בסיס עבודות גובה

חיזוק אריחי שיש

מחפשים מידע על חברה המתמחה בביצוע עבודות חיזוק אריחי שיש? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

חברת בסיס מתמחה בביצוע כל סוגי העבודות בגובה לרבות שיקום בטון, הרחקת יונים, חיזוק אריחים בבניין, ביצוע עבודות אינסטלציה בגובה, ניקוי חלונות, התקנת מרזבים ועוד.

כידוע, ככל שהשנים עוברות, החלק החיצוני של הבניין נוטה להיסדק, להישבר ולעתים אפילו ליפול מה שיכול לגרום לנזק ממש לעוברי האורח, לדיירים ולרכבים החונים.

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

לכן אחת לתקופה חשוב לבצע חיזוק לאריחי השיש מה שיסייע לשמור על תחזוקה שוטפת של הבניין ולהאריך את חייו.

חיזוק אריחי שיש בסביבה ימית

בבניינים הנמצאים בקרבת הים, רמת המליחות והלחות גבוהה מאוד, בהשוואה לאזורים אחרים בארץ ולכן הבניינים נוטים להישחק יותר.

זו הסיבה שחשוב מאוד לבצע חיזוק אריחים ולעשות שימוש בברגי נירוסטה מיוחדים על ידי כך שקודחים אותם אל תוך השיש.

חיזוק אריחי שיש – איך זה מתבצע בפועל?

תהליך חיזוק אריחים בבניין הוא כמו תהליך בנייה המתבצע בשלבים:

  1. הכנסת דיבלים אל הקיר
  2. הכנסת ברגים שמחברים בין האריחים לבין הקירות
  3. איטום של הברגים במטרה להשיג מראה חלק ונקי
  4. חיזוק הברגים

כשמדברים על חיזוק אריחים מדברים על תהליך כללי, הרי כל בניין שונה לחלוטין מהאחר ודורש תהליך תיקון וחידוש אחר.

לכן, תהליך חיזוק שיש מתבצע בליווי של מהנדס מקצועי שבונה תכנית עבודה מסודרת על פיה אנחנו עובדים.

חיזוק אריחי שיש בסנפלינג – יתרונות

  • חיסכון אדיר בזמן ובכסף
  • העבודה בסנפלינג מאפשרת יסודיות
  • מעניק לבניין מראה אסתטי
  • שומר על בטיחות

לבניין שלכם מראה מיושן? חושבים שכדאי להשקיע כמה שיותר מהר בחיזוק אריחי שיש.

כידוע, ברוב המבנים, עבודת חיזוק אריחי השיש מתבצעת בגובה ולכן חשוב לבחרו בחברה מקצועית ומנוסה בתחום.

אנו עובדים עם בעלי מקצוע מעולים ומנוסים, אשר עברו בדיוק את ההכשרה המתאימה לכך, מחזיקים בציוד המתקדם ביותר לעבודה בגובה ועובדים לפי כל כללי הבטיחות והתקנים בישראל.

לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף על חיזוק אריחים בגובה, צרו אתנו קשר עוד היום דרך האתר או צלצלו למספר 053-3325272 ונספק לכם מענה על כל השאלות. 

פתרון גישה לעבודה בגובה
חיזוק אריחים בבניין בסנפלינג

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן