איטום גגות

איטום גגות

הגג שמעל ראשינו הוא הדבר החשוב לנו ביותר, בכל מובן, גם במובן המטאפורי של המילה וגם במובן הפיזי שלה. כן, הגג נועד לתת מחסה ולשמור עלינו כשאנו בתוך המבנה. המבנה שבו אנו חיים נבנה בצורה הטובה ביותר שתאפשר בידוד – זאת במידה ושכרנו קבלן מיומן למשימה. עם זאת במשך השנים, המבנה הופך לפחות חזק או אטום וכאן יכולה להתגלות בעיה באיטום. איטום הגג מטרתו לספק מחסה והגנה מפני גשם, שמש או חום כבד, לחות, רעש, תהודה וכולי. כשהגג אינו אטום חשוב לפעול כמה שיותר מהר. 

כיצד אוטמים גגות?

איטום גגות מבצע במגוון שיטות, החל משימוש בחומרים ייעודיים, עד לשימוש במשחות, דבקים ייחודיים, יריעות בטומניות, ספוגים מיוחדים וכולי. בזמן שמבצעים את הפעולה נוהגים לבצע חיבור של מעטפת אחת שלמה שמגנה ואוטמת את המבנה, החל מהגג עד לקירות. מעטפת זאת כוללת תשתיות חשמל ומים, איטום מרזבים, תיקון צנרת וכולי. במידה ויש לאטום את הגג או את המבנה כולו – אנשי המקצוע של בסיס עבודות בגובה, ישמחו לבצע את העבודה. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

איטום בסנפלינג מה זה אומר?

כידוע בישראל, יש מבנים גבוהים במיוחד שאי אפשר להגיע אליהם באמצעות סולם, פיגומים או מנוף. במקרים כאלה המומחים שלנו בבסיס עבודות בגובה, יבצעו איטום גגות בסנפלינג בצורה הבטוחה היעילה והמיומנת ביותר. 

למה יש לשים לב כשבוחרים חברת שיפוצים ועבודות בגובה?

כשאתם בוחרים במקצוענים שיבצעו עבורכם את העבודה, שימו לב למספר דגשים חשובים:

מיומנות – וודאו כי העובדים מנוסים ומיומנים וכי הם יודעים כיצד לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בטיחות – עבודות בגובה חייבות להתבצע בבטיחות שכן מדובר בסכנת נפשות במידה ומי שאתה בוחרים אינו מומחה בעבודות בגבוה. 

כלים וחומרים – חשוב לבחור מומחים שעושים שימוש בכלים וחומרים איכותיים למען החזרת הנוחות למבנה. 

הצעת מחיר – בחרו מספר חברות המומחיות בעבודה בגובה וקבלו הצעת מחיר עבור המשימה הדרושה. לאחר מכן בצעו השוואת מחירים ובחרו בחברה הגונה ואיכותית שמציעה הצעת מחיר נוחה. 

זמני עבודה – בדקו את זמני העבודה וודאו כי הם לא אורכים זמן רב מידי. 

המלצות – נסו לקבל המלצות על מומחים באיטום גגות. בכך תוכלו לבחור נכון יותר. 

אחריות – קבלו אחריות על העבודה. 

כיצד איטום גגות מתבצע?

המומחים של 'בסיס עבודות בגובה', יגיעו אל המבנה שלכם ויבדקו כיצד אפשר לאטום אותו בצורה בטוחה ביותר, החל משיטת יריעות בטומניות עד שימוש באלמנטים אחרים כמו ספוגים, דבקים מיוחדים וכולי. 

לאחר תיאום, יגיעו המומחים שלנו למבנה, יאבטחו אותו, יכינו את השטח לעבודה, ובאמצעות רתמות וכלי עבודה מיוחדים יתחילו בפעולת האיטום והשיפוצים. בכך אפשר יהיה לחיות או לעבוד במבנה אטום, נעים ושלם.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

איטום גגות - השלבים

מה הם שלבי העבודה באיטום גגות

גג שאינו אטום עלול להוריד משמעותית את איכות החיים של מי שנמצא במבנה, בזמן שגם איכות הבניין/ הדירה/ הבית הפרטי וכל מבנה אחר – תרד

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן