איטום גגות

 

הגג שמעל ראשינו הוא הדבר החשוב לנו ביותר, בכל מובן, גם במובן המטאפורי של המילה וגם במובן הפיזי שלה. כן, הגג נועד לתת מחסה ולשמור עלינו כשאנו בתוך המבנה. המבנה שבו אנו חיים נבנה בצורה הטובה ביותר שתאפשר בידוד – זאת במידה ושכרנו קבלן מיומן למשימה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

עם זאת במשך השנים, המבנה הופך לפחות חזק או אטום וכאן יכולה להתגלות בעיה באיטום. איטום גג איכותי, מטרתו לספק מחסה והגנה מפני גשם, שמש או חום כבד, לחות, רעש, תהודה וכולי. כשהגג אינו אטום חשוב לפעול כמה שיותר מהר. 

כיצד אוטמים גגות?

איטום גגות מבצע במגוון שיטות, החל משימוש בחומרים ייעודיים, עד לשימוש במשחות, דבקים ייחודיים, איטום ביריעות ביטומניות, ספוגים מיוחדים וכולי.

בזמן שמבצעים את עבודת האיטום נוהגים לבצע חיבור של מעטפת אחת שלמה שמגנה ואוטמת את המבנה, החל מהגג עד לקירות.

מעטפת זאת של איטום גג כוללת תשתיות חשמל ומים, איטום מרזבים, תיקון צנרת וכולי. במידה ויש לבצע איטום של הגג או את המבנה כולו – אנשי המקצוע של בסיס עבודות בגובה, ישמחו לבצע את העבודה.

איטום גגות בסנפלינג

איטום גגות בסנפלינג מה זה אומר?

כידוע בישראל, יש מבנים גבוהים במיוחד שאי אפשר להגיע אליהם באמצעות סולם, פיגומים או מנוף. במקרים של איטום גגות, המומחים שלנו בבסיס עבודות בגובה, יבצעו איטום גגות בסנפלינג בצורה הבטוחה היעילה והמיומנת ביותר בין אם תבחרו לבצע איטום אקרילי תוך שימוש במבחר חומרים אקריליים יעודים לאיטום גגות או כל שיטת איטום אחרת.

למה יש לשים לב כשבוחרים חברת שיפוצים ועבודות בגובה לאיטום הגג?

כשאתם בוחרים במקצוענים שיבצעו עבורכם עבודת איטום גג, שימו לב למספר דגשים חשובים:

☑️ מיומנות – וודאו כי העובדים מנוסים ומיומנים וכי הם יודעים כיצד לאטום את הגג ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

☑️ בטיחות – עבודה לאיטום גגות בגובה חייבות להתבצע בבטיחות שכן מדובר בסכנת נפשות במידה ומי שאתה בוחרים אינו מומחה בעבודות בגבוה. 

☑️ כלים וחומרים – חשוב לבחור מומחים שעושים שימוש בכלים וחומרים(חומרים אקריליים, יריעות ביטומניות ועוד) איכותיים למען החזרת הנוחות למבנה. 

☑️ הצעת מחיר – בחרו מספר חברות המומחיות בעבודה לאיטום גגות בגובה וקבלו הצעת מחיר עבור איטום גג. לאחר מכן בצעו השוואת מחירים ובחרו בחברה הגונה ואיכותית שמציעה הצעת מחיר נוחה. 

☑️ זמני עבודה – בדקו את זמני העבודה וודאו כי הם לא אורכים זמן רב מידי. 

☑️ המלצות – נסו לקבל המלצות על מומחים באיטום גגות. בכך תוכלו לבחור נכון יותר. 

☑️ אחריות – קבלו אחריות על עבודת איטום גג בין אם אתם בוחרים לאטום את הגג באמצעות יריעות ביטומניות או איטום אקרילי.

כיצד איטום גגות מתבצע?

המומחים של 'בסיס עבודות בגובה', יגיעו אל המבנה שלכם ויבדקו כיצד אפשר לאטום אותו בצורה בטוחה ביותר, החל משיטת יריעות בטומניות עד שימוש באלמנטים אחרים כמו ספוגים, דבקים מיוחדים וכולי. 

לאחר תיאום, יגיעו המומחים שלנו למבנה, יאבטחו אותו, יכינו את השטח לעבודה, ובאמצעות רתמות וכלי עבודה מיוחדים יתחילו בפעולת האיטום והשיפוצים. בכך אפשר יהיה לחיות או לעבוד במבנה אטום, נעים ושלם.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן