בסיס עבודות גובה

התקנת שלטים על בניין

אדם אשר גדל בארצנו היפה ולא ביקר בה בשלושים השנים האחרונות לא יזהה את קו הרקיע החדש שנוצר כאן, אשר מזכיר, לעיתים, את זה של ניו יורק וערי ענק נוספות בעולם. העולם, וכך גם ישראל, עלו לגובה בשנות האלפיים ונדמה לעיתים שהכלל של כמה שיותר גבוה, יותר טוב, תפס ביתר שאת.

שלט בבניין – מדוע זה כה חשוב?

התקנת שלטים על מבנים בגובה, בבניינים רבי קומות המתנשאים לגובה עשרות ואף מאות מטרים הפכה לעניין שגרתי ויום יומי, כשחשיבות העניין יקרה מפז: ראשית, באמצעות שלט בקצה העליון של הבניין הלקוחות שלכם יוכלו למצוא אתכם בקלות, שנית, כך תפרסמו בקצרה מי אתם ומה אתם ותגרמו לקהל חדש להכיר אתכם. שלישית, בזכותם תבליטו את הנוכחות שלכם ותודיעו לכל מי שבסביבה שאתם כאן, ובגדול! הרושם החיובי שנוצר משלט בולט, מואר, גדול ומושקע שווה לא מעט זמן שידור טלוויזיוני או אינצ'ים במודעות בעיתונות. ועכשיו, כשחשיבות העניין ברורה לכם, כל שנותר להבין זה איך עושים את זה כמו שצריך.

חברה לעבודה בסנפלינג – הכתובת שלכם להתקנת שלטים בבניין/התקנת שלטים על מבנים

עבודה בגבהים היא עניין שחייבים להשאיר למתקין שלטים מקצועי. הכתובת שלכם להתקנת שלט שכזה היא חברה לעבודה בגובה באמצעות סנפלינג.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

זו החברה שתעניק לכם את השירות הטוב ביותר, המהיר ביותר, האמין ביותר ועם רמת בטיחות העבודה הגבוהה ביותר. לחברה שכזו יכולת להגיע למקומות שבעבר היו מסובכים במיוחד להגעה, בקלות, במהירות וללא סיכון העובדים.

עבודה באמצעים אחרים עלולה להיות מסוכנת יותר, ואתם ממש לא רוצים שבהתקנת שלט בבניין שלכם, יתרחש אסון ולכן חשוב מאוד להשתמש במתקין שלטים מקצועי.

התקנת שלטים על מבנים

תהליך הזמנת שירותי התקנת שלטים בבניין

החלטתם לקשט את הבניין בו אתם עובדים בשלט פרסומי גדול? מצוין. הגיע הזמן לעבודה! אחרי שתבחרו את החברה שתשים אתכם על המפה ובגדול, ייקבעו נציגי החברה פגישה ראשונית בבניין המיועד, על מנת לאמוד את היקף העבודה הצפוי, הסיכונים והאתגרים שיש להיערך לקראתם, ובעקבות המכלול שייבחן, תינתן לכם הצעת מחיר תואמת.

ברגע שתסכימו, ייקבע תאריך עבודה. ברובם המכריע של המקרים, כמה שעות עבודה יספיקו לביצוע ההתקנה. העבודה תיעשה תמיד בשעות היום, ובמזג האוויר קיצוני (גשמים, ערפל, רוחות קיצוניות), ייתכן וייקבע מועד חדש.

חברת "בסיס" – כל מה שטוב בחברות סנפלינג

תכירו את חברת "בסיס" – חברה שעוסקת שנים רבות במכלול עבודות גובה, לרבות התקנת שלטי בניין.

עם צוות מיומן הזוכה להכשרה קפדנית ומקיפה, לצד ציוד הבטיחות הטוב בשוק העולמי, צוות שירות והנהלה המבינים את צרכי לקוחותיהם ועושים כל שביכולתם להיענות להם, ותחושה כללית שאתם בידיים הכי טובות שאפשר – בחירה ב"בסיס" היא בחירה במצוינות ללא פשרות.

הצטרפו לאלפי הלקוחות הפרטיים והעסקיים שנהנו משירות מהיר, מקצועי ובמחירים נוחים, ורצו לספר לחבר'ה. כי לעבודות גובה יש רק מקום אחד – "חברת בסיס". 

התקנת שלטים על מבנים – כולם פתאום רואים אתכם

התקנת שלטים וקונסטרוקציות

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

שיקום ואיטום מבנים

שיקום ואיטום מבנים

שיקום ואיטום מבנים מתמקד בפעולות שיפוץ קירות גגות ויסודות ההמבנה שניזוקו עם השנים עקב עייפות החומר, פגעי אקלים ומזג האוויר

קרא עוד »

איטום גגות

הגג שמעל ראשינו הוא הדבר החשוב לנו ביותר, בכל מובן, גם במובן המטאפורי של המילה וגם במובן הפיזי שלה. כן,

קרא עוד »
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן