התקנת שלטים על בניין

אם אתם מחפשים מידע על התקנת שלטים בגובה או התקנת שלטים על בניין – אתם בעמוד הנכון!

אדם אשר גדל בארצנו היפה ולא ביקר בה בשלושים השנים האחרונות לא יזהה את קו הרקיע החדש שנוצר כאן, אשר מזכיר, לעיתים, את זה של ניו יורק וערי ענק נוספות בעולם. העולם, וכך גם ישראל, עלו לגובה בשנות האלפיים ונדמה לעיתים שהכלל של כמה שיותר גבוה, יותר טוב, תפס ביתר שאת.

שלט בבניין – מדוע זה כה חשוב?

התקנת שלטים על מבנים בגובה, בבניינים רבי קומות המתנשאים לגובה עשרות ואף מאות מטרים הפכה לעניין שגרתי ויום יומי, כשחשיבות העניין יקרה מפז: ראשית, באמצעות שלט בקצה העליון של הבניין הלקוחות שלכם יוכלו למצוא אתכם בקלות, שנית, כך תפרסמו בקצרה מי אתם ומה אתם ותגרמו לקהל חדש להכיר אתכם. שלישית, בזכותם תבליטו את הנוכחות שלכם ותודיעו לכל מי שבסביבה שאתם כאן, ובגדול! הרושם החיובי שנוצר משלט בולט, מואר, גדול ומושקע שווה לא מעט זמן שידור טלוויזיוני או אינצ'ים במודעות בעיתונות. ועכשיו, כשחשיבות העניין ברורה לכם, כל שנותר להבין זה איך עושים את זה כמו שצריך.

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

חברה לעבודה בסנפלינג – הכתובת שלכם להתקנת שלטים בבניין/התקנת שלטים על מבנים

עבודה בגבהים היא עניין שחייבים להשאיר למתקין שלטים מקצועי. לכן כשמדובר בהתקנת שלטים בגובה, הכתובת שלכם להתקנת שלט שכזה היא חברה לעבודה בגובה באמצעות סנפלינג.

זו החברה שתעניק לכם את השירות הטוב ביותר, המהיר ביותר, האמין ביותר ועם רמת בטיחות העבודה הגבוהה ביותר. לחברה שכזו יכולת להגיע למקומות שבעבר היו מסובכים במיוחד להגעה, בקלות, במהירות וללא סיכון העובדים.

עבודה באמצעים אחרים עלולה להיות מסוכנת יותר, ואתם ממש לא רוצים שבהתקנת שלט בבניין שלכם, יתרחש אסון ולכן חשוב מאוד להשתמש במתקין שלטים מקצועי שמתמחה בהתקנת שלטים על בניין.

התקנת שלטים על מבנים

תהליך הזמנת שירותי התקנת שלטים בבניין

החלטתם לקשט את הבניין בו אתם עובדים בשלט פרסומי גדול? מצוין. הגיע הזמן לעבודה! אחרי שתבחרו את החברה שתשים אתכם על המפה ובגדול, ייקבעו נציגי החברה פגישה ראשונית בבניין המיועד, על מנת לאמוד את היקף העבודה הצפוי, הסיכונים והאתגרים שיש להיערך לקראתם, ובעקבות המכלול שייבחן, תינתן לכם הצעת מחיר תואמת.

ברגע שתסכימו, ייקבע תאריך עבודה. ברובם המכריע של המקרים, כמה שעות עבודה יספיקו לביצוע ההתקנה. העבודה תיעשה תמיד בשעות היום, ובמזג האוויר קיצוני (גשמים, ערפל, רוחות קיצוניות), ייתכן וייקבע מועד חדש.

חברת "בסיס" – כל מה שטוב בחברות סנפלינג

תכירו את חברת "בסיס" – חברה שעוסקת שנים רבות במכלול עבודות גובה, לרבות התקנת שלטי בניין.

עם צוות מיומן הזוכה להכשרה קפדנית ומקיפה, לצד ציוד הבטיחות הטוב בשוק העולמי, צוות שירות והנהלה המבינים את צרכי לקוחותיהם ועושים כל שביכולתם להיענות להם, ותחושה כללית שאתם בידיים הכי טובות שאפשר – בחירה ב"בסיס" היא בחירה במצוינות ללא פשרות.

הצטרפו לאלפי הלקוחות הפרטיים והעסקיים שנהנו משירות מהיר, מקצועי ובמחירים נוחים, ורצו לספר לחבר'ה. כי לעבודות גובה יש רק מקום אחד – "חברת בסיס". 

עוד יכול לעניין אתכם בנושא:

התקנת שלטים על מבנים – כולם פתאום רואים אתכם

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן