קיר חיצוני: מדוע לא כדאי לדחות את זה?

מי שרוצה לשפץ את המבנה שלו, כדאי שלא ידחה את הפעולה, שכן ככול שתהליך שיקום מבנים חיצוני ידחה כך ההוצאות יהיו גבוהות יותר.

כשיש סדקים בקירות החיצוניים, המבנה נראה ירוד באיכותו כמו גם שהסדקים מעמיקים ובשלב כלשהו הם הופכים למפגע בטיחותי של ממש שיוביל לשיפוץ כבד ויקר הרבה יותר. לכן חשוב לבצע איטום של הקירות, גם כדי למנוע כניסת לחות רטיבות ומים, אבל בעיקר כדי למנוע חדירה של חום וקור למבנה, למנוע תהודה ורגע. איטום הקירות יספק מראה חדש יותר של המבנה והעלאת ערך הנכס ואיכות החיים. 

על מנת ליישם את ההתזה וכדי לקבל חוות דעת מקצועית לגבי המצב של המבנה שלכם, מומלץ לפנות אל המומחים של בסיס עבודות בגובה. המומחים שלנו יוכלו לתת את חוות דעתם, להציע לכם שיטות איטום ושיפוצים, ולספק הצעת מחיר המתאימה לתקציב שלכם עם דגש על קדימות הצרכים של המבנה. בכך אפשר להתגורר במבנה בטוח, נעים למראה, אטום ואיכותי.

יש לכם שאלות נוספות בכל הנוגע לתיקון קיר חיצוני בבניין משותף או שיפוץ קירות חיצוניים, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע בכל!

שיפוץ קירות חיצוניים

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

איטום מבנים בגובה

איטום מבנים בגובה

איטום מבנים בגובה הוא היבט מכריע בבנייה המודרנית המבטיח את בטיחות העובדים והדיירים, מגן מפני גורמים סביבתיים קשים ומשפר את

קרא עוד »
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן