ניקוי חלונות בגובה במבנים

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג – למה זה חשוב?

המראה של החלונות במבנה בו אנו גרים או עובדים, משקף באופן אמין את ניקיון המקום עצמו, ומספק נוף משודרג וברור יותר הנשקף מבעד לחלון, זאת במידה ומזמינים עבודה של ניקוי חלונות שמשאירה אחריה את החלונות נקיים. עם זאת, שינויי מזג האוויר, לכלוך, אבק ושומן – פוגמים בניקיון של החלון במבנה: מה שמצריך ביצוע מקצועי של ניקוי חלונות בגובה.

זה נכון, למרבית הבתים, הדירות והמבנים הציבוריים או המסחריים ישנה חברת ניקיון אשר מבצעת ניקוי חלונות בין שאר המשימות שיש לה לבצע. ובכל זאת, כדי לנקות חלון בגובה באופן מקצועי ועם תוצאה רצויה – דרושים מומחים בתחום.

מומחים בסוג זה של עבודה, הם אנשי מקצוע מיומנים אשר יודעים כיצד להגיע לגבהים של מבנים גבוהים, כיצד לנקות בבטיחות וביסודיות את החלון והכי חשוב – כיצד לסיים את העבודה ללא תקלות או תאונות.

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג – למה זה חשוב?

ניקוי חלונות בגובה או ניקוי חלונות בסנפלינג, היא פעולה חשובה במיוחדו, בעיקר עבור מי שרוצה לשמור על מבנה נקי ונעים מבחוץ, מבפנים, וכזה שנראה טוב בכל ימות השבוע, בין אם מדובר על בתים פרטיים, מבני ציבור או מבני מסחר ועסקים שמצריכים ניקוי חלונות גבוהים.

לכלוך על גבי החלונות מצטבר בשל מספר סיבות, כגון:

 • שינויי מזג האוויר שכוללים גשם, אבק, חול וכדומה.
 • זיהום אוויר שחושף את החלונות ללכלוך שמקורו בשומן, אבק, ולכלוך.
 • אבנית מנוזלים שמתייבשים על החלון ויוצרת שכבת לכלוך קשה להסרה.
 • טביעות אצבעות של עובדים, אורחים או של דיירים שמלכלכות את השמשות.
 • שאר לכלוכים וכתמים שאנו מוצאים על גבי הזגוגיות והחלונות.

אז מה עושים? ניקוי חלונות בגובה

במקרה של חלונות מלוכלכים יש לבצע ניקיון חלונות לעתים תכופות ובאופן מקצועי על ידי צוות מיומן. אנו בחברת 'בסיס – ניקוי חלונות בסנפלינג', מציעים ללקוחות שלנו ניקוי חלונות בגובה, באופן בטוח ומקצועי. הצוות המיומן והמקצועי שלנו יגיע אליכם במהירות למקום, יעלה מעלה אל כל חלון באמצעות ציוד עבודות גובה בטוח ותקין, וינקה את החלונות תוך שימוש בכלי ניקוי ייעודיים ובאופן אפקטיבי.

חשוב לדעת!

חלונות שנמצאים בגובה, בשום אופן אין לנקות לבד! אם יש לכם דלתות או חלונות גבוהים – אל תנקו לבד את החלון ובטח שאין להשתמש בשירותים של מנקים רגילים שאינם מיומנים בביצוע של ניקוי חלונות בגובה או עבודות בגובה. בחרו רק במומחים מהתחום אשר עובדים בעזרת אמצעי בטיחות וכלים המיועדים לעבודה זהירה כמו ניקוי חלונות בגובה.

חברת 'בסיס – ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג' מציעה לכם:

 • שירות קבוע של ניקוי חלונות על פי הצורך.
 • ציוד מתקדם.
 • בטיחות בזמן העבודה.
 • צוות מקצועי ומנוסה.
 • אווירה צלולה ובטוחה.
 • מחיר נוח ומותאם אישית.

כדי לנקות את החלונות ביעילות – צרו קשר עכשיו, ואנו נשלח לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

הרחקת יונים מבניין

יונים מובילות למפגע בריאותי ואסתטי ובנוסף הן תורמות רבות להורדת איכות החיים. אם גם אתם מוצאים את עצמכם מתעוררים משום נהמות היונים, אינכם מסוגלים להתמודד

קרא עוד »
הרחקת יונים מגג רעפים

הרחקת יונים מגג רעפים

כל מה שצריך לדעת על הרחקת יונים חברת 'בסיס – עבודות בגובה' הינה חברה בעלת מוניטין מוצלח שנבנה בזכות שביעות רצונם של לקוחותיה. חברה זו

קרא עוד »
צביעת בניין חיצוני

צביעת קירות חיצוניים

יש לא מעט בניינים שבעקבות נזקי מזג האוויר, בעיקר בעקבות גשמים חזקים, הצבע בקירות החיצוניים מתחלי להתקלף ולפעמים גם ליפול ממש מה שמחייב תיקון אחת

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן