053-3325272

טלפון

073-7407356

פקס

4dbasis@gmail.com

התקנת שלטים על מבנים

התקנת שלטים על מבנים

על מה חשוב להקפיד?

נראות השלט – שימו לב לתכנון השלט לעיצוב שלו ולנראות שלו, חשוב שהוא יעוצב ויראה לטעמכם שכן תליית שלט כרוכה בעבודה מרובה שחבל שתצטרכו לבצע בשנית. יציבות- היא אחד מהתנאים ההכרחיים בתליית שלט על בניין, שכן העדר יציבות עלול להוביל לאסונות נוראיים וגרימת נזקים לרכוש ולנפש.

התקנת שלטים בבניין

בשל כך חשוב לתלות שלטים רק בצורה מקצועית על ידי אנשי המקצוע המומחים בתחום. גובה נכון – ודאו כי השלט תלוי בגובה הנכון, באמצעות תליית השלט בגובה שבו אפשר להבחין בו, ניתן להנות ממשיכה של יותר אנשים אל העסק שלכם תוך ביצוע חשיפה רבה יותר של העסק ללקוחות קיימים ופוטנציאליים.

  • בולטות – חשוב שהשלט שלכם יבלוט בשטח, בין אם הוא שלט פרסום או כזה שמורה על קיומו של העסק או המשרד בבניין, שלט שאינו ממוקם נכון ואינו בולט לא יסייע לכם להשיג את המטרה אשר לשמה תליתם את השלט
  • איכות – חשוב שיהיה ברור לקריאה ושהיו בו צבעים נכונים ובולטים גם למען מיתוג נכון וגם כדי שהוא יכנס אל המודע של קהל היעד
  • חוקיות – כאשר תולים שלטים, חשוב לשים לב כי השלט תלוי בצורה מאושרת וחוקית, תליית שלטים על בניינים עליה להיעשות במידת הזהירות ועם תשומת לב על ההיתרים ושמירה על התקנות שמורות הרשויות בכל הנוגע לתליית שלטים.

לסיכום, אם אתם רוצים להנות משלט יציב, בולט, איכותי וכזה שמחזיק מעמד על גבי הבניין לאורך שנים.

פנייתכם לחברת 'בסיס פתרונות בגובה' לביצוע התקנת שלטים על מבנים תאפשר לכם קבלת שירות מושלם מהמומחים בתחום.

עבודה בגובה התקנת שלטים
התקנת שלטים על מבנים

התקשרו עכשיו – 053-3325272

קרא עוד על בסיס עבודות בגובה – עבודות בסנפלינג
Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on linkedin
פרסמו בלינקדאין
Share on pinterest
נעצו בפינטרסט
Share on whatsapp
שילחו בוואטספ
בסיס פתרונות גובה

בסיס פתרונות גובה

אנו מבצעים את כל סוגי העבודות בגובה. עבודות בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים, שיקום קירות, תיקונים, עבודות אינסטלציה וכו. כמו כן - אנו מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים. נשמח לתת לכם שירות!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן