איטום קיר חיצוני בבית קרקע – חברה מומלצת

מחפשים חברה מומלצת לאיטום קירות חיצוניים? הגעתם למקום הנכון! המומחים של בסיס עבודות בגובה נחשבים מבין אנשי המקצוע המנוסים ביותר באיטום מבנים והם מומחים באיטום קירות חיצוניים ופנימיים בגובה.

אבל מה צריך לדעת על איטום קיר חיצוני בבית פרטי?

בתחילה חשוב לדעת שפעולה כזאת מתאימה גם לבתים פרטיים, אבל גם לכל מבנה שעומד על הקרקע, החל מווילה גדולה עד מחסן או כל מבנה אחר, כמו למשל חניה שרוצים שתהיה אטומה. איטום כידוע היא פעולה שנעשית כבר בבניית המבנה והיא חלק בלתי נפרד מכלל פעולות שמבצעים בנאים ואנשי מקצוע במבנים חדשים. עם זאת, איטום הוא גם דבר שיכול להתפורר עם הזמן, ובמקרה כזה חשוב לבחור חברה מומלצת לביצוע התהליך כמו בסיס פתרונות בגובה. 

איטום קירות חיצוניים

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

החשיבות באיטום קיר חיצוני בבית קרקע

איטום קירות הוא דבר שחשוב לעשות, בעיקר בבתים ישנים שעומדים כבר עשרות שנים על הקרקע. הצורך בפעולה מתעורר כאשר מתגלה התיישנות ועייפות החומר, או פגעי מזג האוויר שמפוררים את חומרי האיטום, וגורמים לנזקים במבנה. לעיתים הבנייה הראשונית לא הייתה מספיק איכותית – מה שיכול להוביל לבעיות שונות. 

איטום נעשה בדרך כלל באמצעות חומרים  מיוחדים שמיישמים במריחה או התקנה על גבי הקירות החיצוניים והפנימיים. מטרת החומרים לחסום לחות ורטיבות, חום גבוה מידי ואפילו תהודה. לכן חשוב לשים לב שעם הזמן לא קורות בעיות שגורמות לנזילות, רטיבות, עובש או חום ורעש בלתי נסבלים. 

איטום של גגות ואפילו של מרצפות נועד על מנת למנוע מפגעים חיצוניים ופנימיים שיכולים להתרחב במבנה. המומחים של בסיס פתרונות בגובה מספרים שמרבית עבודות האיטום בהן  הם נתקלים נועדו למנוע רטיבות ונזילות, לחסום רעש ותהודה כמו גם לא לאפשר טמפרטורה גבוהה מידי במבנה.  במקרים כאלה המומחים נוקטים באמצעים יעילים ביותר כדי לבצע את עבודת האיטום, כך שהם יחזיקו מעמד במשך עשורים. 

איך מתבצעת עבודה של איטום קיר חיצוני בבית קרקע?

איטום קירות חיצוניים ופנימיים בגובה נעשה על ידי המומחים של בסיס פתרונות באמצעות הגעה למבנה ואבחון שלו, זיהוי ליקויים, הכנת דוח מסודר, הכנת הצעת מחיר הוגנת על פי סדרי עדיפויות, ולאחר אישור הלקוח – פועלים אנשי המקצוע שלנו בדרך הנכונה ביותר לתקן או לאטום מחדש קירות, גגות ושאר אלמנטים במבנה. 

המומחים משתמשים באלמנטים איכותיים, חומרים יעודים, משחות ודבקים חזקים במיוחד, ובכל מה שדרוש כולל חומרי איטום מהטובים ביותר, החל מיריעות ביטומניות עד כלים וחומרים שנועדו לספק מקסימום איכות במגורים.  

העבודה נעשית בגובה באמצעות פיגומים בטוחים רתמות בטיחות, מנופים חכמים ובכך הגנה על הסביבה. 

אז אם אתם רוצים לפתור בעיות איטום – זה הזמן לעשות זאת באמצעות המומחים של בסיס פתרונות בגובה. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

חשיבות איטום קירות בזמן

איטום ושיקום בטון בסנפלינג

אחת הדרכים היעילות והחסכוניות ביותר לטפל בבעיות המצריכות איטום ושיקום בטון במבנים גבוהים היא באמצעות סנפלינג. בשיטה זו איש המקצוע עולה על גג המבנה וגולש

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן