איטום בסנפלינג – איך זה עובד?

עבודות גובה בסנפלינג הן מראה נפוץ בשנים האחרונות כאשר יש יותר ויותר בניינים רבי קומות או בניינים שכבר התיישנו ויש צורך לשפץ ולתקן אותם מבחוץ. התיקונים מגוונים והם כוללים בעיקר תיקון פגמים שנוצרו עם השנים בגלל ליקויי בנייה, או בגלל מזג האוויר או בגלל סיבות בלאי בעיות שונות. כיום, כשיש לנו את האפשרות לעשות עבודות אלה בסנפלינג כמו למשל איטום בסנפלינג, הרבה יותר קל להגיע לכל מקום ולכסות את השטחים שיש לכסות. זה נוח יותר מהקמת פיגומים שהייתה השיטה של פעם, כך שאין צורך להשבית את החיים בבניין ולהעיק עליו עם כיסוי של פיגומים מסוכנים, וזה הרבה יותר יעיל לעבוד בצורה כזאת ישירות מול הפגמים שיש לתקן. למידע נוסף על – עבודות בגבהים.

איטום בניינים מבחוץ בסנפלינג

  • נוחות – כבר הזכרנו את מניע הסרבול הרב שבהקמת פיגומים, זה כולל גם את הפגיעה הקשה בחצר ובדיירים בגלל רעש, רמיסת הגינה וגזילת מקומות חניה, תלוי במבנה החצר. כמו כן, זה מונע חדירה לפרטיות של הדיירים כאשר הפיגומים האלה מונחים מחוץ לחלונות שבועות או ימים.
  • איטום בסנפלינג עם בטיחות – מכל מה שאנחנו יודעים על בטיחות בעבודות בגובה, אנשי מקצוע מוסמכים שיודעים לעבוד בגובה רב מרגישים בטוחים יותר כאשר יש להם שליטה מאובטחת בחבלים ובמושב המיוחד שבעזרו הם מורדים. זה מונע תאונות רבות גם משום שהפיקוח על החומרים שמהם עשויים חבלים מונע תאונות כמו בקריסת פיגומים וסולמות.
  • יעילות וגמישות – עובדים מרגישים שההספק שלהם גדול יותר כשהם עובדים בשיטה זו.
  • גישה לכל מקום – כשהגוף שלך משוחרר ואתה יכול לדחוף את עצמך לכל פינה מבלי לחשוש מיציבות הפיגומים מגיעים גם למקומות הכי נידחים וקשים לגישה בבניין. זה כולל פינות וצינורות שונים.
  • מחיר נוח – מכיוון שאין צורך בהקמת פיגומים אפשר לקבל מחיר נוח יותר לעבודה בסנפלינג.

אולי גם יעניין אתכם

מה אפשר לבצע באיטום בסנפלינג?

איטום בסנפלינג מאפשר לאטום את כל הסדקים שנוצרו או התרחבו בגלל ליקויי בנייה מקוריים שהרטיבות חדרה אליה, ניפחה והרחיבה אותם. אפשר לנקות ולהסיר טיח מתפורר, לתקן טיוח, לצבוע קירות ולאטום גגות שונים או מקומות שאי אפשר לגשת אליהם בעזרת סולם או פיגומים כלשהם. סנפלינג מאפשר לדלג על אלמנטים שמוצבים על הקירות והבניינים כמו מזגנים, אנטנות, דודים ועוד. מלבד צבע וטיח אפשר גם לטפל בחלונות ומסגרות, לתקן ולהחליף אריחים, מרזבים, כבלים, צינורות. כל העבודות מתבצעות על ידי אנשי צוות שקיבלו הכשרה לכך ויודעים לעבוד בגובה רב בצורה בטוחה.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים חיצוני
basis

שיקום מבנים חיצוני

שיקום ואיטום מבנים אם המבנה בו אתם גרים או עובדים נראה מוזנח, רעוע, סדוק ובכלל – דורש שיקום מקצועי ויעיל: חשוב שתדעו כי שיקום חיצוני

basis

עבודות איטום בגובה

הכל אודות עבודות איטום בגובה   איטום מבנים – בין אם מדובר על מבני מגורים או בתי עסק, הוא נושא חשוב ביותר. הקירות החיצוניים של

שיפוצים בסנפלינג
basis

שיפוצים בסנפלינג

תחום השיפוצים עבר בשנים האחרונות תהפוכה של ממש כאשר עוד ועוד חברות מעבירות את עובדיהן הכשרות וקורסים במטרה להתייעל בתהליכי העבודה בפועל. אם עד לפני

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן