איטום קורות יסוד – מה זה אומר וכיצד עושים את זה?

מבנים בכל רחבי הארץ זקוקים מידי פעם לתחזוקה ושיפוץ, אבל מעבר לזה: לעיתים רבות יסודות המבנה זקוקים להחלפה, איטום או שיפוץ, זאת בעיקר לאחר מספר רב של שנים בהן הבניין קיים. 

מלבד זאת, לעיתים הבנייה הראשונית אינה מספיק איכותית – מה שדורש טיפול ביסודות. קורות יסוד הן אלה שמחזיקות את המבנה בחלק התחתון ועליהן בנויים כלל האלמנטים שיוצרים בית, דירה, מחסן או כל אלמנט בנוי. קורות יסוד חייבות להיות אטומות באופן הרמטי משום שאם לא: יתכנו הצפות מים או רטיבות שתוביל לריחות רעים, תחב ופטריות כמו גם לעובש המסוכן מאד לבריאות.  

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

איטום קורות יסוד היא פעולה שמבצעים המומחים של בסיס פתרונות בגובה. אבל כיצד מבצעים את הפעולה הזאת? 

לפני שנענה על השאלה חשוב להבין מה הן קורות יסוד: קורות כאלה, בהקשר של בניינים הן האלמנט הבסיסי עליו בנוי כל מבנה, קטן או גדול. התפקיד של הקורות הוא לשאת בעומסים ולשמש בסיס לשלד הבניין. קורות יסוד מגשרות בין קירות ועמודים תומכים ובכך יוצרות מקשה אחת יציבה עליה מתחילים להרכיב מגוון רחב של אלמנטים, החל מקירות עד תשתיות ומרצפות. כאשר האיטום של הקורות לוקה בחסר – חשוב לבצע איטום קורות יסוד על הצד המקצועי ביותר בעזרת המומחים של חברת בסיס פתרונות בגובה. 

אבל כיצד מבצעים את פעולת האיטום?

איטום קורות מסוג נעשה באמצעות מריחת חומרי איטום כמו חול ושכבות של שליכטה לבנה ושאר חומרי איטום ייעודיים. המטרה: להדביק את הטיח טוב יותר כאשר חומרי האיטום הנוספים צבועים בדרך כלל בצבע בשחור. 

איטום בקורות היסוד נעשה בכול המרחב הנתון, מתוך הנחה שכאשר עוברות עשרות שנים ייתכן כי האיטום ניזוק ואינו שלם. המומחים של בסיס פתרונות בגובה יבצעו את העבודה לאחר מקצה תיקונים כולל ולאחר מכן מריחת שכבות איטום לאורך ולרוחב של כלל הקורות, תוך איטום יסודי מהחלק התחתון של הקורה עד החלק העליון שכולל חלקים של הקירות. 

מדוע הפעולה הזאת כה חשובה?

איטום קורות יסוד חשוב במיוחד עבור:

  • מניעה של חדירת מים לחות ורטיבות ובכך מניעת טחב ועובש.
  • איכות חיים טובה יותר ומגורים או עבודה במבנה נעים וראוי למגורים.
  • איטום כזה מתאים לכל מבנה החל ממקום עבודה או עסק עד מבנה שיש בו בעלי חיים או חפצים חשובים.
  • שיפוצים של המבנה יעזרו למנוע תקלות ובעיות חמורות יותר ויקרות יותר בהמשך. 
  • כאשר אנו אוטמים מבנה מחדש אנו מעלים את ערכו של הנכס כך שמדובר בהשקעה משתלמת.

המומחים של בסיס פתרונות בגובה  יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום מבנים בראשון לציון

שיקום מבנים בראשון לציון

ראשון לציון הפכה בעשור האחרון לאחת הערים התוססות והאטרקטיביות בישראל. מדובר בעיר גדולה שיש בה מבנים ישנים וחדשים, בתים פרטיים או מגדלים משותפים, בראשון יש

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן