ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג – למה זה חשוב?

מראה החלונות במבנה בו אנו גרים או עובדים, משקף את ניקיון המקום, ומספק נוף הנשקף מבעד לחלון, זאת במידה והחלונות נקיים. עם זאת, שינויי מזג האוויר, לכלוך, אבק ושומן – פוגמים בניקיון החלון: מה שמצריך ניקוי חלונות בגובה.ניקוי חלונות בגובה בסנפלינג

זה נכון, למרבית הבתים, הדירות והמבנים הציבוריים, ישנה חברת ניקיון שמבצעת ניקוי חלונות בין שאר משימות שיש לבצע. ובכל זאת, כדי לנקות חלון בגובה – דרושים מומחים בתחום.

מומחים בסוג זה של עבודה, הם אנשי מקצוע מיומנים אשר יודעים כיצד להגיע לגבהים של מבנים גבוהים, כיצד לנקות בבטיחות וביסודיות את החלון, ולסיים את העבודה ללא תקלות או תאונות.

ניקוי חלונות בגובה או ניקוי חלונות בסנפלינג, היא פעולה חשובה במיוחד, בעיקר עבור מי שרוצה לשמור על מבנה נעים מבחוץ, מבפנים, וכזה שנראה טוב בכל ימות השבוע.

לכלוך על גבי החלונות מצטבר בשל מספר סיבות, כגון:

ניקוי חלונות בגובה

שינויי מזג האוויר שכוללים גשם, אבק, חול וכדומה.

זיהום אוויר שחושף את שהחלון לשומן, אבק, ולכלוך.

אבנית שמתייבשת על החלון ויוצרת שכבת לכלוך.

טביעות אצבעות של עובדים או של דיירים שמלכלכות את השמשות.

שאר לכלוכים וכתמים שאנו מוצאים על גבי הזגוגיות.

אז מה עושים? התשובה ברורה: ניקוי חלונות בגובה בסנפלינג

במקרה של חלונות מלוכלכים יש לבצע ניקיון לעתים תכופות ובאופן מקצועי. אנו בחברת בסיס עבודות גובה וניקוי חלונות בסנפלינג, מציעים ללקוחות שלנו ניקוי חלונות בגובה, באופן בטוח ומקצועי. הצוות המיומן שלנו יגיע במהירות למקום, יעלה מעלה אל כל חלון באמצעות ציוד בטוח ותקין, וינקה את החלונות תוך שימוש בכלי ניקוי ייעודיים.

דברים שחשוב לדעת על ניקוי חלונות בגובה בסנפלינג!

חלונות שנמצאים בגובה, אין לנקות לבד! אם יש לכם דלתות או חלונות גבוהים – אל תנקו לבד את החלון ובטח שאין להשתמש בשירותים של מנקים רגילים. בחרו רק במומחים בתחום אשר עובדים בעזרת אמצעי בטיחות וכלים המיועדים לעבודה זהירה כמו ניקוי חלונות בגובה.

ניקוי חלונות באתר בסיסחברת 'בסיס – ניקוי חלונות בסנפלינג' מציעה לכם:

  • שירות קבוע על פי הצורך.
  • ציוד מתקדם.
  • בטיחות בזמן העבודה.
  • צוות מקצועי ומנוסה.
  • אווירה צלולה ובטוחה.
  • מחיר נוח ומותאם אישית.

כדי לנקות את החלונות ביעילות – צרו קשר עכשיו, ואנו נשלח לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

אנו מספקים גם שירותי:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

5 יתרונות מרכזיים לשיקום מבנים

שיקום מבנים זה תהליך שדורש אנשי מקצוע, תקציב לא קטן ומספר לא מבוטל של ימים בהם יעשה השיפוץ. אתם כבעלי בניין או דיירים תצטרכו לפנות

ניקוי חלונות של גורדי שחקים

ניקוי חלונות בגובה לגורדי שחקים

גורדי שחקים הם מבנים גבוהים ומרשימים שנמצאים בדרך כלל במרכזים של ערים גדולות. הבניינים הגבוהים משמשים למגורים וחלקם הגדול משמש עסקים, משרדים, חנויות, מסעדות וכולי.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן