שיקום קירות בניין – כיצד זה מתבצע?

שיקום קירות

אם ניכנס לעובי הקורה בכול הנוגע לעמידותם של מבנים: נגלה למרבה הצער, כי מבנים רבים בישראל אינם באמת חזקים או עומדים איתנים כפי שהם נועדו להיות. כיום, גם בארץ יש בתים מטים לנפול, בעוד שמבנים כאלה שלא יקבלו את הטיפול הדרוש – יהיו בסופו של דבר מיועדים להריסה. 

על מנת להקדים את התרופה למכה, חשוב לפנות אל המומחים של חברת Basis . זאת על מנת להבין מה מצבם של קירות הבניין ומתי יש להתחיל לשקם אותם. בישראל מרבית המבנים נבנים באמצעות שיטת בנייה מסורתית שכוללת שימוש בבטון. הבטון היצוק נועד להקמת קירות מרפסות ושאר אלמנטים במבנה. כאשר הבטון מתחיל להיסדק – זה הזמן לעשות משהו בנידון. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אז איך משקמים קירות בטון?

כאשר מבצעים שיקום קירות בטון, עובדים המומחים כדי להחזיר את היציבות והחוזק הדרושים למבנה. כאשר המומחים של חברת Basis פועלים: הם מבצעים את כול הדרוש כדי לאבחן את הנזקים שיש למבנה, לחזק לאחר את הבניין, ולנקוט בפעולות כמו חיזוק עמודים וקורות תומכות, החלפת תשתיות, החלפת ריצוף, חיזוק אבנים במבנה, ביצוע איטום מחודש. תוך יצירת מתווה נכון של קורות, עמודים קירות ורצפות. 

המומחים שלנו ידעו כיצד לשקם את המבנה כך שהוא יחזור למצב הקודם והנכון שלו, ויאפשר בניין תקין חזק ואיכותי. 

מספר פרטים על שיקום בטון:

פעולת שיקום מבנים מבטון, תתבצע בתחילה על ידי ליטוש הבטון. זאת באמצעות מכונת ליטוש מקצועית. לאחר מכן מפזרים המומחים צבע ייחודי המתאים לפעולה תוך הוספת חומרים מקשיחים ומצופפים. בשלב הבא, מבצעים ליטוש נוסף באמצעות מלטשת יהלום, מורחים חומרי הגנה, ומוסיפים סילר למראה מבריק, בעת הצורך. 

הפעולות נעשות באמצעות צבעים איכותיים, חומרים קשיחים המשקמים את הבטון, סילר איכותי שעובד לטווח ארוך ואוטם את הבטון. עוד משתמשים המקצוענים בשאר חומרים וכלים מקצועיים שנועדו למען הפעולה. 

כדי לשקם קירות של מבנה ישן, קירות של מבנה משותף עד לכאלה של בית פרטי, חנות עסק מחסן וכולי: יש לפנות אל מי שיודע לבצע עבודות שיקום בטון אשר נעשות גם על הקרקע וגם בגובה. 

המומחים שלנו, יקנו לכם מגוון שירותים ביניהם:

שירות איטום מבנים ושיקום קירות בטון

איטום מבנה בעת הצורך ובעיקר במקרים שנכנסת לחות לבניין: כאשר המבנה אינו אטום נגד חום: בזמן שהקירות נסדקים או מתנפחים: כמו גם בעת נזילות ועובש בקירות. אנו בחברת Basis מבצעים מגוון עבודות בגובה, זאת על מנת לאטום סדקים, לתקן קירות בטון, לשקם מבנים ולאפשר איכות חיים טובה יותר.

שיקום קירות בניין

כאשר קירות הבטון מתחילים להיסדק או מראים סימני חולשה, זה הזמן להתערב ולתת למומחים של חברת בסיס עבודות בגובה: לחזק את המבנה. שיקום  בניין חשוב מאד! שכן מבנה שאינו תקין עלול להסב נזק גדול ואף לגרום לתאונות קשות.

איטום גגות

לעיתים האיטום בגג דורש חיזוק: מה שמאפשר שיפוצים בעלויות נמוכות יותר. בשל המומחיות שלנו בעבודה בגובה – אנו מבצעים איטום מחודש של הגג, זאת באמצעות יריעות מיוחדות, דרך חומרי איטום דבקים, ושלל שיטות להגנה על המבנה. האיטום יספק מענה עבור מי שהמבנה שלו קר מידי בחורף, חם בקיץ, סובל מנזילות ומתהודה רבה. 

התקנת פאנלים סולריים

אם אתם מעוניינים לשדרג, אנו בחברת בסיס – עבודות בגובה, נספק לכם התקנה של פאנלים סולריים או של כול מערכת שתספק חשמל למבנה. העבודה בגובה על ידי המומחים שלנו, מתבצעת בשיא המומחיות והיעילות. 

תיקון מערכות מי והחלפת מרזבים

במידה ומלבד הצורך השיקום קירות המבנה, ישנו צורך בחיזוק מרזבים או תיקון מרזבים, במידה ויש להחליף מערכות מים ולבצע כול עבודה בגובה – אנחנו כאן. 

ניקוי חלונות בגובה

כאשר בבניין יש חלונות גבוהים שדורשים ניקוי כמו במקרים של גורדי שחקים או במבנים פרטיים גדולים: דורשה עבודה מקצועית בגובה. אנו נבצע עבורכם ניקוי חלונות בגובה, תיקון ושיפוץ חלונות, הן בזמן שיפוץ ושיקום קירות בטון והן בעת הצורך בניקוי חלונות בלבד. 

אם גם אתם זקוקים להערכת מצב, להצעת מחיר או לאיש מקצוע שיגיע למקום בו נמצא הבניין שדורש שיקום, פנו אל המומחים של חברת Basis, ואנו נחזור אליכם בהקדם.

בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מומחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

יתרונות של ניקיון בסנפלינג

ניקיון בסנפלינג הפך בעשורים האחרונות לנפוץ וזאת בשל ריבוי בניית גורדי שחקים ובשל יותר ויותר בניינים שנבנים לגובה. בשל כך בעלי הבניינים, המשרדים והדירות פונים

קרא עוד »
הרחקת יונים מגג רעפים

הרחקת יונים מגג רעפים

כל מה שצריך לדעת על הרחקת יונים חברת 'בסיס – עבודות בגובה' הינה חברה בעלת מוניטין מוצלח שנבנה בזכות שביעות רצונם של לקוחותיה. חברה זו

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן