שיקום ואיטום מבנים לפני קריסה

אם יש לכם מבנה מכול סוג שאתם צריכים לשקם, החל מבית פרטי עד מבנה כמו בניין משותף, משרד, בית עסק ואפילו חניה – כדאי שתדעו כיצד שומרים על המבנה אטום, יציב וחזק בכל ימות השנה. 

מי שהמבנה שלו עומד לפני קריסה או הריסה – בוודאי כבר קיבל מהרשויות לא מעט דרישות או אזהרות הנוגעות למצב המבנה. בכול מקרה, מצב כזה שיש בית או עסק וכל מבנה שנראה מט לנפול – חשוב לפעול כמה שיותר מהר ולהזעיק את המומחים של בסיס עבודות בגובה. 

המומחים ידעו לאבחן את המבנה, להבין מה גורם להתפוררות או לסכנת הקריסה ולאחר מכן לייעץ ולעזור לכם לבצע שיקום באופן נכון. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אבל בין אם המצב של הבניין או של הבית גרוע או בינוני – כדאי להבין ששיקום מבנים חייב להיעשות בכול כמה עשורים, זאת כדי שהמבנה שנמצא בבעלותכם יישאר אטום יציב וחזק. פעולה זאת גם תעזור לשמור על מבנים קיימים, וגם תעלה משמעותית את ערכם של נכסים.

שיקום ואיטום מבנים לפני קריסה

מה גורם למבנים לקרוס?

יש לא מעט סיבות שיכולות לגרום לקריסה, החל מעבודות בנייה מסביב לבית שגרמו נזק, עד התיישנות או פגעי מזג האוויר ואפילו הצפה או רעידת אדמה. 

הקמת הבטון שהחלה עם עבודות הבנייה הראשונות, צירוף של יסודות, התקנת ברזלים והקמת קירות: כולם היו חלק בלתי נפרד  בתהליך הבנייה הראשוני של הבית או של המבנה המשותף. אבל כמו כל דבר, גם יסודות אלה ואלמנטים בבנייה יכולים להישחק. 

כדי שאנו נוכל ליהנות מבית פרטי חזק ויציב, או דירה וכל נכס שישנו שיישאר עומד על תילו משך זמן רב – חשוב לפנות אל המומחים של בסיס פתרונות בגובה לביצוע שיקום ואיטום מבנים לפני קריסה. 

מומחים כמו אנשי המקצוע של בסיס פתרונות בגובה יוכלו לעזור לכם להבין מה סדרי העדיפויות מבחינת שיפוץ המבנה והדרך למנוע קריסה שלו המומחים יעזרו להבין כיצד אוטמים אותו על הצד הטוב ביותר ואיך אפשר להימנע מהריסה. 

המומחים של בסיס עבודות בגובה מסייעים ללקוחות לבחור את החומרים הנכונים ביותר לאיטום המבנה ומייעצים בנוגע לסדרי עדיפויות. המומחים ואנשי המקצוע יבצעו עבודה בגובה על הצד הטוב ביותר, תוך ביצוע איטום קירות חיצוניים ופנימיים, איטום גגות, התקנה ותיקון מרזבים, איטום חלונות וסדקים, החלפת אריחים ואפילו חיזוק יסודות ובטון. אנשי המקצוע שלנו יספקו ייעוץ והצעת מחיר נוחה והגיונית. 

לסיכום, אם הדירה או הבית שלכם דורשים שיקום – כדאי לבצע פעולות בנייה, חיזוק, איטום ושאר שיפוצים ותיקונים כמה שיותר מוקדם, כדי שהמבנה יהיה חזק יציב ושימושי משך עשרות שנים! 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן