שיקום קירות בניין – כיצד זה מתבצע?

שיקום קירות

אם ניכנס לעובי הקורה בכול הנוגע לעמידותם של מבנים: נגלה למרבה הצער, כי מבנים רבים בישראל אינם באמת חזקים או עומדים איתנים כפי שהם נועדו להיות. כיום, גם בארץ יש בתים מטים לנפול, בעוד שמבנים כאלה שלא יקבלו את הטיפול הדרוש – יהיו בסופו של דבר מיועדים להריסה. 

על מנת להקדים את התרופה למכה, חשוב לפנות אל המומחים של חברת Basis . זאת על מנת להבין מה מצבם של קירות הבניין ומתי יש להתחיל לשקם אותם. בישראל מרבית המבנים נבנים באמצעות שיטת בנייה מסורתית שכוללת שימוש בבטון. הבטון היצוק נועד להקמת קירות מרפסות ושאר אלמנטים במבנה. כאשר הבטון מתחיל להיסדק – זה הזמן לעשות משהו בנידון. 

רוצה מידע נוסף על השירות? נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!

אז איך משקמים קירות בטון?

כאשר מבצעים שיקום קירות בטון, עובדים המומחים כדי להחזיר את היציבות והחוזק הדרושים למבנה. כאשר המומחים של חברת Basis פועלים: הם מבצעים את כול הדרוש כדי לאבחן את הנזקים שיש למבנה, לחזק לאחר את הבניין, ולנקוט בפעולות כמו חיזוק עמודים וקורות תומכות, החלפת תשתיות, החלפת ריצוף, חיזוק אבנים במבנה, ביצוע איטום מחודש. תוך יצירת מתווה נכון של קורות, עמודים קירות ורצפות. 

המומחים שלנו ידעו כיצד לשקם את המבנה כך שהוא יחזור למצב הקודם והנכון שלו, ויאפשר בניין תקין חזק ואיכותי. 

מספר פרטים על שיקום בטון:

פעולת שיקום מבנים מבטון, תתבצע בתחילה על ידי ליטוש הבטון. זאת באמצעות מכונת ליטוש מקצועית. לאחר מכן מפזרים המומחים צבע ייחודי המתאים לפעולה תוך הוספת חומרים מקשיחים ומצופפים. בשלב הבא, מבצעים ליטוש נוסף באמצעות מלטשת יהלום, מורחים חומרי הגנה, ומוסיפים סילר למראה מבריק, בעת הצורך. 

הפעולות נעשות באמצעות צבעים איכותיים, חומרים קשיחים המשקמים את הבטון, סילר איכותי שעובד לטווח ארוך ואוטם את הבטון. עוד משתמשים המקצוענים בשאר חומרים וכלים מקצועיים שנועדו למען הפעולה. 

כדי לשקם קירות של מבנה ישן, קירות של מבנה משותף עד לכאלה של בית פרטי, חנות עסק מחסן וכולי: יש לפנות אל מי שיודע לבצע עבודות שיקום בטון אשר נעשות גם על הקרקע וגם בגובה. 

המומחים שלנו, יקנו לכם מגוון שירותים ביניהם:

שירות איטום מבנים ושיקום קירות בטון

איטום מבנה בעת הצורך ובעיקר במקרים שנכנסת לחות לבניין: כאשר המבנה אינו אטום נגד חום: בזמן שהקירות נסדקים או מתנפחים: כמו גם בעת נזילות ועובש בקירות. אנו בחברת Basis מבצעים מגוון עבודות בגובה, זאת על מנת לאטום סדקים, לתקן קירות בטון, לשקם מבנים ולאפשר איכות חיים טובה יותר.

שיקום קירות בניין

כאשר קירות הבטון מתחילים להיסדק או מראים סימני חולשה, זה הזמן להתערב ולתת למומחים של חברת בסיס עבודות בגובה: לחזק את המבנה. שיקום  בניין חשוב מאד! שכן מבנה שאינו תקין עלול להסב נזק גדול ואף לגרום לתאונות קשות.

איטום גגות

לעיתים האיטום בגג דורש חיזוק: מה שמאפשר שיפוצים בעלויות נמוכות יותר. בשל המומחיות שלנו בעבודה בגובה – אנו מבצעים איטום מחודש של הגג, זאת באמצעות יריעות מיוחדות, דרך חומרי איטום דבקים, ושלל שיטות להגנה על המבנה. האיטום יספק מענה עבור מי שהמבנה שלו קר מידי בחורף, חם בקיץ, סובל מנזילות ומתהודה רבה. 

התקנת פאנלים סולריים

אם אתם מעוניינים לשדרג, אנו בחברת בסיס – עבודות בגובה, נספק לכם התקנה של פאנלים סולריים או של כול מערכת שתספק חשמל למבנה. העבודה בגובה על ידי המומחים שלנו, מתבצעת בשיא המומחיות והיעילות. 

תיקון מערכות מי והחלפת מרזבים

במידה ומלבד הצורך השיקום קירות המבנה, ישנו צורך בחיזוק מרזבים או תיקון מרזבים, במידה ויש להחליף מערכות מים ולבצע כול עבודה בגובה – אנחנו כאן. 

ניקוי חלונות בגובה

כאשר בבניין יש חלונות גבוהים שדורשים ניקוי כמו במקרים של גורדי שחקים או במבנים פרטיים גדולים: דורשה עבודה מקצועית בגובה. אנו נבצע עבורכם ניקוי חלונות בגובה, תיקון ושיפוץ חלונות, הן בזמן שיפוץ ושיקום קירות בטון והן בעת הצורך בניקוי חלונות בלבד. 

אם גם אתם זקוקים להערכת מצב, להצעת מחיר או לאיש מקצוע שיגיע למקום בו נמצא הבניין שדורש שיקום, פנו אל המומחים של חברת Basis, ואנו נחזור אליכם בהקדם.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בסיס עבודות גובה

בסיס עבודות גובה

אנו בבסיס פתרונות בגובה – מתמחים בביצוע כל סוגי עבודות איטום שיקום וחיזוק מעטפת מבנים חיצונית בגובה ברמה גבוהה. התקשרו עכשיו – 053-3325272.

גם יכול לעניין אותך

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

שיקום בטון בקירות חיצוניים בגובה

במדינת ישראל מרבית המבנים נבנים מבטון. בטון הוא חומר העשוי מצמנט חול חצץ ומים ונחשב הבטוח ביותר והאיכותי ביותר עבור מבנים אשר נמצאים באזור הים

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

איטום קירות חיצוניים בגובה

הקירות החיצוניים של המבנה שבו אתם גרים שומרים עליכם מקור, חום, רטיבות, לחות ותהודה. כאשר שבונים במנה חדש או כאשר משפצים אחד שכבר קיים –

איטום בניין באמצעות סנפלינג

איטום בניין באמצעות סנפלינג

הבניין שבו אתם גרים או עובדים חייב להיות תקין, שכן מרחבים כאלה בהם אנו מבלים לא מעט, חייבים לספק לנו שירותים כמו חדרי מדרגות נוחים,

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן