ניקוי חלונות בגובה

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג – למה זה חשוב?

מראה החלונות במבנה בו אנו גרים או עובדים, משקף את ניקיון המקום, ומספק נוף הנשקף מבעד לחלון, זאת במידה והחלונות נקיים. עם זאת, שינויי מזג האוויר, לכלוך, אבק ושומן – פוגמים בניקיון החלון: מה שמצריך ניקוי חלונות בגובה.ניקוי חלונות גבוהים בבית פרטי

זה נכון, למרבית הבתים, הדירות והמבנים הציבוריים, ישנה חברת ניקיון שמבצעת ניקוי חלונות בין שאר משימות שיש לבצע. ובכל זאת, כדי לנקות חלון בגובה – דרושים מומחים בתחום.

מומחים בסוג זה של עבודה, הם אנשי מקצוע מיומנים אשר יודעים כיצד להגיע לגבהים של מבנים גבוהים, כיצד לנקות בבטיחות וביסודיות את החלון, ולסיים את העבודה ללא תקלות או תאונות.

ניקוי חלונות בגובה באמצעות סנפלינג – למה זה חשוב?

ניקוי חלונות בגובה או ניקוי חלונות בסנפלינג, היא פעולה חשובה במיוחד, בעיקר עבור מי שרוצה לשמור על מבנה נעים מבחוץ, מבפנים, וכזה שנראה טוב בכל ימות השבוע.

לכלוך על גבי החלונות מצטבר בשל מספר סיבות, כגון:

שינויי מזג האוויר שכוללים גשם, אבק, חול וכדומה.

זיהום אוויר שחושף את שהחלון לשומן, אבק, ולכלוך.

אבנית שמתייבשת על החלון ויוצרת שכבת לכלוך.

טביעות אצבעות של עובדים או של דיירים שמלכלכות את השמשות.

שאר לכלוכים וכתמים שאנו מוצאים על גבי הזגוגיות.

אז מה עושים?

במקרה של חלונות מלוכלכים יש לבצע ניקיון לעתים תכופות ובאופן מקצועי. אנו בחברת 'בסיס – ניקוי חלונות בסנפלינג', מציעים ללקוחות שלנו ניקוי חלונות בגובה, באופן בטוח ומקצועי. הצוות המיומן שלנו יגיע במהירות למקום, יעלה מעלה אל כל חלון באמצעות ציוד בטוח ותקין, וינקה את החלונות תוך שימוש בכלי ניקוי ייעודיים.

חשוב לדעת!

חלונות שנמצאים בגובה, אין לנקות לבד! אם יש לכם דלתות או חלונות גבוהים – אל תנקו לבד את החלון ובטח שאין להשתמש בשירותים של מנקים רגילים. בחרו רק במומחים התחום אשר עובדים בעזרת אמצעי בטיחות וכלים המידועים לעבודה זהירה כמו ניקוי חלונות בגובה.

חברת 'בסיס – ניקוי חלונות בסנפלינג' מציעה לכם:

שירות קבוע על פי הצורך.

ציוד מתקדם.

בטיחות בזמן העבודה.

צוות מקצועי ומנוסה.

אווירה צלולה ובטוחה.

מחיר נוח ומותאם אישית.

כדי לנקות את החלונות ביעילות – צרו קשר עכשיו, ואנו נשלח לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים חיצוני
basis

שיקום מבנים חיצוני

שיקום ואיטום מבנים אם המבנה בו אתם גרים או עובדים נראה מוזנח, רעוע, סדוק ובכלל – דורש שיקום מקצועי ויעיל: חשוב שתדעו כי שיקום חיצוני

basis

עבודות איטום בגובה

הכל אודות עבודות איטום בגובה   איטום מבנים – בין אם מדובר על מבני מגורים או בתי עסק, הוא נושא חשוב ביותר. הקירות החיצוניים של

שיפוצים בסנפלינג
basis

שיפוצים בסנפלינג

תחום השיפוצים עבר בשנים האחרונות תהפוכה של ממש כאשר עוד ועוד חברות מעבירות את עובדיהן הכשרות וקורסים במטרה להתייעל בתהליכי העבודה בפועל. אם עד לפני

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן