053-3325272

טלפון

073-7407356

פקס

4dbasis@gmail.com

התקנת שלטים על מבנים

מבנים ציבוריים, עסקיים וכאלה שמתרחשת בהם פעילות ציבורית או צרכנית – יש צורך בשלט שיכווין את הלקוח או את התושב, אל המקום ואל היעד. בעוד שבאמצעות שלט מתאים ובטוח: אפשר לפרסם את הפעילות במבנה ואת מהותו.

בכך רבים מחפשים אחר שירות התקנת שלטים בבניין, אשר יעשה בצורה מקצועית ובטוחה. אבל כיצד נעשית הפעולה ולמה צריך לשים לב בעת ההתקנה? המומחים של 'בסיס – עבודות בגובה', מסבירים:

מדינת ישראל היא מדינה מתפתחת שעם השנים נוספים בה יותר ויותר מבנים ציבוריים ובתי עסק, בתוך בערים קטנות וגדולות. עבור זיהוי והכוונה נכונה אל כל מקום: זקוקים בעלי עסקים וחברות לתליית שלט בולט ואפקטיבי על גבי המבנה. הכול כדי שהלקוח יגיע אל המקום הנכון וידע אודות קיומו של בית העסק.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

התקנת שלטים בבניין – רק באמצעות המקצוענים!

בשל הדחיפות של התקנת שלטים במבנים ציבוריים, ישנו צורך במומחים בעבודה בגובה שיודעים כיצד תולים שלטים. העבודה נעשית באמצעות סנפלינג ושיטות אחרות, כגון: התקנת שלט על ידי מנוף ובשאר אמצעים בטיחותיים. בכך יכול מי שעובד ובעל המקום להבליט את הנוכחות שלו ולעשות זאת בצורה מקצועית ובטוחה.

התקנת שלט בבניין – מדוע זה כה חשוב ולמה יש לשים לב?

התקנת שלטים על מבנים בגובה ובבניינים רבי קומות, הפכה לעניין שבשגרה. כמו בשאר ערים גדולות בעולם, גם ערים בישראל נראות מודרניות ותוססות באמצעות שלטי ניאון זוהרים, באמצעות התקנת שלטי עץ, שלטים מאלומיניום וכאלה העשויים ממגוון חומרים מתאימים.

חשיבותו של השלט הינה במעלה ראשונה, שכן באמצעות שלט בקצה העליון של הבניין – הלקוחות שלכם יוכלו למצוא אתכם בקלות. נוסף לכך, באמצעות שילוט נכון: תוכלו לפרסם את בית העסק שלכם או את החברה והארגון, ובכך תגרמו לקהל לקוחות חדש, להכירכם.

בזכות שילוט מתאים, תבליטו את הנוכחות שלכם ותודיעו לכל מי שבסביבה שאתם כאן, ובגדול! הרושם החיובי שנוצר משלט מותאם אישית, בולט, מואר, גדול ומושקע –  מאפשר פרסום נכון וממוקד יותר. מה שיוביל ליותר ופולאריות וביקוש לבית העסק שלכם.

כעת חשוב לדעת כיצד מתקינים שלט על בניין:

התקנת שלטים על מבנים נעשית באמצעות ציוד בטוח וכלי עבודה ייחודיים. המומחים מודדים את גודל השלט ביחס לגודל המבנה, בודקים כיצד אפשר לתלות אותו בצורה בטיחותית ונכונה, ובאמצעות ידע וניסיון – מחזקים את השלט, מצמידים אותו למבנה וגורמים לו לבלוט.

'בסיס – חברה לעבודה בסנפלינג' – הכתובת שלכם להתקנת שלטים!

עבודה בגבהים היא עניין שחייבים להשאיר למתקין שלטים מקצועי. זאת כדי למנוע תאונות עבודה קשות. לכן, יש לפנות אל המומחים שלנו לקבל ייעוץ,  הכוונה והצעת מחיר נוחה.

התקנת שלטים בבניין | התקנת שלטים על מבנים

חברת "בסיס" – כל מה שצריכים בזמן התקנת שלטים

חברת "בסיס" – היא חברה שעוסקת שנים רבות במגוון עבודות גובה, לרבות התקנת שלטי בניין ושאר אלמנטים בגובה. עם צוות מיומן המבצע עבודה קפדנית ומקיפה, ניתן להבליט את בית העסק, הארגון או החברה.

הצטרפו לאלפי הלקוחות הפרטיים והעסקיים שנהנים משירות מהיר, מקצועי ובמחירים נוחים.

אנו נעניק לכם את השירות הטוב ביותר, המהיר ביותר, והאמין ביותר, תוך אבטחת רמת בטיחות העבודה בכל גובה. למומחים שלנו מיומנויות וכלים שייסעו להגיע בקלות אל כל גובה ולהתקין כל שלט (הקטן או הגדול ביותר) בקלות ובביטחון. אנו יודעים כיצד אפשר בקלות אל מקומות שבעבר היו מסובכים, במהירות וללא סיכון העובדים.

חשוב לדעת!

עבודה באמצעים אחרים ולא באמצעות מומחים – עלולה להיות מסוכנת ביותר! על מנת להתקין שלט בצורה מקצועית, יש לבחור במתקין שלטים מקצועי, למניעת תאונות. לכן חשוב מאוד להשתמש במתקין שלטים מקצועי.

החלטתם לקשט את הבניין בו אתם עובדים בשלט פרסומי גדול? מצוין. הגיע הזמן לעבודה! אחרי שתבחרו את השירותים שלנו, תוכלו להיות על המפה –  ובגדול.

המומחים שלנו ייקבעו עמכם פגישה ראשונית בבניין המיועד, על מנת לאימוד את היקף העבודה הצפוי, הסיכונים והאתגרים שיש להיערך לקראתם. לאחר המכלול שייבחן, תינתן לכם הצעת מחיר תואמת ונוחה. עם הזמנת השירות, ייקבע תאריך מתאים וזמני עבודה. בכך ניתן במספר שעות בודדות לבצע התקנה של שלט בכל גודל ובכל מקום. אנו עובדים בכל שעות היום.

*במקרים של מזג האוויר קיצוני (גשמים, ערפל, רוחות קיצוניות), ייתכן וייקבע מועד חדש להתקנה.

Share on facebook
שתפו בפייסבוק
Share on twitter
צייצו בטוויטר
Share on linkedin
פרסמו בלינקדאין
Share on pinterest
נעצו בפינטרסט
Share on whatsapp
שילחו בוואטספ
בסיס פתרונות גובה

בסיס פתרונות גובה

אנו מבצעים את כל סוגי העבודות בגובה. עבודות בסנפלינג, איטום קירות חיצוניים, שיקום קירות, תיקונים, עבודות אינסטלציה וכו. כמו כן - אנו מחזיקים בכל הרישיונות הנדרשים. נשמח לתת לכם שירות!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן