053-3325272

טלפון

073-7407356

פקס

4dbasis@gmail.com

איטום קירות חיצוניים

כניסה לדירה חדשה היא תמיד עניין מרגש במיוחד. אלא שבין השמחה להתרגשות, נדרשת קבלת החלטות מרובות, חלקן בתחומים בהם אינכם עשירים בידע. תחום איטום הקירות בבית, עם דגש על איטום קירות חיצוניים, הוא כזה בו גישות ה"יהיה בסדר" ו"מה יש לנו לחשוש עכשיו ממה שאולי יקרה עוד 10 שנים?" יהיו אלו שיובילו אתכם לכאב ראש והוצאה כספית עצומה בעתיד לבוא. מה זה בדיוק איטום קירות חיצוניים? מה מטרתו? כיצד מבצעים אותו נכון? כל התשובות – במאמר הקרוב.

מהו איטום קירות?

איטום קירות היא פעולת מנע, אשר מטרתה למנוע מצב של רטיבות פנים המתרחשת בתוך חלקי הקיר, לרוב עקב הצטברות של לחות, ואשר עלולה לייצר נזקים משניים רבים לקיר עצמו ולמערכות השונות המצויות בו. בשורה התחתונה, איטום קירות נועד לשמור על הקיר ורכיביו במצב תקין ויבש לאורך שנים ארוכות.

איטום קירות חיצוניים

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אילו סוגי איטומים קיימים עבור קירות חיצוניים?

שני סוגים מרכזיים קיימים בענף איטום הקירות. הסוג הנפוץ יותר, עליו נדבר היום, הוא איטום קיר חיצוני, הידוע גם כ"איטום חיובי". בסיס שיטה זו הוא יצירת האיטום על המשטח שבא במגע עם המים או הלחות. ברובם המכריע של המקרים, מדובר בשטח החיצוני של הקיר. איטום קיר חיצוני היא שיטה ותיקה ויעילה, המעניקה פתרון בסיס ארוך טווח לבעיות רטיבות עתידיות. במידה ומסיבה כזו או אחרת לא ניתן לבצע שיטה זו, ישנה אפשרות ל"איטום שלילי", אשר נעשה בצד הנגדי לצד הנוגע במים. שיטה זו רחוקה מלהיות מושלמת, שכן היא מונעת מהרטיבות להגיע לחלק הפנימי, אך אינה פותרת, למעשה, את הבעיה עצמה, מה שעלול לגרום לבעיה לחזור בעתיד.

אילו אזורים בבית פוטנציאלים להצטברות רטיבות?

רטיבות עלולה להתרחש בקירות רבים, אך אלו המקיפים את חדר האמבטיה ואת מרתף הבית, אם ישנו, הינם הנפיצים ביותר בנושא זה. לפיכך, בכניסתכם לבית חדש, היו ערים בעיקר לחללים אלו, שכן בהם רטיבות עלולה להיווצר בתוך פרק זמן קצר יחסית ולחולל נזקים כבדים במיוחד.

איטום קירות חיצוניים - בסיס עבודות בגובה

כיצד מבצעים איטום קירות חיצוניים ביעילות?

ראשית כל, אם הינכם צריכים לבצע איטום קיר חיצוני ואין באמתחתכם  את הידע הנדרש, היעזרו בחברה מקצועית ואל תנסו לעשות דברים בכוחות עצמכם. שנית, לפני ביצוע האיטום, יש לנקות את הקיר המיועד, לוודא שהינו יבש, שלא קיימים סדקים (ואם קיימים – לתקנם), ואם מדובר בקיר צבוע, מומלץ להסיר את שכבת הצבע. לעיתים קיימת גם "תפרחת", אותה יש להסיר באמצעות חומצה. באיטום עצמו חשוב להשתמש בחומרים איכותיים. אופן האיטום הוא באמצעות נייר כסף אותו מדביקים על השטח הרצוי, אך את זה נשאיר כבר למומחי האיטום המקצוענים.

ומה אם נדרש איטום בגובה?

במקרה של איטום קירות חיצוניים בגובה, ניתן לפנות לחברת בסיס – עבודות בגובה הוותיקה, העוסקת בעבודות ופתרונות בגובה (כולל בסנפלינג), ומספקת, בין השאר, שירות איטום קירות חיצוניים בגובה. מדובר בחברה מקצועית וטובה שמשרתת נאמנה אלפי לקוחות, כך שאתם יכולים להיות רגועים. בהצלחה!

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on linkedin
פרסמו בלינקדאין
Share on pinterest
נעצו בפינטרסט
Share on whatsapp
שילחו בוואטספ
בסיס פתרונות גובה

בסיס פתרונות גובה

אנו מבצעים את כל סוגי העבודות בגובה. עבודות בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים, שיקום קירות, תיקונים, עבודות אינסטלציה וכו. כמו כן - אנו מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים. נשמח לתת לכם שירות!

Call Now Button053-3325272
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן