איטום קירות חיצוניים בבניין – למה זה חשוב?

הבניין שבו אנו גרים או עובדים, המבנה בו אנו מאכלסים בעלי חיים או אפילו חפצים – בנוי ממגוון רחב של חלקים אשר מרכיבים אותו והופכים אותו לכזה שחייב להיות אטום. בכל מקרה של מגורים ומחייה במבנה – חשוב לדאוג תמיד שהמרחב יהיה כזה שנוח ונעים לגור בו, לשהות ולחיות בו, או לעבוד או לבצע כל סוג פעילות בבניין. 

אחד המרכיבים שהופכים בניין לנוח ונעים, כמו גם חזק ועמיד הוא איטום שמחפה את הקירות בחומרים מיוחדים שנועדו לחסום מפגעים כמו רטיבות, לחות, חום בטמפרטורה גבוהה מאד, כמו גם שהאיטום נועד לחסום רעש תהודה אבק ושאר מפגעים חיצוניים ופנימיים. אבל גם איטום טוב ביותר יכול להפוך זה פחות אפקטיבי כאשר השנים עוברות והמבנה הופך יותר ויותר ישן ושחוק: לכן חשוב לבצע איטום קירות חיצוניים בבניין בצורה הטובה והמקצועית ביותר. 

אז כיצד עושים זאת באמת? 

אם המבנה שלכם דורש איטום מחודש כדאי לפנות למומחים של בסיס פתרונות בגובה ולבצע את הפעולות הנחוצות לאיטום קירות חיצוניים. המומחים יספקו לכם את המידע הדרוש אודות המצב של האיטום במבנה שלכם ויסייעו לאבחן את המבנה, לחפש אחר רטיבות ולחות בקירות, לבדוק איפה צריך לבצע איטום מחודש בעוד שאנשי המקצוע שלנו יעזרו לספק מידע על מה שקורה במבנה מבחינת חומרים והכול בדוח מסודר ומקצועי. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

איטום קירות חיצוניים בבניין - למה זה חשוב?

למה חשוב לאטום קירות חיצוניים בבניין?

חשיבות של פעולה כזאת היא במעלה ראשונה שכן מבנה חייב להיות אטום כדי להתקיים, להאריך ימים, ולהגן על מי ומה שנמצא בו.  איטום קיר חיצוני יספק את איכות החיים הדרושה במרחב הפנימי ויאפשר שמירה על קירות תקינים, ללא רטיבות או לחות, ללא עובדשתוך שמירה על מבנה בעל ערך. 

כיצד מבצעים איטום קירות חיצוניים? 

איטום קירות מתחיל מאיתור מקורות לחות ורטיבות ואיתור אזורים במרחב שבהם דרוש חידוש של האיטום. כיום יש מספר שיטות לבצע את הפעולה בזמן שהמומחים של בסיס פתרונות בגובה יכולים לסייע לכם לבחור את השיטה המתאימה ביותר עבור הקירות של המבנה שאתם רוצים לשפץ ולחזק. איטום קיר חיצוני נעשה באמצעות הנחת חומרים בצד הנגדי של הקיר ממנו עלולה להגיע רטיבות ולחות ויצירת שכבת איטום מספקת להגנה על הקירות לאורך זמן. 

המומחים שלנו יודעים כיצד לזהות אזורים בעייתיים בקירות והם פועלים במקצועיות ויעילות לאבחן, לאטום ולספק מבנה הרבה יותר חזק ואיכותי. המומחים פועלים לאיתור מקומות בהם ישנה סכנה לחדירות מים ושאר מפגעים, מנקים את האזור מגורמים שמזרזים לחות ועובש, מבצעים פריסה של שכבת בידוד מתאימות בתוספת נייר כסף מיוחד להגנה על הקירות ולבסוף מבצעים איטום סדקים ושיפוץ כללי לקירות חיצוניים. כך אפשר לגור או לשהות במבנה הרבה יותר תקין ונוח. 

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנה לאחר הצפה

שיקום מבנה לאחר הצפה

פגעי מזג האוויר יכולים להשפיע מאוד וגם להזיק מאד למבנה בו אנו גרים, עובדים, למרחב שבו אנו מאחסנים חפצים או אפילו מגדלים בעלי חיים. חום יוצא

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן