בסיס עבודות גובה

צביעת בניינים – כיצד עושים את זה נכון?

שיקום מעטפת הבניין

בעולם נדל"ן קשוח, אך גם רווחי ביותר – בעלי נכסים ומבנים, רוצים לדאוג כי המבנה שלהם יראה טוב ויהיה נעים לעין ומטופח. הרצון לטפח ולשמור על בניין נעים ונקי, נובע גם בשל הצורך להעלות את איכות החיים עבור מי שמתגורר או עובד במבנה, וגם בשל הצורך לקיים עסקאות נדל"ן טובות ומניבות יותר. 

בעלי מבנים מסוגים שונים מעוניינים לבצע עבודות שיפוצים כמו שיקום בניין, חיזוק עמודים, החלפת תשתיות, שימור מבנים וכולי, כאשר כלל הפעולות נודעו על מנת לאפשר מבנה בטוח יעיל ואטרקטיבי יותר. אחת הפעולות שמאפשרות שמירה על מבנה נעים לעין, כמו גם אטרקטיבי יותר – היא צביעת בניין. אבל כיצד זה מתבצע? ומתי צריך לעשות את הפעולה? הנה כמה דגשים חשובים!

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

צביעת בניינים – אתם כבר תדעו מתי זה הכרחי! 

מבנים בישראל אומנם אינם מאד ותיקים: אך הם בהחלט דורשים שיפוץ תיקון וצביעת בניין. זאת בעיקר בשם האקלים הים תיכוני נוטה להיות אחראי על קילוף צבע מהמבנה. במקרים בהם המבנה יזדקק לצבע, תוכלו להבחין בסדקים שנמצאים על הקירות החיצוניים, כמו גם במקרים בהם הקירות החיצוניים מתקלפים, או כאשר יש בעיות באיטום. 

זה נכון, צבע נועד לעטוף את המבנה במעטפת אחידה, אך הוא גם נועד לאפשר איטום טוב יותר – מה שדורש צביעה מחודשת בעת הצורך. במקרים בהם ישנם כול הסימנים אשר מורים על כך שיש לבצע צביעת בניינים – חשוב לפנות אל המומחים של חברת 'בסיס עבודות בגובה' – על מנת לבצע את הפעולה. 

כיצד צובעים בניין בצורה מקצועית?

בראשית יש לדעת שבשום מקרה אין לנסות לצבוע לבד את המבנה! בניינים יש לצבוע רק באופן מקצועי וכמובן באמצעות אנשי המקצוע אשר להם כלי בטיחות כמו: רתמות, סלי הרמה, מנופים, מברשות ייחודיות וכול מה שצריך עבור עבודות בגובה. 

חברת basis מומחית בביצוע עבודה בגובה, והיא דואגת כי העובדים שלה וגם הסביבה יהיו בטוחים, וכי לא יגרם נזק לרכוש ולא יתרחשו תאונות במקום העבודה. 

על מנת לצבוע בניין בצורה נכונה, יש לפעול במספר דרכים:

אבחנה

בראשית יש לפנות לאיש מקצוע על מנת שזה יאבחן את האזורים בהם דרושה צביעה. איש מקצוע יבחן את יושן הצבע הקיים ויספק תכנית צביעת בניינים יעילה. המומחים של חברת בסיס פתרונות גובה, יגיעו אליכם על מנת לסייע באבחון נכון ויצירת תוכנית צביעה יעילה. 

הכנת תשתית

בשלב השני יכינו המומחים של basis תשתית צביעה נכונה עם צבעים המיועדים למבנים, יריעות הגנה, מנופים, מברשות, פיגומים וכול מה שדורש עבור המלאכה. אם יש בעיות אינסטלציה, כמו גם רטיבות, בעיות איטום ולחות – אנו נודיע על כך ללקוח ונאפשר תיקון על ידי המומחים שלנו. 

הסרת צבע קיים

באמצעות מכונות ליטוש מיוחדות, אנו מורידים את הצבע הישן מן הקירות ומכינים את הקיר לצביעה מחודשת. לאחר מכן אנו מבצעים ניקוי יסודי של הקיר, מורידים כתמים וממלאים סדקים. 

צביעה

כעת אפשר להתחיל בצביעת קירות חיצוניים, זאת באמצעות צבע מיוחד שגם מגן וגם אוטם את הבניין. לאחר הפעולה תינתן אחריות על העבודה כמו גם שירות תיקונים בעת הצורך.

מדוע חשוב לצבוע את הבניין?

ישנן כמה יתרונות בולטים לצביעת בניינים, ביניהם:

  • חיזוק האיטום ושמירה על בניין ללא רטיבות או לחות. 
  • העלאת ערך הנכס.
  • מראה יפה ונעים יותר של המבנה.
  • מגורים במקום יוקרתי בו איכות חיים. 

כאשר אתם בוחרים באנשי מקצוע לצביעת מבנים – חשוב לוודא כי מדובר בחברה מקצועית כמו 'בסיס עבודות בגובה'. שימו לב כי מדובר באנשי מקצוע מיומנים שיודעים לעבוד בגובה ומשתמשים בחומרי הצבע האיכותיים ביותר לצורך צביעת בניינים. 

הצבע, מלבד היותו אמצעי אסתטי, הוא גם כזה ששומר על מבנה אטום ותקין. כאשר אתם בוחרים במומחים של חברת basis אתם יכולים להנות ממיומנות, איכות, אחריות ועבודה מקצועית. אנו צובעים מבנים מכול סוג באמצעות ציוד סנפלינג בטיחותי, בזמן שהעבודה נעשית במיומנות תוך חסכון בזמן ומשאבים. 

לסיכום, כדי לחדש את המבנה, לייפות בית פרטי, להעלות את ערכו של הנכס ולספק מקום מגורים או עבודה איכותי ונעים – חשוב לבצע צביעת בניינים ולעשות זאת באמצעות הטובים ביותר בתחום.

שיפוץ בסנפלינג

תוכן עניינים

"בשמחה רבה נציע לכם את שירותינו המקצועיים והמפנקים, כי עם צוות כזה, גם הפגישות הכי קשות יכולות להיות לפעמים משעשעות!"
אם אתם מחפשים להשקיע או לשפץ נדל"ן, חשוב לבחון את הפעילות הפיננסית שלכם ולהבין את התנהגות השוק לדוגמה, כמה עלות התחזוקה והשיקום של הנכס \ המבנה, כמה מתאים הוא לשוק ומה הפוטנציאל להשקעה נוספת בו. כדי להשיג את המטרות שלנו, אנו מתמקדים בשירות לקוחות מקצועי ואמין ובכך מבטיחים ללקוחות שלנו שירותים ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו משתמשים בטכנולוגיות ובכלי עבודה המתקדמים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. בנוסף, אנו מציעים שירותי ייעוץ מקצועיים ומתקדמים ללקוחותינו כדי לעזור להם לקבל החלטות חכמות ומבוססות בנוגע לשיפוץ ושיקום נכסים. אנו מבינים שהחלטה כזו עשויה להיות קשה וכל צעד חשוב ולכן אנו משתדלים לספק ללקוחות שלנו את המידע הנדרש כדי שיהיו מוכנים לקבל החלטה חכמה ומבוססת.
בכל העבודות שלנו, אנו משתמשים בחומרים ובציוד הטובים ביותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. אנו מבצעים בדיקות קפדניות ומעמידים בפני לקוחותינו את התוצאות לפני שאנו מסיימים את העבודה כדי לוודא שהם מרוצים עם התוצאות.לסיכום, אנו מתמקדים במקצועיות ובאמינות כדי להבטיח את שביעות הרצון של לקוחותינו, אנו מבצעים את כל העבודות באמצעות צוות מיומן של מקצוענים בתחום הבנייה והשיקום. כל אחד מהעובדים שלנו מצויד ביכולות ובכלי עבודה המתאימים לביצוע עבודות איטום ושיפוץ מבנים, והשבחת נדל"ן, וכן מכירים במדיניות הבטיחות והבריאות המתקיימת בתחום זה.
אנו מתמחים בתחום השיקום והשיפוץ של מעטפת הבניין איטום קירות חיצוניים מנזילות מים, שיקומי בטון חידוש קווי אינסטלציה ומרזבים, איטום ותיקון גגות וכל מה שקשור לבנייה ונדל"ן. נאמנות ואמינות הן שתי מאפייני השירות שלנו, ולכן אנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שללקוחותינו יש ניסיון חיובי ומקצועי מאיתנו.אנו מבטיחים לכם שנשאיר את העבודה שבוצעה על ידינו במצב מושלם ונפגוש את כל הצרכים והדרישות שלכם. נשמע לכל בקשה ודרישה שלכם ונעשה את מיטב המאמצים כדי להבטיח שתהיו מרוצים עם התוצאות ונסביר בצורה ברורה את התהליך המלא של העבודה, כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר. 

רוצים מידע נוסף על השירות ? השאירו פרטים!

תכנים קשורים שאנשים אהבו גם

התקשרו עכשיו דילוג לתוכן