בסיס עבודות גובה

ניקוי חלונות בגובה בסנפלינג

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג – למה זה חשוב?

המראה של החלונות במבנה בו אנו גרים או עובדים, משקף באופן אמין את ניקיון המקום עצמו, ומספק נוף משודרג וברור יותר הנשקף מבעד לחלון, זאת במידה ומזמינים עבודה של ניקוי חלונות שמשאירה אחריה את החלונות נקיים. עם זאת, שינויי מזג האוויר, לכלוך, אבק ושומן – פוגמים בניקיון של החלון במבנה: מה שמצריך ביצוע מקצועי של ניקוי חלונות בגובה.

זה נכון, למרבית הבתים, הדירות והמבנים הציבוריים או המסחריים ישנה חברת ניקיון אשר מבצעת ניקוי חלונות בין שאר המשימות שיש לה לבצע. ובכל זאת, כדי לנקות חלון בגובה באופן מקצועי ועם תוצאה רצויה – דרושים מומחים בתחום.

מומחים בסוג זה של עבודה, הם אנשי מקצוע מיומנים אשר יודעים כיצד להגיע לגבהים של מבנים גבוהים, כיצד לנקות בבטיחות וביסודיות את החלון והכי חשוב – כיצד לסיים את העבודה ללא תקלות או תאונות.

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג – למה זה חשוב?

ניקוי חלונות בגובה או ניקוי חלונות בסנפלינג, היא פעולה חשובה במיוחדו, בעיקר עבור מי שרוצה לשמור על מבנה נקי ונעים מבחוץ, מבפנים, וכזה שנראה טוב בכל ימות השבוע, בין אם מדובר על בתים פרטיים, מבני ציבור או מבני מסחר ועסקים שמצריכים ניקוי חלונות גבוהים.

לכלוך על גבי החלונות מצטבר בשל מספר סיבות, כגון:

 • שינויי מזג האוויר שכוללים גשם, אבק, חול וכדומה.
 • זיהום אוויר שחושף את החלונות ללכלוך שמקורו בשומן, אבק, ולכלוך.
 • אבנית מנוזלים שמתייבשים על החלון ויוצרת שכבת לכלוך קשה להסרה.
 • טביעות אצבעות של עובדים, אורחים או של דיירים שמלכלכות את השמשות.
 • שאר לכלוכים וכתמים שאנו מוצאים על גבי הזגוגיות והחלונות.

אז מה עושים? ניקוי חלונות בגובה

במקרה של חלונות מלוכלכים יש לבצע ניקיון חלונות לעתים תכופות ובאופן מקצועי על ידי צוות מיומן. אנו בחברת 'בסיס – ניקוי חלונות בסנפלינג', מציעים ללקוחות שלנו ניקוי חלונות בגובה, באופן בטוח ומקצועי. הצוות המיומן והמקצועי שלנו יגיע אליכם במהירות למקום, יעלה מעלה אל כל חלון באמצעות ציוד עבודות גובה בטוח ותקין, וינקה את החלונות תוך שימוש בכלי ניקוי ייעודיים ובאופן אפקטיבי.

חשוב לדעת!

חלונות שנמצאים בגובה, בשום אופן אין לנקות לבד! אם יש לכם דלתות או חלונות גבוהים – אל תנקו לבד את החלון ובטח שאין להשתמש בשירותים של מנקים רגילים שאינם מיומנים בביצוע של ניקוי חלונות בגובה או עבודות בגובה. בחרו רק במומחים מהתחום אשר עובדים בעזרת אמצעי בטיחות וכלים המיועדים לעבודה זהירה כמו ניקוי חלונות בגובה.

חברת 'בסיס – ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג' מציעה לכם:

 • שירות קבוע של ניקוי חלונות על פי הצורך.
 • ציוד מתקדם.
 • בטיחות בזמן העבודה.
 • צוות מקצועי ומנוסה.
 • אווירה צלולה ובטוחה.
 • מחיר נוח ומותאם אישית.

כדי לנקות את החלונות ביעילות – צרו קשר עכשיו, ואנו נשלח לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

איך בוחרים חברה לניקוי חלונות

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן